İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - ***ALfoNSo***

23305
FFC 75 / ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ VE MAÇ SONUÇLARI
« : 01 Şubat 2007, 14:35:34 »
VAY BE 2. KRALLAR LİGİNDEKİ TUĞKAN REAPERİ YENMİŞ GERÇİ BEN DE YENMİŞTİM :D :D

23306
FFC 75 / ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ VE MAÇ SONUÇLARI
« : 01 Şubat 2007, 14:34:38 »
BİG SEXY:3-2:BEDMUN

23307
harun alır

23308
FFC 75 / KAYDINIZI BURAYA YAPINIZ
« : 01 Şubat 2007, 13:29:43 »

23309
GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU / BEDMUN - TUGKAN(1.hafta)
« : 01 Şubat 2007, 12:18:13 »
tugkan enteresan bir futbol oynuyor.sanki kolay yenilcek gibi gözükürken bir anda süpriz goller atıyor.tugkan favorim..

23310
GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU / BİGSEXYKN - MANSIZ26S(1.hafta)
« : 01 Şubat 2007, 12:16:42 »
mansiz kardeşimle önceden 2 maç yaptık sanıyorum.biri 1-1 bitti diğerini ffc de 8-1 kazanmıştım.ama bu maçta ne olur bilemem.kardeşime başarılar diliyorum

23311
sero,tilki efendiler şimdi de konuşun bakalım.Tilki denilen adamın ikiyüzlülüğü ortaya çıktı.burda bestfifaya neler söyledi sonra bu siteye küfür edip oraya çalışıcam demiş.dün bana hakaret etti sonra gelmiş dost olalım diyor.Böyle dengesiz bir şahsın mod olması çok komik.Ve bu şahıs bu siteyi resmen küçük düşürdü,onun sözlerini  kale almayın bestfifa yetkilileri nerde nasıl konuşacağını bilememiş.hamza da durumu izah edip tilki adına özür dileyecektir sanırım.(hamza 1-saygısızlık 2-modluk görevini üyeye hakarette kullanmak 3-bestfifaya küçük düşürmek ki en kötüsü bu>>>bunların cezası 3 gün mü?)

23312
hamza kardeşim çıkacak bir kişinin yerine beni alırsan sevinirim .siteyi en iyişekilde temsil edecegimi biliyorsun.
bencede çıkan olursa hakan girsn bence siteyi en ii şekile temsil eder
harun amma döneksin len.bi tuğkan diyosun bi tilki diyosun bi hakan karar ver len, senin yenemediğin adamların girmesini istiyosun galiba ama başkaları yenebiliyor :D

23313
cüneyt kardeşim sana katılıyorum çok dogru söylemişsin ellerine sağlık

SENİN KAFANIN BASMADIĞI KADAR BASAR BENİM KAFAM..BÖYLE Bİ ŞEREFSİZLİK ANCAK SANA YAKIŞIR :D :D ;)
sağol appi ;)

23314
amett noluyo len kendinemi gülüyosun.tilki denen hayvan ban aldı zaten hamzayada dedim yaptıklarını size de ban vermesin :D :D :D

yok yha tilki çok fena makara geçmiş senledeo na gülüyom sen 2-3 hafta bu olay unutulana kadar girme siteye :D :D :D hamza ban vermez bize ii çocuktur severim sana vermesi lazım banı ( hayvan ) dediğini tilki duyması 3 gün ban istemesin senni için :D :D :D
kardeşim tilki hayvan adı değil mi? :D

23315
tilki dediğiniz adam bizim sitemizde 5 e giremeyen adama bile üst üste 2 maçta 4-2 ve 5-1 yenildi :D :D :D
tilki en az 1 hafta banı haketti harun kardeşim.sitenin kurallarını bilmiyosanız konuşmayın.hamzanın verdiği yetkiyi üyeye hakarette kullandı.bunun cezasını vermedi hamza diğer saygısızlıklarına ceza  verdi.bana yaptığı terbiyesizliklere de ceza vermeli ama 3 günde iyidir.amett bende seni sevmiyorum :D

23316
amett noluyo len kendinemi gülüyosun.tilki denen hayvan ban aldı zaten hamzayada dedim yaptıklarını size de ban vermesin :D :D :D