Gönderen Konu: *** fıkra arşivi ***  (Okunma sayısı 14668 defa)

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • MSN Messenger - Diego@oyunsieniz.com
    • Yahoo Instant Messenger  - furkankirik@yahoo.com.tr
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #60 : 26 Mart 2007, 14:26:02 »
Yardım
Alışverişten sonra evine dönen kadin, kocasini yatakta genç ve guzel bir kadinla yakalayinca dehşete duser. Ortaligi dagitmaya kalkisacagi sirada kocasi onu durdurur. "..Soyle aciklayabilirim..." der..
"Eve donerken bu zavalli kizi gordum. Cok yorulmustu. Onu arabama aldim.
Karni da acikmisti, o yuzden onu eve getirdim ve senin buzdolabinda unuttugun rostoyu pisirdim. Kizin ayakkabilari delinmisti.Modasi gecti diye artik giymedigin ayakkabilarindan bir cift verdim ona. Usumustu, o yuzden sana dogumgununde aldigim fakat rengini begenmedigin icin hic giymediğin suveteri ona verdim. Kizin pantolonu parca parca olmustu, artik senin kalcalarinin sigmadigi bir pantolonunu da verdim. Tam cikmak uzereyken bana "Karinizin artik kullanmadigi baska birsey var mi bu evde?" diye sordu..
ve işte buradayiz..'

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #61 : 26 Mart 2007, 14:26:16 »
eni
Bir Türk, bir Alman, bir Fransız ve bir Jameikalı trende oturuyorlarmış..Türk, Alman ve Fransız Jameikalıya sormuşlar: -Sen yeni misin?

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #62 : 26 Mart 2007, 14:28:06 »
Kısaltalım
Temelin pnisi o kadar uzunmuşki adeta yere değiyormuş ve bu kadar uzun olunca birgün pnisini yere fena halde sürtmüş ve hemen hastaneye kaldırmışlar.Bütün hastane personeli ve doktorlar buna bi çözüm aramaya başlamışlar ve netice olarakta kısaltma kararı almışlar ve bu kararı uygulamadan öncede eşine danışmak istemişler."Bak hanım "demiş doktor "durum ortada biz bunu kısaltacağız sen nedersin" demişler.Fadime de "bacaklarını uzatsanuz olmaz mı" demiş..

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #63 : 26 Mart 2007, 14:28:34 »
Ateş
Bir İngiliz, bir Alman ve bizim Temel kurşuna dizileceklermiş. Askerler, tüfekleriyle birlikte infaz hazırlıklarını bitirdikten sonra, İngilizi getirmişler infaz yerine. Komutan askerlerine seslenmiş "nişan al!!!". Tam bu sırada İngiliz, askerlerin arkasındaki dağı işaret ederek "hortum" diye bağırmış. Askerlerin dönüp arkalarına bakmasıyla da İngilizin kaçması bir olmuş. Sıra Almana gelmiş ve komutan yine seslenmiş askerlerine "nişan al!!!". Bu sefer de Alman, arkadaki dağı işaret ederek "yangın" diye bağırmış ve o da kaçmış. Sıra bizim Temele geldiğinde komutan aynı sertliğiyle seslenmiş askerlerine "nişan al!!!". Temel de aynı şekilde kaçmak için düşünmüş ve bir fikir gelmiş aklına. Askerlerin arkasındaki dağı işaret ederek "ateş" diye bağırmış ...ve ölmüş.

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #64 : 26 Mart 2007, 14:29:07 »
Katıl Kurt
Tarkan'ın köpeği Kurt'a sürekli "atıl kurt" dediği hep bilinir. Bir gün Tarkan mağarasında çok güzel bir kızla sevişirken Kurt içeri girer ve olanları görünce, şöyle düşünür:
"Yıllardır hep atıl Kurt dedin. Bari bugün katıl Kurt desen ne olur sanki? "

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #65 : 26 Mart 2007, 14:29:29 »
Tekrar Yaparsın
Bir gün kızın biri babasının yanına gelir ve "ben çok büyük bir hata yaptım ve hamile kaldım beni hamile bırakan adam aksam üzeri sizinle tanışmaya gelecek haberiniz olsun" der.Bu sözler karşısında şok olan baba "gelsin gelidiği gibi kafasını kırıcam" der.Neyse aksama dogru kızı hamile bırakan adam kırmızı bir Ferrari ile kapıya yanaşır.Adamın kılık kıyafeti görüntüsü muhteşemdir.Bunu goren baba biraz afallar.Adam aileyle tanıştıktan sonra lafa başlar.
-"Efendim biz böyle bir hata yaptık kızınızı çok seviyorum dogacak cocuga kendi soyadımı vermek istiyorum."
Ama bu sıra baba adama dalmamak için kendini zor tutar.ama adam söze devam eder ..
-"Doğacak olan cocuk kız olursa babaya araba anneye villa artı 2mil. dolar" teklif eder.
Baba affalar tabi ama adam devam eder.
-"Eğer çocuk kız değilde erkek olursa babaya 2 araba anneye 2 villa artı 5mil dolar" der..
Ama der genç adam . Babanın gözleri parıldar...
-"Eger çocuk düşük olursa" .. Tam bu sıra baba girer araya ..
-" Tekrar s.krsin evladım" ...

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #66 : 26 Mart 2007, 14:30:29 »
Mum
Genc koca eve gelmis, karisi boynuna sarilarak karsilamis onu..
"Hayatim harika bir haberim var.. Bir ay geciktim.. Herhalde bir bebegimiz olacak, Doktor bu sabah test yapti.. Sonucunu alana kadar lütfen kimseye soylemeyelim!" demis heyecanla..
Ertesi sabah elektrik idaresinden bir görevli son faturayi Odemedikleri icin kapiyi calmis, "Siz bayan Smith misiniz? Biliyor musunuz bir aylik gecikmeniz var..!"
"Bir aylik gecikmem oldugunu siz nereden biliyorsunuz?" demis kadin hayretle..
"Bayan, dosyalarimizda acikca gorunuyor..!"
"Nee?, Dosyalarinizda mi?"
"Kesinlikle!"
"Beyefendi, lutfen bu gece esimle gorusmeliyim!" demis kadin ve korkuyla olani biteni esine anlatmis..
Kocasi ertesi sabah kizgin bir boga gibi elektrik idaresine dalmis..
"Neler oluyor burada?. Karim bir dosyadan bahsetti.. Aylik gecikmesi ile ilgili!" diye bagirmis adam..
"Sakin olun.. Ciddi birsey degil!" demis memur.. "Bu gecikme icin bize borclusunuz!"
"Size mi borcluyum? Ya odemezsem??"
"O zaman sizinkini kesmek zorunda kalacagiz!"
"Ama o zaman karim ne yapacak?"
"Bilmiyorum!" demis, memur.. "Hanimefendi artik mumla falan idare eder !!! "

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #67 : 26 Mart 2007, 14:30:44 »
Tahlil
Temel hastaneye gelmiş.Tam kapıda birisi ağlıyormuş.Niye ağlıyorsun diye sormuş Temel.Ben kan tahlili yaptırmaya gelmiştim parmağımı kestiler demiş .Ondan sonra temel de daha fazla ağlamaya başlamış adam sormuş sen niye ağlıyorsun diye temelde demiş ki bende idrar tahlili yaptırmaya gelmiştim..

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #68 : 26 Mart 2007, 14:30:59 »
Üçte İkisi
Yeni evli cift gerdek gecesi sevisip uyurlar.
Sabah olunca uyanan kadin yatakta cirilciplak uzanmis olan kocasini incelemeye baslar.
Gozleri kocasinin inmis durumda olan aletine takilinca birden aglamaya baslar.
Karisinin bu halini goren kocasi:
"Aglama, neden agliyorsun?" diye sorunca kadin cevap verir:
"Tabii aglarim. Daha ilk gecede ucte ikisini harcamisiz."

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #69 : 26 Mart 2007, 14:31:31 »
Avcı
Birgün avcılar klübünde usta avcı aynı zamanda yalancı Mehmet amca yine herzaman olduğu gibi etrafına gençleri toplamış ve başlamış anlatmaya
-ormanda yürüyorum zemheri bir soğuk herkez dayanamaz yani,ama kesin karalıyım boş dönmem bilirsiniz,şöyle gözlerimi kısmış etrafı incelerken birde ne göreyim ileride kocaman bir geyik,hemen doğrulttum tüfeğimi,aldım nişnı,bir çaktım geyik düştü,gittim baktım iki kaşının arasından vurmuşum.
Gençler heyecanla
-ee amca ihtiyar devam eder -ama geyik öyle büyük ki taşımak mümkün değil,düşündüm taşındım ne yapayım,attım bir bacağını bir omzuma,diğerini öbür omzuma;
bu sırada garson seslenir
-Mehmet amca telefon yenge arıyor,Mehmet amca meraklı gençleri bırakaı gider konuşur ve masaya geri gelir,gençler merakla sorar eeee amca sonra mehmet amca düşünür
-nerde kalmıştık der,gençlerden biri -hani attın bir bacağı bir omzuna diğerini öbür omzuna ya der İhtiyar şöyle bir düşünür ve devam eder
-verdim y.....ğı verdim ya......ğı

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #70 : 26 Mart 2007, 14:31:43 »
alon
Küçük çocuk, annesinin kendisini yakaladığı bir anda annesinin göğüslerini göstererek sorar, "-Anne bunlar ne?" Ne diyeceğini bilemeyen annesi, unutacağını düşünerek:
"-Yarın kahvaltıda babana sorarsın! Diyerek geçiştirir. Ertesi gün kahvaltıda çocuk soruyu bu kez de babasına sorar. Baba :
"-Oğlum onlar birer balon, annen öldüğü zaman onları şişireceğiz ve annen de cennete uçacak!" diye cevap verir. Aradan uzun bir süre geçtikten sonra, birgün eve erken gelen baba, küçük çocuğu gözyaşları içinde bulur: -Baba koş, annem ölüyor.
-Nereden anladın yavrum ?
-İçerideki amca annemin balonlarını şişiriyor ve annem de "Tanrım, geliyorum" diye bağırıyor.

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #71 : 26 Mart 2007, 14:32:09 »
Beni dinle
Adam evine erken gelir bir bakar ki en samimi arkadaşı karısı ile sevişiyor. Başlar konuşmaya;
-Şevket bunu bana nasıl yaparsın senle beraber aynı okullarda okumadık mı ? Aynı dönem aynı yerde askerlik yapmadıkmı sen benim hayatımı kurtardın ben senin,asker dönüşü paran yetmedi işini kurmak için sermayeni ben vermedim mi,Şevket...
Şevket bari ben konuşurken dur....