Sünger Bob

Dönem dönem çocukların sıkı sıkıya bağlandığı çizgi filmler olmaktadır. O dönemin en popüler çizgi filmi olan çizgi karakterlerden bir tanesi mutlaka ki çocuğunuzun hayalini süsleyen bir çizgi kahraman olmayı başarmıştır. Çocukların bu çizgi kahramanlarına olan hayranlıkları, çocuk giyimine hizmet veren modacıların dikkatinden kaçmamakta ve her sezonda öne çıkan çizgi kahramanları, çocuk giysilerinin üzerine figürler olarak yapmaktadırlar. Bugün çocukların en çok hangi çizgi kahramanı takip ettiğini öğrenmek istiyorsanız kıyafetlerine bakmanız yeterli olacaktır.

Son zamanlarda çocuk giysilerinde benim gözüme en çok çarpan Çizgi kahraman Sünger Bob’dur. Bu sevimli deniz süngeri gerek çocukların elbiselerinde gerekse sırt çantalarında olmak üzere pek çok alanda tekstil üretiminde kullanılan bir markaya dönüşmüştür. Sünger bob ’dan sadece tekstil alanında yararlanıldığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü Sünger bob’ lu oyuncaklar, Sünger bob ’lu duvar süslemeleri, Sünger bob ’lu balonlar, ayakkabılar, çantalar vs derken çocukların dünyasında her yerde bir Sünger bob ’a rastlamak mümkündür.

Sünger bob deniz süngeri olarak hayatımıza giren çok sevimli bir canlıdır. Sünger bob hayranları içinde sadece çocuklar olduğunu sanıyorsanız büyük bir yanılgı içindesiniz. Çünkü Sünger bob ileri yaşlardaki fanları tarafından da çok sevilen bir çizgi kahramandır. CNBC-E kanalında Nickoloedon Kuşağında yayınlanan bir çizgi filmdir. Sünger bob her ne kadar 2- 12 yaş grubunda ki çocuklara hitap eden bir çizgi film olsa da aynı zaman da gençlerin ve orta yaşlı meraklılarının da takibini bırakmadığı bir çizgi kahramandır.

Sünger bob nasıl bir kahramandır? Sünger bob dünyanın en sevimli, sevecen canlısıdır. Masumiyeti ve iyimser tavırları ile çocukları büyüleyen bu deniz süngerini izlemek için internet den Sünger bob yeni bölüm izle yazarak ulaşabilirsiniz. Her ne kadar çoğu zaman Sünger bob’ un tavırları insanları şaşırtsa da espri anlayışı ve iyi niyeti ile kendini kısa süre de insanlara sevdirmektedir. Sünger bob’ un bir salyangozu vardır. Salyangoz dediğime bakmayın, bu salyangozda diğer salyangozlardan farklı olarak kedi gibi miyavlamaktadır. Sünger bob ve Salyangozu BikkiniBottam kasabasında 2 katlı Ananasında yaşarlar. Sünger bob çizgi filminde bob’ un tek amacı vardır, oda mükemmel Krabby Böreği yapabilmek ve ayın elemanı seçilebilmektir. Sürekli bunun mücadelesini veren Sünger Bob henüz amacına ulaşamamıştır.

Sünger Bob izle yaparak çocuklarınıza izleteceğiniz bu sevimli kahraman kesinlikle çocuğunuza kötü örnek olmayacak bir çizgi karakterdir. Bu yönden içiniz rahat bir şekilde izletebilirsiniz.

 

Kaynak: http://cizgifilmizler.com/casper-cizgi-filmi-video-1-izle.html

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar