slot malaysia Zıplayan sakız oyunu | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

Zıplayan sakız oyunu

Zıplayan sakız oyunu

Son dönemin en moda flash oyunlarından bir tanesi de zıplayan sakız adlı oyundur. Zıplayan sakız oyunu, 2015 yılına da damgasını vuracağa benziyor. Bugünkü mesajımda sizlere Zıplayan sakız adlı oyun hakkında bilgiler vereceğim. Ve bu oyunu oynayabileceğiniz çok özel bir internet sitesini tavsiye etmeyi planlıyorum.

zıplayan sakız

Öncelikle Zıplayan sakız oyununu oynama fırsatı bulabileceğiniz sitenin adını sizlerle paylaşacağım. Ziplayansakiz.com adı altında yayın hayatına başlayan bu site, ziyaretçilerine zıplayan sakız oyununun bütün serilerini sunmaktadır.

Zıplayan sakız oyunu birden fazla seriden oluşan bir oyundur. Eğer Ziplayansakiz.com sitesini açarsanız, bu site sayesinde bu oyunun tüm serilerini oynama şansı elde edebileceksiniz.

zıplayan sakız

Benim en beğendiğim zıplayan sakız oyunu, zıplayan sakız 4 isimli oyundur. Oyunun dördüncü serisi gerçekten çok hoşuma gitti. Şimdi sizlere bu oyundaki amacınızı ve oyunu nasıl oynayacağınızı anlatacağım.

zıplayan sakız

Zıplayan sakız oyunundaki temel amacınız top şeklindeki sakızı kontrol etmek ve bu sakızın asla yere düşmesine izin vermemektir. Sakızın yere düşmemesiyle uğraşır iken, bir yandan da önünüze çıkan her türlü engeli aşmanız gerekmektedir.

İyi oyunlar

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar