Gönderen Konu: *** fıkra arşivi ***  (Okunma sayısı 14680 defa)

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • MSN Messenger - Diego@oyunsieniz.com
    • Yahoo Instant Messenger  - furkankirik@yahoo.com.tr
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #36 : 26 Mart 2007, 14:11:15 »
Kıvırcık
KADININ BİRİ EVDE YANLIZ BANYO YAPARKEN KAPI ÇALAR.KADIN ÇIRILÇIPLAK BİR DURUMDA KAPIYA BAKMAYA GİDER... KADIN KAPININ ÜSTÜNDEKİ DELİKTEN BAKARKEN POSTACIDA ALTTAKİ MEKTUP ATMA YERİNDEN BAKAR VE -ŞİŞŞT KIVIRCIK ANNEN EVDEMİ DER...

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #37 : 26 Mart 2007, 14:11:35 »
ÜÇ ÇOCUK
Üç çocuk babalarını konuşuyorlarmış.
-Benim babam çok hızlıdır,oku hedefe atıyor ve hedefe oktan önce varıyor.
-O da bişey mi? Benim babam tabancasını ateşliyor, hedefe mermiden önce varıyor.
-O da bişey mi? Benim babam Devlet Hastanesi'nde doktor mesai saat 5'te bitiyor, o 3'te evde oluyor...

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #38 : 26 Mart 2007, 14:17:43 »
OTEL MÜŞTERİSİ
Temel, seyahate çıkmış. Uzun zaman evinden ayrı kalmış. Bir akşam bir kente gelip küçük bir otele inmiş. Odasına yerleştikten sonra, aşağıya telefon etmiş. Telefonu otelin sahibi açmış. Temel, ne istediğini söylemiş: "Bana bir fahişe bulup gönderin." Bunu söyledikten sonra telefonu kapatmış. Otelin sahibi şaşırmış. Yanında duran karısına dönmüş: "Demin gelen müşteri kadın istiyor..." Otelin sahibinin karısı öfkeden deliye dönmüş: "Terbiyesiz adam, ne zannediyor bizim otelimizi. Hemen git o müşteriye ağzının payını ver..." Otel sahibi, müşteriye ağzının payını verme fikrini pek tutmamış: "Adama ne söyleyeceğim karıcım, bir terbiyesizlik eder, başım derde girer..." Kadın çok sinirliymiş: "Sen gitmezsen, ben gider söylerim..." Ve, hışımla merdivenleri çıkıp Temel'in ağzının payını vermeye gitmiş. Kocası da aşağıda bekliyormuş. Yukardan gürültüler gelmeye başlamış. Onbeş yirmi dakika sonra Temel aşağıya inmiş. Üstü başı yırtılmış, yüzü tırmıklanmış... Otelcinin yanına gidip bir güzel çıkışmış: "Ne biçim kadın göndermişsin be. İstemem diye tutturdu. Becerene kadar anam ağladı."

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #39 : 26 Mart 2007, 14:17:57 »
FOTOĞRAF
Temel,ineği ile birarada fotoğrafını çektirir.Gurbette olan dayısına gönderir.Resmin arkasına şu notu düşer
-İşaretlediğim benim!

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #40 : 26 Mart 2007, 14:18:48 »
Fazlası Var
Adamin biri cok lux bi restorana girmis.... yemegini ismarlamis gelmesini beklerken bi bakmis yan masada sarisin, iri goguslu uzun bacakli bi fistik...... bi sure agzi 5 karis acik vaziyette baktiktan sonra dayanamamis garsonu cagirmis:
"Yan masadaki su nefis yaratigi goruyo musun..... ona en pahali sarabinizdan ismarlamak istiyorum"
Boylece garson restorandaki en pahali saraptan 1 siseyi bizim fistiga goturmus.... kadin bi siseye bakmis bi adama bakmis ve cantasindan bi kagit cikarip bisiler yazmis, adama goturmesi icin garsona vermis....
garson kagidi adama vermis adam bi bakmis ki soyle yaziyor: "Bayim, eger garajinizda son model bir BMW, banka hesabinizda 10 milyon$ ve bacaklarinizin arasinda da 20 cm.lik biseyiniz varsa gonderdiginiz şiseyi zevkle kabul ederim....."
Adam bunlari okuduktan sonra bi an durmus, o da bi kagit cikarip bisiler karalamis ve garsona vermis "bayana gotur bunu" demis......
garson notu goturmus sarisin afet kagidi acmis ve aynen soyle yaziyor:
"Sadece bilmeni istedim benim garajimda bir Ferrari Testarosa, bir BMW 850iL ve bir de Mercedes 560SEL var, banka hesabimda ise tam 30 milyon dolar......... ama senin gibi muhtesem bi kadin icin bile 3 cm.kestirmeye hic niyetim yok onun icin siseyi geri gonder...."

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #41 : 26 Mart 2007, 14:19:08 »
Sizde Mi Müdür Bey
Memur müdüre gitti:
"İstifa ediyorum efendim, arkadaşlar benimle durmadan şempanze-maymun, diye alay ediyorlar." dedi.
"Olmaz" dedi mudur, "çalışkan ve dürüst bir memursunuz. Sizin dairenizi değiştireyim."
Birlikte şirketin çeşitli dairelerini gösteren büyük semanın önüne geçtiler.
"Evet, hangi dalı seçiyorsunuz:"
"Aşkolsun" dedi memur, "siz de mi mudur bey!"

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #42 : 26 Mart 2007, 14:19:18 »
Güzel Mazeret
Sürücü dikiz aynasında kendisini izleyen polis aracını görünce kaçabileceğini düşünüp gazı kökler. Ancak polisi silkeleyemediğini görünce pes ederek kenara çeker. Polis arabadan çıkıp sürücünun yanına gelir ve sorar:
-Arkadaş, çok yorgunum. Bana mantıklı bir mazeret gösterirsen seni bırakıp gideceğim.
Sürücü düşünür ve yanıtlar:
-Karim gecen ay beni bir polis için terk etti. Aynada polis aracını görünce, kaçtığı polis onu bana geri getiriyor sandım.
-Pekala, gidebilirsin.

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #43 : 26 Mart 2007, 14:19:40 »
ATEŞ
Hasta Cemal'in poposuna termometre sokuyorlar. 40 derece çıkıyor. Temel endişeyle:Hem de cölcede

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #44 : 26 Mart 2007, 14:20:11 »
Önce Bacaklar
Temel trenle yolculuk yapıyormuş ve hiç durmadan trenle geçtiği yerdeki koyun sürülerini sayıyormuş.Yanındaki adam hayret etmiş ve sormuş:'ya sen nasıl sayıyorsun bunları' demiş Temel de meslek sırrı olduğunu ve söylemeyeceğini dile getirmiş o sırada tren adamın çiftliğinin önünden geçiyormu ve adamın koyun sürüleri varmış ve bunların kaç adt olduğunu bilyormuş.Adam demişki "aha bunlarıda say" demiş.Temel hızlı hızlı saymış ve bilmiş .Adam hayretler içinde ya demiş sen nasıl yapıyorsun bunları. Temel:'kolay önce koyunların bacaklarını sayıyorum sonra onları dörde bölüyorum demiş'....

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #45 : 26 Mart 2007, 14:20:28 »
Aşağıda Birileri Var
Temel ve Cemal deniz kıyısında oturmuş balık tutuyorlar.Temel çekiyor bir ayakkabı;Cemal çekiyor bir süzgeç;Temel,çekip de bir terlik çıkarınca,''Ula Cemal purdan cidelim daa,aşağıda pirileri oturay.

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #46 : 26 Mart 2007, 14:20:43 »
Erimez
FEN DERSİNDE ÖĞRETMEN,ELİNDEKİ METAL PARAYI GÖSTERDİ:
ŞİMDİ PARAYI ASİİTE ATIYORUM.NE DERSİNİZ ERİYECEK Mİ?
NURİ CEVAPLADI:ERİMEZ HOCAM.
HOCA:EVET,ERİMEZ AMA NEDEN?
NURİ:ERİYECEK OLSA ASİTE ATMAZDIN DA ONDAN HOCAM..

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #47 : 26 Mart 2007, 14:20:54 »
Veteriner
Adam veterinermiş.Ama çok boşboğazmış.Olur olmadık konuşurmuş.Birgün karı koca bir baloya davet edilmişler.Karısı da kocasının huyunu bildiği için onu hemen uyarmış.Kocasına gözünü benden ayırma demiş.Eğer ben kafamı sağa sola çevirirsem konuşma eğer yukarı aşağı çevirirsem konuş demiş.Baloya gitmişler.Herkes gayet şık ve elit.Adamın canı sıkılmış.Tam konuya girecek.Karısı kafasını sallamış.Hayır diye.Öyle böyle derken en sonunda bir grup bayanın konuşmalarına kulak kesilmiş.Bayanlardan biri arkadaşlarına sormuş.”İnekler neden mahsun mahsun bakar demiş.” Adam karısına bakmış.Karısı da uzmanlık alanı olduğu için kocasına olur vermiş.Adam şöyle demiş : “Hanımefendi sizinde memlerininiz hergün okşansa ve senede bir defa yapılsanız siz de mahsun mahsun bakardınız”