İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - ***ALfoNSo***

23737
2 tomasson 1 gronkjaer

23738
İNGİLTERE PREMİER LİGİ / Ynt: KAYITLARI BURADAN YAPINIZ
« : 14 Aralık 2006, 22:01:44 »
benim anlatmak istediğimi anlamadaın ama neyse artık anlatamicam.o zaman bana isterseniz en kötü takımı verin de içiniz rahat etsin.otomatik takım yazın.hangi takımı yazarsanız kabul 8)

23739
sen yenildim diye çıkmasaydın maçtan caps çekebilecektim.sallama dediğin gollerde senin gollerinin 10 katı güzel.sen önce yenilmeyi hazmetmesini öğren.. :D

23740
SWEDEN:2-3:DENMARK
ilk yarı 2-0 yeniliyodum.ikinci yarı 3-2 yaptım ;D
screen koyamamamın nedenini arkadaşa sorun.istatistikler çıkmadan maçtan çıkınca bağlantı koptu..

23741
« : 14 Aralık 2006, 19:05:32 »
çok komiksiniz ya.siz üçünüz gösteri yapsanız ii olur. ;D ;D
peki diyosunuz ki suç bende,ben arkadaşın hakkını yemişim.beyler size şöyle anlatayım.şimdiki statü 5 lige de kayıt yapılabilir.önceden 2 idi.mesela ben 2 lig diye kayıt yeri yeni açılan bi lige kayıt olmadım.ama o zamanki statü de 5 lig olsaydı yeni açılan ligin ilk kaydını ben yapacaktım.şimdi o kayıtta benim alacağım takımı başkası alsaydı ben statü 5 lig oldu diye sonlara kalacaktım.ben sizin karar değiştirebileceğinizi düşünerek hepsine kaydoldum.iyikide yapmışım.ama sonra mecburen ligden çekilmem istendi.bende çekildim.yani dediğim şu o zamanki statüyle belki barcelonayı alacakken,recreativoya düşebilirdim.porstmouthu ilk ben aldım,yani o benim hakkım,sonraki statüyü kullanan adam gelip benim takımın üstüne atlıyosa sizde buna izin veriyosanız diyecek bişey yok.

23742
« : 14 Aralık 2006, 17:32:04 »
gfb_sero sen de buraya mesaj yazacağına gelde maçımızı yapalım.15 dk sonra yapalım dedin,sitelere bi bakayım dedin.kaçtın gittin.

23743
« : 14 Aralık 2006, 17:28:23 »
o zaman kuralları önceden belirleyecektiniz.size dedik sınırlamayı kaldırın diye siz kaldırmadınız.biz de ondan mecburen takımı kaldırdık.sizin kural değiştirmeniz yüzünden benim hakkım yenildi.ilk benim seçtiğim takım sizin yüzünüzden başkasına verildi.şimdide o kardeşe haksızlık rdildi diyosunuz.elinizi vicdanınıza koyun.hamza abi gereğini yap lütfen >:(

23744
furkan kırık karşisinda reaperi bir adım önde görüyorum . skor tahminim :

İTALYA 1 - 4 PORTEKİZ

abi bir adım önde dediğin 4-1 mi ;D :D

23745
berabere biter.2-2

23746
fuis ile sony_harunun anlam veremediğim bana muhalefet bir tavrı var gibi..arkadaşıma başarılar diliyorum.iyi oynayan kazansın.

23747
TURKCELL SUPER LİG / Ynt: KAYITLARI BURADAN YAPINIZ
« : 13 Aralık 2006, 21:54:40 »
golcü_halo  takımını değiştir..

23748
« : 13 Aralık 2006, 21:49:58 »
rdgnblt takımını değiştir!!!