İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - ***ALfoNSo***

23269
FFC 78 / KAYDINIZI BURAYA YAPINIZ
« : 02 Şubat 2007, 15:54:33 »

23270
HAMZA ABİ KEŞKE SİTEYE GİRME FIRSATIN OLSAYDI DA OLAYLARA MÜDAHALE EDEBİLSEYDİN.AMA ARTIK ÇOK GEÇ.ŞAHSIMA YAPILAN HAKARETLERDEN DOLAYI MAALESEF 1-2 GERİZEKALI KİŞİNİN YÜZÜNDEN www.fifazamani.com İLE TURNUVAYA GİRME KARARI ALDIM.KEŞKE SÖZ HAKKINI BU ŞAHISLARA BIRAKMASAYDIN DA HEM BU SİTEYLE KAYIT OLURDUM HEM DE BESTFİFA'YA KÜÇÜK DÜŞMEZDİK.HATTA BİR ARA KAYDIMI SİLMİŞTİM HOPEFUL OLAYINDAN SONRA BELKİ GİREBİLİRİM DİYE AMA BU SİTENİN BENİ KÜÇÜK GÖRMESİNDEN DOLAYI TEKRAR KAYIT OLDUM.HAMZA ABİ BU SİTEDE EN ÇOK SEVDİĞİM KİŞİLERDEN BİRİ SENSİN.SENİ ANLIYORUM SENİ ÜZMEK İSTEMİYORUM AMA BİRKAÇ  KİŞİ YÜZÜNDEN BU SİTEYLE GİRMİYORUM.TEKRAR SÖYLÜYORUM KEŞKE ZAMANINDA MÜDAHALE EDİP SİTENİN AÇIKLAMASINI ... ŞAHSIN YERİNE SEN YAPSAYDIN DA BUNLARA İZİN VERMESEDİN..ÜZGÜNÜM...
SAYGILAR...

23271
FFC 76 / HAMZA ABİ BURAYA MUTLAKA BAK
« : 02 Şubat 2007, 01:21:05 »
bırak şimdi böle allahı karıştırarak kendini temize çıkarmaya çalışma benm vicdanım rahat ne yaparsam ortada yapıyom saklamıyorum ama senin gibi kinci değilim en azından
doğru kinci değilsin küfürbazsın ve o küfürü de sana yediririm fazla konuşma artık!!!alttan aldık diye tepemize çıkmayın lan kesin!!!

23272
« : 02 Şubat 2007, 00:08:24 »
TİLKİ BU ADAM BÖYLE HEM KİNCİ HEMDE KIL NE DİYİM ALLAH ONU BU DÜŞÜNCELERDEN ARINDIRSIN
allah görüyo yukarda kimin ne olduğunu

23273
« : 02 Şubat 2007, 00:06:19 »
BEN HİÇBİRZAMAN SENİN ARKANDAN KONUŞMADIM KONUŞMAM DA.O GÜN SİTEDE SEN VARKEN DE KONUŞTUM MSNDEDE GELDİN DOST OLALIM DEDİN YİNE YÜZÜNE KONUŞTUM.ADMİN DAHİL HİÇKİMSENİN HİÇKİMSEYİ KÜÇÜK DÜŞÜRMEYE HAKKI YOK.SEN BAN ALMASANDA BESTFİFA YETKİLİLERİNİN MESAJINA KARŞILIK OLARAK SANA YİNE KIZACAKTIM BUNU BİL.
KARDEŞİM BEN SANA GÜNLER ÖNCEDEN DOST OLALIM UNUTALAIM BUNLARI DEDİM AMA İSTEMEDİN SEN 2 MÜSLÜMAN BİRBİRİYLE 3 GÜNDEN FAZLA KÜS KALMAMALI BEN GÖREVİMİ ÜZERİME DÜŞENİ YAPTIM AMA SEN GERİ ÇEVİRDİN DOSTLUK TEKLİFİMİ BENDEN GÜNAH GİTTİ VARSA GÜNAHI BANA GELMEZ ARTIK
[/quo
dostluk teklifini kabul etmememin nedeni sana güvenmememdir.bunu anlamanın yolu sitede bana karşı alacağın tutumdu ama sen hala bir dost gibi değilde düşman gibi davranmaya devam ediyorsun.demekki bu teklif sahte bir teklifmiş.iyiki de böyle davrandın bu test aşamasında hala değişmediğini anladım.
kabul etsen adam gibi davranırdım kabul etmedin bende gereken tutumu aldım

burda senle tartışacak değilim hamza abiyi arıyom ben

o zaman her mesajının içinde big sexy hariç big sexy dışında deyip durma...

23274
« : 01 Şubat 2007, 23:46:58 »
BEN HİÇBİRZAMAN SENİN ARKANDAN KONUŞMADIM KONUŞMAM DA.O GÜN SİTEDE SEN VARKEN DE KONUŞTUM MSNDEDE GELDİN DOST OLALIM DEDİN YİNE YÜZÜNE KONUŞTUM.ADMİN DAHİL HİÇKİMSENİN HİÇKİMSEYİ KÜÇÜK DÜŞÜRMEYE HAKKI YOK.SEN BAN ALMASANDA BESTFİFA YETKİLİLERİNİN MESAJINA KARŞILIK OLARAK SANA YİNE KIZACAKTIM BUNU BİL.
KARDEŞİM BEN SANA GÜNLER ÖNCEDEN DOST OLALIM UNUTALAIM BUNLARI DEDİM AMA İSTEMEDİN SEN 2 MÜSLÜMAN BİRBİRİYLE 3 GÜNDEN FAZLA KÜS KALMAMALI BEN GÖREVİMİ ÜZERİME DÜŞENİ YAPTIM AMA SEN GERİ ÇEVİRDİN DOSTLUK TEKLİFİMİ BENDEN GÜNAH GİTTİ VARSA GÜNAHI BANA GELMEZ ARTIK
[/quo
dostluk teklifini kabul etmememin nedeni sana güvenmememdir.bunu anlamanın yolu sitede bana karşı alacağın tutumdu ama sen hala bir dost gibi değilde düşman gibi davranmaya devam ediyorsun.demekki bu teklif sahte bir teklifmiş.iyiki de böyle davrandın bu test aşamasında hala değişmediğini anladım.

23275
FFC 76 / YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ
« : 01 Şubat 2007, 23:39:56 »
yaw sus herkesle kawgalısın allahtan seviyelisin he delikanlı deilsin velasilikelam ne oldu hamzaya şikayetmi ettin beni gel senle maçımız bitmedi bala gol atıp izletmesi kolay tabi
bak kardeşim sana son cevabım şu.adam olana adam gibi davranırım.ben tilkiye durduk yere bişey yaptımmı,geldi kendi kendine bana sataştı bu bir.ikincisi senle bi alıp vermediğim yok.geçen gün mal diyen sendin.maçı yaptık yendin sonra çok zevk aldım maçtan vs diyerek tahrik ettin.bu maçta maç 4-2 giderken orta sahadan gol attın ve onu 10 kere gösterdin.ben çıkıp anana küfür etmedim ondan önce yaptığın hakaretlerde olduğu gibi sana cevap vermedim.sonra ben 5. golü atınca ben izlettirdim ama sen kendine hakim olamayıp anama küfür ettin.ben tilkiyi bile beni küçük düşürüp kendi mesajımın bölümünde gerizekalı gerikafalı yazıp kendi ağzından benim adıma özür dileyip bunları yazdığı için affetmedim.anama küfür edenle dandik bir oyun yüzünden muhattap olamam.şimdi konuşun arkamdan...

23276
« : 01 Şubat 2007, 23:27:01 »
BİG SEXY:5-3:SİHİRBAZ
HAMZA ABİ MSNE GELSENE Bİ ÇOK ACİL

daha dwm edicez hemen yazmışsın skoru kız gibisin aynı o küfür sana az bile öle attığın dandik bi golü her açıdan izletirsen küfürde yersin dayakta kıl herif
:D :D :D :D :D :D :D :Dsihirbaz kızma olm ne istiorsunuz bu big den :D :D :D :D :D :D

ben bişey istemiorum aga adamı bi kere ffcden hükmen elediler die bana kıl gidiyo her maçta bi gıcıklık yapıyo bu maçtada yaptı sinirlerimi bozdu ve küfürü yedi şimdi çocuk gibi şikayet ediyodur hamzaya
ah canım küfür ettinde öldüm geberdim.ne var bende sana ederim ama senin gibi dengesiz değilim.tilki sende bırak bana laf sokmayı kaç kere özür diledin benden affetmedim diye şimdi zeytinyağı gibi üste çıkma >:(

23277
« : 01 Şubat 2007, 23:24:24 »

daha dwm edicez hemen yazmışsın skoru kız gibisin aynı o küfür sana az bile öle attığın dandik bi golü her açıdan izletirsen küfürde yersin dayakta kıl herif
:D :D :D :D :D :D :D :Dsihirbaz kızma olm ne istiorsunuz bu big den :D :D :D :D :D :D
bırak kızsınlar bakalım

23278
« : 01 Şubat 2007, 23:23:10 »

23279
« : 01 Şubat 2007, 23:06:42 »
niye çıktın lan big gel dwm edicez hama kapandı
benim adımı ağzına alma >:( >:(

23280
« : 01 Şubat 2007, 23:06:05 »