Gönderen Konu: *** fıkra arşivi ***  (Okunma sayısı 14681 defa)

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • MSN Messenger - Diego@oyunsieniz.com
    • Yahoo Instant Messenger  - furkankirik@yahoo.com.tr
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #48 : 26 Mart 2007, 14:21:06 »
İki sperm
İki sperm kadın vücudunda yol alırken biri diğerine: -"Abii ben çok yoruldum daha ne kadar var yumurtaya" diye sorar.
Diğer sperm:
-"Daha dur gırtlağı yeni geçtik" der.

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #49 : 26 Mart 2007, 14:22:14 »
Papağan
Kadının biri papagan almak üzere petshopa gider.
Gözleri birden tüyleri mükemmel parlakliktaki bir
papagana takilir ve papagana yaklasir...
Fakat kadin papagana her yaklastiginda papagan kadina orspu der.Kadin hayretler içinde petshop sahibi necdet'e dönerek bu papagani alicam ama egitmen lazim der..
Necdet eline bir kova su ve papagani alir....
Hanimefendi geldiginde ne diceksin der.Papagan orspu dicem der.Necdet papagani suya sokar ve tekrar sorar.
Hanimefendi geldiginde ne diceksin.Orospu dicem.
Necdet tekrar papagani suya sokar ve bu kez bi müddet bekletircve tekrar sorar
-Hanimefendi geldiginde ne diceksin
-Hosgeldiniz hanimefendi dicem
Ertesi gün olur kadin petshopa tekrar gider......
papagana yaklasir
-Ben eve geldigimde ne diceksin?
-Hosgeldiniz hanimefendi.
-Peki ben yanimda bi erkekle geldim ne diceksin?
-Hosgeldiniz hanimefendi hosgelidiniz beyfendi dicem.
-Ben yanimda iki erkekle geldim o zaman ne diceksin?
-Hosgeldiniz hanimefendi hosgeldiniz beyfendiler dicem.
-Tamam buraya kadar çok güzel pekii ben yanimda üç erkekle birlikte geldim zaman o zaman ne diceksin
papagan bi kovaya bakar, bi necdet'e
- Necdet kovayi getir anam avradim bu kari orspu.....

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #50 : 26 Mart 2007, 14:22:35 »
An Meselesi
Bir suçlu yurt çapinda araniyormuş. Bütün emniyet müdürlüklerine suçlunun bir adet cepheden ve iki adet profilden resmi dagitilmis. Iki gün sonra Trabzon Emniyet Müdürlügü'nden fax gelmis :
- Suçlulardan ikisini yakaladik. Üçüncüsünün yakalanmasi an meselesi...

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #51 : 26 Mart 2007, 14:22:51 »
Kriko
Adamın biri gece arabasıyla yolda ilerlerken aniden lastiği patlar.Ancak arabada kriko olmadığını farkeder ve çevreye göz atar.500m uzakta bir ev görür belki kriko vardır umuduyla eve doğru yürümeye başlar. Yürürken aniden durur ve içinden:
-"Ulan gecenin bir yarısı şimdi adamı uyukusundan kaldıracağız. O kızgınlıkla olsa da vermez krikoyu" diye düşünür. Ama şansını denemek ister ve devam eder yürümeye.Bir an yine duraklar.
- "Belki karısıyla sevişiyordur. Bide üstüne kriko istersem kesin dalar bu herif bana"diye düşünür. Ama yinede devam eder. Artık evin kapısının önündedir. Tam zile basacakken saate bakar:
-"Saatte bayağı geç olmuş bu saatte kiriko istersem sapık felan sanır belki küfür eder hatta dövebilir beni krikoyuda vermez bu edit bana"diye düşünerek zile basar. Ev sahibi kapıyı açar ve bizim adam:
-"Senin vereceğin krikonun ta ...na koyiim" der.

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #52 : 26 Mart 2007, 14:23:24 »
İyiki kalkmışım
Temel bir gece uyurken yataktan düşer. Kalkıp tekrar yatar. Ancak 10 dakika sonra tekrar düşer.
Bunun üzerine tekrar yatağa yatmak üzereyken içinden:
- "Ulan ilk düşüşümde iyiki kalkmışım yoksa üzerime düşecekmişim." der

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #53 : 26 Mart 2007, 14:23:47 »
Aslan Terbiyecisi
Bir kasabaya sirk gelmis.Sirkin geldigi gün aslan terbiyecisi istifa etmis gitmis.Patron panik halinde "hemen yerel gazeteye ilan verin acele bir aslan terbiyecisi bulalim" demis. Ilan vermisler, iki kisi gelmis.Biri uzun boylu,sarisin bir fistik, digeri kel kafali,kisa boylu,sisman bir adam. Patron, "ikiniz de aslan terbiyecisi misiniz diye sormus",evet"demişler. Kiza, "once sen gir bakalim kafese" demis.Kiz girmis, arkasindan kafesi kilitlemisler.Baba aslan kiza bakmis,agir agir yaklasmaya baslamis,kiz birden onunu acmis,cirilciplak.Baba aslan once afallamis,sonra kiza yaklasmis ve ayak ucundan baslayarak yukariya kadar yalamis. Sonra,gevsemis ve sakin,mutlu bir sekilde kizin ayaklarinin dibine yatmis. Patron donmus adama,"sen de ayni sekilde yapabilir misin?" demis.Adam, "yaparim ama once aslani kenara cekin" demis.

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #54 : 26 Mart 2007, 14:24:00 »
Vazelinli Fıkra
10 kisiyi oldurmekten omur boyu hapis olan bir mahkum hapisten kacar.Kacarken onune cikan bir eve girer ve yataklarinda uyumakta olan bir cifti esir alir. Adami bir sandalyeye, kadini da yataga baglar. Bir an etrafina bakinip kadinin ustune atlar ve boynunu opmeye baslar. Aradan bir dakika bile gecmez, mahkum yeniden ayaga firlar ve odayi terkeder.Bunun uzerine adam karisiyla konusmaya baslar:
"Sevgilim, bu adam yillardir kadin gormemis.Boynunu nasil optugunu gordum. Sanirim geri gelince seninle birlikte olmak isteyecektir. Aman ne derse yap, onu sinirlendirme, sadece memnun olmasini sagla ki burdan sag cikabilelim. Unutma ki hayatimiz buna bagli. Dayanikli ol ve unutma, seni seviyorum!"der. Kadin bu sozler uzerine gulumser ve sakince konusur:
"Haklisin sevgilim bu adam yillardir kadin gormemis ama o sirada benim boynumu opmedi ki, kulagima senin cok yakisikli oldugunu, seni cok begendigini soyluyordu. Hemen ardindan da bana vazelinin banyoda olup olmadigini sordu. Dayanikli ol ve unutma, ben de seni seviyorum!" ...

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #55 : 26 Mart 2007, 14:24:12 »
İsa ve Ben
İsa Hırsızın biri bir gece büyük ve güzel bir eve girmiş.Tam işine başlayacakken bir ses duymuş:
- Ben seni görüyorum İsa'da seni görüyor. Hırsız korkup bir köşeye sinmiş . Tam yanlış duyduğunu düşünerek yeniden işine koyulduğu sırada aynı sesi gene duymuş.
- Ben seni görüyorum, İsa' da seni görüyor. Hırsız bembeyaz olmuş bir suratla sesin nereden geldiğini anlamak için el fenerini o danın içinde dolaştırken kendisine bakan bir papağan görmüş. Pağana:
- Sen kendini ne sanıyorsun diyerek kızgın bir şekilde yürürken papağan cevap vermiş: -
Ben bir papağanım, İsa'da bu evin dobermanı

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #56 : 26 Mart 2007, 14:24:29 »
Sor Ki Öğrenesin
CAN BİR GÜN ,DERS ÇALIŞIRKEN BABASINA SORAR,"İSTANBULU KİM FETHETTİ",BABASI "BİLMİYORUM" DER.,CAN'IN BİR SORUSU DAHA OLUR "BABA OSMANLI DEVLETİNİ KİM KURDU".BABASI "BİLMİYORUM" DER.CAN'IN SON BİR SORUSU DAHA OLUR "BABA SENİ BU SORULARIMLA SIKIYOR MUYUM" "YOK EVLADIM" SOR SORDA ÖĞRENESİN...

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #57 : 26 Mart 2007, 14:25:00 »
Akıllı Makina
Adamın biri işyerindeki kantinde arkadaşıyla yemek yerken kolumun ağrısından ölüyorum, diye arkadaşına dert yanmış. Doktora gitsem iyi olacak Arkadaşı da "Yahu ne lüzum var" demiş.
"İlerde köşedeki marketin çıkışında yeni bir bilgisayarlı cihaz koydular.Üç otuz paraya bir jeton alıyorsun kasadan,atıyorsun, yanında getirdiğin idrar örneğini açılan kapaktan içeri atıyorsun, on saniye sonra neticeyi ve tedavi için yapman gerekenleri öğreniyorsun" demiş.
"Gördüğün gibi ucuz ve çabuk" diye eklemiş. Adam hemen bir kaba idrarını doldurup arkadaşının dediğini yapmış ve Bilgisayar hemen yazılı olarak cevap vermiş:
"Kolunuzda bir cins eklem ağrısı olan Tenis elbo oluşmuş. Sıcak suya koyun, ağır işlerden kaçının, iki hafta sonra düzelecektir demiş. Memnun biçimde eve dönen adam, bir yandan bilgisayarın dediğini uygularken bir yandan da muzurca fikirlere kapılıp bu akıllı cihazın nasıl aldatılabileceğini düşünmeye başlamış.Ertesi gün olunca bir miktar çeşme suyuna köpeğinden alınmış bir kılı koymuş, üstüne bir şekilde elde ettiği karısının ve kızının idrar örneklerini eklemiş, tüm bu karışımın üzerine bir de mastürbasyon yapıp doğru cihazın yanına varmış. Jetonu atıp kabı makinaya vermiş, on saniye sonra cihazdan yazılı yanıt gelmiş.
1. Çeşme suyunuz çok kireçli. Bir filtre cihazı almayı düşünün
2. Köpeğinizde kene var. Eczaneden özel bir şampuan alıp köpeğinizi yıkayın.
3. Kızınız kokain bağımlısı. Bir psikiyatri kliniğine yatırın
4. Karınız hamile. Kız ikizler. Sizden değil. İyi bir avukat bulun.
5. Kendinizi bu yolla tatmin etmeyi bırakmazsanız kolunuz iyileşmez.

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #58 : 26 Mart 2007, 14:25:28 »
Sıcak Tut
Adam lokantaya girmiş ve çorba istemiş.Çorbayı getiren garsonun parmağının çorbanın içinde olduğunu görünce 'PARMAĞIN ÇORBAMIN İÇİNDE BU NE BİÇİM HİZMET' demiş.Garson, parmağında hastalık olduğunu bu nedenle doktorun, parmağını sıcak yerden çıkarmaması şeklindeki tavsiyesinden dem vurup güya gerekçelendirmiş hareketini.Buna iyice kızan adam 'AL O PARMAĞINI KIÇINA SOK' deyince garson :
...'EFENDİM ZATEN ORADAYDI,SOĞUMASIN DİYE ÇORBANIN İÇİNE SOKTUM.'

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #59 : 26 Mart 2007, 14:25:41 »
Örnek Al
Temel, hiç derslerini çalışmayan oğluna demişki:
'Ula oğul Atatürk senin yaşındayken sınıfının birincisi idi demiş '
Oğlu:'Öyle idi baba senin yaşında iken de Cumhurbaşkanı idi'....