Memur Alımı Konusunda Tavsiye Site

Bilindiği gibi son olarak katip alımı ile beraber mübaşir alımı ilanı çıkmıştı. 2013 Mübaşir alımı mülakatları mart ayını sonunda yapılmıştı ve alımlar kapanmıştı. Bizlere gelen son bilgi ise 5 bin katip alımı ile beraber mübaşir alımının olup olmayacağı konusunda kafa karıştırıcı bilgilerdir. Mübaşir Alımı ile ilgili haberler çıktıkta birmemur.com sitesinde bulabiliceksiniz.

2013 yılında yapılacak olan 2013 zabıta alımı hakkında bilgi sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Bu yılda açıklanan bir yazıya göre zabıta alımı KPSS sonuçlarına göre belirlenecek. KPSS’ye giren adayların E-Uygulama üzerinden taleplerini gönderileceği bildirildi. Her yılın Ocak ayında başkanlık Web sitesinde bulunan yerleştirme tarihlerine göre taleplerin yapılması açıklanmıştır. Zabıta Alımları bildiğiniz gibi belediye başkanlığınca haber verilip ona göre başvuru şartları verilmektedir.

Emniyet Genel Müdürlüğünün verdiği son ilan aşağıda ki şekildedir. Bunun dışında polis alımı ne zaman olucak onun hakkında gerekli bilgileri ileriki bölümlerde vericez. 2013 Pmyo Alımı ve 2013 Pomem Alımı konularında 2013 yılında 4.040 kişinin Pomem’e, 8.400 kişinin ise Pmyo’ya alınacağını hakkında bilgiler dolaşmakta. 2013 polis alımları ile ilgili detaylar verilmeye devam edicek.

ÖSYM Süpriz bir şekilde LYS sonuçları erken açıklayabilir. 2013 LYS Sınav Sonucu Belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir. Sınav sonuçları açıklandığında ÖSYM’nin sonuc.osym.gov.tr adresinde olacaktır. İlgili YGS sonuçları ekranına yukarıdan da ulaşabilirsiniz. Sınav bittikten sonra kısa bir süre sonra 2013 lys sonuçları adresimizde olucaktır.

Birmemur.Com adresi olarak son döneme damga vurduk. Nedeni ise yaptığımız çalışmalar ve kaliteden ödün vermeden paylaştığımız nokta atışı haberler ile ziyaretçilerin ilgi odağı olmaya her zaman fazlasıyla devam ettik. Memurlar ile ilgili son gelişmeler her zaman ilk olarak memur sitesi olan bizde yayınlandı. Memur haberleri ilk olarak bizim sitede yayınlandı. Bu kaliteli Memurlar haberlerinin gelişmeleri ile ilgili haberler duyuru olarak verilmeye devam edicektir.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar