Gönderen Konu: *** fıkra arşivi ***  (Okunma sayısı 14675 defa)

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • MSN Messenger - Diego@oyunsieniz.com
    • Yahoo Instant Messenger  - furkankirik@yahoo.com.tr
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #24 : 26 Mart 2007, 14:05:56 »
Servet
FİLOZOF MEŞHUR BİR FİLOZOFA:
-SERVET AYAKLARINIZIN ALTINDA OLDUĞU HALDE NEDEN BU KADAR FAKİRSİNİZ?DİYE SORMUŞ:
FİLOZOF CEVAP VERMİŞ
-ONA ULAŞMAK İÇİN EĞİLMEK LAZIMDA ONDAN .

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #25 : 26 Mart 2007, 14:06:17 »
HOMO
Temel'e sormuslar.
- Filozof mu olmak isterdin yoksa homo mu ?
Temel hic dusunmeden cevap vermis.
- Homo olmak isterdim, demis.Neden diye sormuşlar.
Temel '' ula bilmedigim okadar seyi kafama sokacagima bildigim seyi k.çma sokarim daha iyi '' demis.

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #26 : 26 Mart 2007, 14:06:40 »
TETRIS
Temel bir gun arkadaslarini bir evin catisina cikarmis.Sonra kendisi asagi inip sirayla: "Sen sag elini kaldir atla,sen sol elini kaldir atla,sen iki elini de kaldir atla"demis. O sirada yoldan gecen bir adam merak edip Temel'e yaklasmis. "Afedersiniz ama az once napiyordunuz?" Temel:"Tetris oynuyordum".

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #27 : 26 Mart 2007, 14:07:08 »
Kökü Derin
Güzel bir hanım birgün dişçiye gider fakat dişlerini birtürlü açmaz dişçi -Lütfen hanımefendi acın zaten disin kökü derin degil acı duymayacaksınız desede birtürlü acmaz dişini sonunda kızan dişçi assistanına isaret eder ve kadının poposuna iğneyi batırır kadın acıyla agzını acar dişçi de hemen dişi çeker
- bakın acıdımı hic okadar da bagırdınız..
kadın -Aahhh kökü derin degil dediniz ama acısını taa popomda hissettim.

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #28 : 26 Mart 2007, 14:07:25 »
Tesisatçı
Eve bir gün tesisatçi cağirmislar. Adam çalisirken evin kücük oglu gelip seyretmeye baslamis. Tesisatci da cocugun ilgisini görünce takim cantasindan tornavidayi cikartip cocuga: "Bu ne biliyor musun ?" demis. Cocuk da "biliyorum, babamda bundan iki tane var. kücügüyle prizleri kontrol eder, büyügüyle masanin bacaklarindaki vidalari sikar" demis. Tesisatci: "Iyi, aferin oglum " demis. Sonra eline anahtari almis "Peki bu ne biliyor musun " demis.Cocuk: "Biliyorum. Babamda bundan iki tane var. Kücük olaniyla musluklari degistirir, büyük olaniyla borulari tamir eder" demiş. Tesisatçi "Çattik be " demiş icinden. Bu kez de cekici alip "ya bunu bilecek misin ? " deyince cocuk "Biliyorum, babamda bundan iki tane var. Kücügünü cam takarken kullanir, büyügünü de duvar kirarken kullanir " demis. Her sorduguna cevap yetistiren cocuga tepesi atan tesisatci bu sefer fermuarini acip göstermis: "Bunu da bilecek misin lan ukala " deyince cocuk:"Biliyorum, bundan babamda iki tane var. kücügüyle cisini yapar, büyüğüylede annemi" demis.

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #29 : 26 Mart 2007, 14:07:47 »
Eğer
Adam resepsiyonda bekliyormus. Arkadasındaki güzel bayanı görememiş. Ve birden dirseği kadının göğüslerine dokunmuş. Adam: Hanımefendi eğer kalbiniz de göğsünüz kadar yumuşaksa beni affedersiniz demiş. Kadın da bunun üzerine: Beyefendi eğer pnisiniz de dirseğiniz kadar sert ise oda 406'da bekliyorum demiş..

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #30 : 26 Mart 2007, 14:08:18 »
Uşüdüm
Temel bir gün iş gezisine çıkacakmış.İş gezisinede helikopteriyle çıkmaya karar vermiş. Helikoptere binmişler. Helikopter yükseldikçe hava soğumuş. Üşüyen Temel Pilot'a; " Uyy daa Pilot bey şu üstümüzdeki pervaneyi kapat Üşüdum daa!!!"

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #31 : 26 Mart 2007, 14:08:51 »
Göz Doktoru
Ülkenin en zengin iş adamlarından birinin karısı ender görülen bir göz hastalığından muzdaripmiş. Nerdeyse ülkenin tüm göz doktorlarına muayene olmuşlar,tabii sonuç alınamamış. Derken bir gün hastanenin birinde iyi bir göz doktoru olduğunu duymuşlar,ve hemen başvurmuşlar. Göz doktoru muayene etmiş ve iyileştirebileceğini soylemiş ve bir müddet sonra kadın gerçekten iyileşmiş. Bunun üzerine adam göz doktoruna tedavisinden dolayı müteşekkir olduklarını, karşılığında kendisinin heykelini yaptırmak istediklerini ifade etmiş. Gel zaman git zaman hastanenin önüne yapılan heykel tamamlanmış, törenle açılacak. Heykel açıldığında görülmüş ki beş metrelik bir kaide, onun üzerinde kocaman bir göz, gözbebeğinin tam ortasında da bizim doktorun büstü.... Doktorun arkadaşları kendisine tebrik etmeye geliyorlar sırayla, bu arada bizim doktor habire; -Allahım sana çok şükür diyormuş arkadaşlarından biri dayanamayıp sormuş; -Ya hastanenin önüne kocaman heykelin yapıldı, gururlanacağına ha bire söyleniyorsun deyince doktor; -Şükrederim tabii, ya göz doktoru değilde kadın doğumcu olsaydım!!!

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #32 : 26 Mart 2007, 14:09:24 »
BACAĞIMDAN TANI
BİYOLOJİ DERSİNDEN YAPILACAK SINAV İÇİN SINIFTAKİ HERKES ÇOK ÇALIŞMIŞ;NOTLAR FOTOKOPİLER HAVADA UÇUŞMUŞ.DAHA SONRA SINAVIN YAPILACAĞI GÜN GİTMİŞLER, BİR DE BAKMIŞLAR,ORTADA KAĞIT KALEM YOK;SADECE SIRA SIRA MİKROSKOPLAR...
HOCA DEMİŞ Kİ: -"BU MİKROSKOPLARDA LAMDA BİR BÖCEĞİN BACAĞI VAR,SINAVINIZ:BACAĞINDAN BÖCEĞİ TANIMAK." TABİİ HEMEN İTİRAZLAR;AMA FAYDA ETMEMİŞ. HOCA DEDİĞİ DEDİK,ÇALDIĞI DÜDÜK... ÖĞRENCİLER MİKROSKOPLARIN BAŞINA GEÇMİŞ.AMA BİR ŞEY YAPAMIYORLAR.EN SONUNDA BİRİ DAYANAMAMIŞ,KAPIYI ÇARPIP ÇIKMIŞ..
HOCA ARKASINDAN SESLENMİŞ: -"KİMSİN OĞLUM SEN,KAPIYI ÇARPIP ÇIKIYORSUN!?..." KAPI HAFİFÇE ARALANMIŞ VE BİR BACAK UZANMIŞ: -"TANISANA HADİ,TANISANA KİM OLDUĞUMU... "

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #33 : 26 Mart 2007, 14:09:45 »
Bir Yerden Başlamak Lazım
Birgün bilim adamları erkek neden kadının elini öper konusunda araştırma yaparlar, Prof.lar Fransızlara sorar, ortak yanıt: kibarlık olur, nezaketen öperim. Almanlar, Kadın kutsaldır diyerek cevap verir bu yüzden öpülür, Temel'e sorarlar, Temel der ki: Bir yerden başlamak lazım ..

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #34 : 26 Mart 2007, 14:10:11 »
Hangisini Efendim
Evin hanımı, hizmetçisine:
-Misafirlerin yanında bir şey istersem,o şey bir tane bile olsa sen, hangisini efendim? diye soracaksın der.
Bir gece,tanıdık bir karı-koca misafirliğe gelirler.Çaylar içildikten sonra evin hanımı hizmetçiye seslenir:
- Bana kürkümü getir .
-Hangisini efendim? diye sorar ve hanımından cevabı aldıktan sonra kürkü getirir.Bir süre sonra, evin hanımı, misafirleri uğurlarken hizmetçiye seslenir:
-Çabuk kocamı çağır,konuklar gidiyor. Hizmetçi her zamanki gibi sorar.
-Hangisini Efendim?

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
*** fıkra arşivi ***
« Yanıtla #35 : 26 Mart 2007, 14:10:31 »
POMPA
Küçük Johnny münasebetsiz bir zamanda anne babasının yatak odasına dalmıştı.. "Baba ne oluyor?" diye sordu. "Karnım acıktı oğlum... Annen bana süt veriyor." "Ya, öbür yaptığın şey ne?" "Sütün tazyiki yetmiyor da, pompalıyorum