slot malaysia Zeka Geliştirici Oyunlar | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

Zeka Geliştirici Oyunlar

Futbol severler için Fifa bir efsanedir 1990 ‘dan bu yana geliştirdiği oyunlar ile tüm futbol severlerin dikkatini çeken fifa, sizi adeta gerçek bir futbolcu gibi oyunun içine çeker. Fifa 2015 oyna ile artık görüntüler ve hareketler daha gerçekçi. Tüm futbol severlerin en beğendiği bu oyunu herkes rahatlıkla oynayabilir.

Dosya indirme ve program kurma derdi olmadan çarkıfelek oynayabilmek oldukça eğlenceli olacaktır. Bunun için yapmanız gereken, yalnızca internete bağlanmak ve tarayıcınız üzerinden oynamaya başlamak ve size verilen ipuçları yardımı ile kelime ya da kelime gruplarını doğru tahmin etmek. Ne kadar çok doğru cevap verirseniz, puanınız da o kadar yüksek olacaktır.

Gta oyna adı altında birçok online oyun sitesinde macera oyunları, aksiyon oyunları kategorisi altında yayınlanmaya başlamıştır. Böylece oyun büyük kitlelere ulaşmayı başarmıştır. Oyun bazı oyun platformlarında farklı türleri ile de yayınlanmaya başlamıştır. Gta oyunu oyna başlığı altında yayınlanan bu oyun senaryo çok geniş olduğu için her bölüm ayrı bir oyun şeklinde tasarlanarak online oyun platformlarına aktarılmıştır.

2048

Boş vakitlerinizi daha iyi değerlendirmek ve aynı zamanda daha kaliteli bir vakit geçirebilmek için zekâ geliştiren oyunları tercih etmelisiniz. Zihin jimnastiği yapmak için en uygun oyunlardan birisidir, sende gelişimine katkıda bulunmak için 2048 oyna. Bu tarz oyunlar hem çocuklar için hem de büyükler için oldukça geliştiricidir. İnsanı düşünmeye zevk ederek zihinleri dinç tutar.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar