İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - ***ALfoNSo***

23653
İSPANYA LA LİGA / Ynt: YEDEK KAYITLAR
« : 21 Aralık 2006, 16:33:21 »
masumtilki
gurkandemir511@hotmail.com
valencia

böylemi hamza abi ;)

İspanya La Liga daki yeni takımın Valenciadir . başarilar dilerim kardeşim . birazdan takımlar ve msn adresleri bölümünü güncelleyeceğim .

bir önceki takımın ismi neydi bu arada . eksi takımın boşta olduğu için yedek kayitlar yerine yazayim

hamza abi bu yaptığına haksızlık derler.ben masumtilkiden kaç gün önce istedim bu takımı.mesajına bakarsan dün istemiş senden.sen de hemen vermişsin.forumları bir oku istersen.valencianın yedek kaydı diyerek istedim hatta.illa burayamı yazmam gerekiyordu. >:(

23654
hamza abi valencianın sahibi benim artık takımlar ve msn adresleri bölümünü editlermisin
sen değilsin her yere yazıp durma valencia benim diye.

23655
FİKSTÜR / Ynt: 2.HAFTA MAÇLARI VE SONUÇLARI
« : 21 Aralık 2006, 16:27:52 »
atletikoo madriddinn sahibi varmışş abii valencia ya bakınn santander isteyen varsa ona  baksınn belkii
valenciayı ben kaptım zuhahaha
sen hayal gördün herhalde.ben valenciayı isteyince sazan gibi atladın pardon tilki gibi :D
valenciayı başkası alırsa atleticoyum dedin.valenciayı ben aldım tilki kardeş.öyle havadan gelip takım kapmak yok.bak bakalım mesajlara senmi önce istemişsin valenciayı benmi.hamza sende dediklerimi oku.öyle valenciayı ona vermeye kalkma.. >:(

23656
FİKSTÜR / Ynt: 3.HAFTA MAÇLARI VE SONUÇLARI
« : 21 Aralık 2006, 16:21:39 »
haberiniz olsun beyler velancinın yeni sahibi benim
hey tilki sen nerden sahipleniyosun ilk ben dedim sonra sen atladın.hakim ol kendine.sen olsan olsan atl. madrid oluırsun >:(

23657
5-2 hamza alır

23658
4-2 masumtilki kazanır

23659
appiah önderliğindeki yunanistan banko kazanır.ukrayna:1-4:yunanistan

23660
cameroon:0-4:denmark

23661
DENMARK:4-0:CAMEROON

23662
DENMARK:4-0:CAMEROON
diğer arkadaşlar gibi sieye tam olarak koyamadım resmi ama
http://img130.imageshack.us/my.php?image=sonuao9.jpg

23663
FİKSTÜR / Ynt: 2.HAFTA MAÇLARI VE SONUÇLARI
« : 20 Aralık 2006, 20:49:36 »
kim bekliyomuş olum sen de bilip bilmeden konuşma.o zaman atl. madridi de bekleyenler var sende ağır ol :D

23664
fuis haftanın bankosu:fuis:7-1:beckham