Kendi Evinizden AutoCAD Öğrenin

Kendi Evinizden AutoCAD Öğrenin

Mimar, mühendis, tasarımcı veya tektik ressam gibi pek çok meslek dalında çalışanların en temel bilgisayar programlarından bir tanesidir AutoCAD. Pek çok üniversite veya lise düzeyindeki okulda eğitimi verilmekte. Devlet okullarının yanı sıra AutoCAD eğitimi veren pek çok özel dershane/kurs da bulunmakta. AutoCAD programını anlatan kitaplarda bi hayli fazla. Ancak bu öğrenme yöntemlerinden daha pratik ve ekonomik bir öğrenme yöntemi daha bulunmakta; AutoCAD eğitim setleri.

AutoCAD programı veya farklı bir bilgisayar programını öğrenmek için bilgisayar başında olmak son derece önemlidir. AutoCAD eğitim seti, sesli ve görüntülü video derslerden oluştuğundan, dersleri izlerken bir yandan da anlatılan uygulamaları yapabilirsiniz. Kurslarda veya okullarda öğrenilen komutlar kısa süre içerisinde unutulmaktadır. Unutulan komutları anlatan videoları tekrar izleyerek hatırlamak çok pratiktir.

Kurs veya okullarda genelde konular anlatılır ve geçilir. Ancak her öğrenci bu konuları anlayamamaktadır. Ancak AutoCAD eğitim setlerinde dersleri tekrar tekrar izleyerek en iyi şekilde öğrenmek mümkündür. Eğitim setleri genelde konusunda uzman olan eğitmen veya sektörde çalışmalar yapan kişilerce hazırlandığından en iyi eğitimi almış olursunuz.

AutoCAD eğitim setlerini; dilediğiniz ortamda izleyebilirsiniz. Düzenli olarak bir kurs veya okula gitmek zorunda değilsiniz. Evinizde veya işyerinizden izleyebilir ve en rahat şekilde öğrenebilirsiniz. Pek çok görsel eğitim setinin satışının yapıldığı Dersmarket.com bu alandaki en büyük alışveriş sitesidir.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar