İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - ***ALfoNSo***

23641
wvwt erzincan..
sizin oraları anlatıyo ama eskişehirde çekiliyo.ben eskişehirliyim.bizim ilde yapılıyo çekimler.şimdi gördüm bizim eski ssk hastanesinin çocuk bölümünde erzincan devlet hastanesi yazıyodu :D

23642
kardeşim filmim başladı ya yarın devam edelim cumartesi nede olsa.

sanada tavsiye ederim köprü filmi bizim buraları anlatıyorr.

hakan kardeşim bu gün bitirseydik iyi olurdu aslinda ama izlemek istiyorsan sen bilirsin . iyi eğlenceler sana ;)

yarın , masumtilki - mansiz karşılaşmasinin galibi ve bigsexykn ile yaparsin o zaman . kolay gelsin kardeşim

hamza haksızlıklarına devam ediyosun,geçen hafta gs maçı var diye beni elediniz.arkadaş film var diye gittti ona izin verdin.böyle devam et ;)

23643
hakan1989 sizin oralar neresi erzincanmı?

23644
madthing:1-3:big sexykn
5 dk topun gölgesiyle oynadık,top gözükmedi :D :D

23645
FFC 19 / Ynt: 1. TUR EŞLEŞMELERİ VE MAÇ SONUÇLARI
« : 22 Aralık 2006, 20:44:49 »
msnini aç da anlaşalım kardeşim.

23646
FFC 19 / Ynt: 1. TUR EŞLEŞMELERİ VE MAÇ SONUÇLARI
« : 22 Aralık 2006, 20:43:32 »
furkan mesajım gitmiyo sana galiba

23647
FFC 19 / Ynt: KAYDINIZI BURAYA YAPINIZ
« : 22 Aralık 2006, 19:30:33 »

23648
İSPANYA LA LİGA / Ynt: YEDEK KAYITLAR
« : 21 Aralık 2006, 23:34:52 »
 :Dsadece gülüyorum.üslubumdada bişey olduğunu düşünmüyorum.arkamdan istediğini söyle demiştim işte senin böyle diyeceğini bildiğim için dedim.ama senden bunu beklemezdim.neyse bizde valenciayı alcaz diye sevillayı kaçırdık.olsun.allah büyük,mallorcayla bile şampiyon olurum belki :(

23649
« : 21 Aralık 2006, 22:35:58 »
masumtilki
gurkandemir511@hotmail.com
valencia

böylemi hamza abi ;)

İspanya La Liga daki yeni takımın Valenciadir . başarilar dilerim kardeşim . birazdan takımlar ve msn adresleri bölümünü güncelleyeceğim .

bir önceki takımın ismi neydi bu arada . eksi takımın boşta olduğu için yedek kayitlar yerine yazayim

hamza abi bu yaptığına haksızlık derler.ben masumtilkiden kaç gün önce istedim bu takımı.mesajına bakarsan dün istemiş senden.sen de hemen vermişsin.forumları bir oku istersen.valencianın yedek kaydı diyerek istedim hatta.illa burayamı yazmam gerekiyordu. >:(

bigsexykn kardeşim yedek kayitlar topicini boşuna açmadim . sohbet yerinde daha önce valenciayi sen istemiş olabilirsin fakat masumtilki nickli katilimcimiz senden daha önce yedek kaydini yaptirdi ve bu durumda turnuva kurallarimiza göre önceliği masumtilkiye vermek durumundayiz .

valencia dan başka takım istiyorsan yazabilirsin . 4 takımımız boşta şu an

o zaman söyleseydin hamza abi.valenciayı kayıt şeklinde yaz diye.masumtilki de buraya yazmış valencia ben olabilirmiyim diye ama burası sohbet bölümü değil.sen ona kayıt şeklinde yaz demişsin.banda diyebilirdin.her sitede böyle her yerde haksızlık yapılıyo.benim arkamdan istediğini söyle hamza abi..için rahat ediyosa söyle.

23650
« : 21 Aralık 2006, 20:35:20 »
big sexykn
cuneyt_kmo@hotmail.com
VALENCIA

23651
« : 21 Aralık 2006, 17:03:59 »
takımı ilk önce ben istedim.bana yedek kayıtlara yaz diyebilirdi hamza.ki sende burda ilk önce istemişsin yani direk kayıt olarak yazmamışsın sanada o demiş kayıt şeklinde yaz diye.yani diyeceğim hamza abi ilk ben istedim valencia benim olmalı

23652
FİKSTÜR / Ynt: 1. HAFTA MAÇLARI VE SONUÇLARI
« : 21 Aralık 2006, 16:50:02 »
bugün perşembe ??? ???