İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - ***ALfoNSo***

23569
FFC 28 / KAYDINIZI BURAYA YAPINIZ
« : 05 Ocak 2007, 19:47:25 »

23570
İSPANYA LA LİGA / TAKIMLAR VE MSN ADRESLERİ
« : 05 Ocak 2007, 18:11:56 »
VALENCİA ben değil miyim ya ??

23571
GERMAN BUNDESLİGA 1 / KAYDINIZI BURDAN YAPINIZ!!!
« : 05 Ocak 2007, 16:10:12 »
big sexykn
cuneyt_kmo@hotmail.com
dortmund
masumtilki kardeş ben dortmundtum.lig silinmiş haberim yok.tekrardan mı başlayacak.o zaman ben dortmundum.ya bu ne saçma iş.lig siliniyor bize haber veren yok takımlara tekrar kayıt yapılıyor.biraz insaflı olun ya

bigsexykn kardeşim , belki sen B.Dortmund takımını kaybederek mağdur duruma düşmüş olabilirsin fakat , bu sitede bulunan onlarca üye hiç üşenmeden açtıklari yüzlerce topici , binlerce mesaji bir gecede kaybettiler . ayrica bunun yaninda , çok büyük emekler verilerek açılan tam 8 adet fifa 07 fast futbol cup turnuvasi , 1 adet fifa 07 turnuvasi ve 1 adet fifa 07 interactive ligi bir gecede yok oldu . tüm bunlari düşünerek kimin asıl mağdur duruma düştüğünü tekrardan düşünmeni istiyorum
mağdur durumda olanlar tüm üyeler ve şampiyon olanlardır.suç sizde sitenin problemi olduğunu bildiğiniz halde şampiyonları bir yere not edebilir, açılan turnuvalarda takımların kimlere ait olduğunu kaydedebilirdiniz.sonra problem hallolunca da  örneğin ffc 28 şampiyonu ...... diye bir konu açabilirdiniz.burda kimin mağdur olduğunu siz düşünmelisiniz ve kızılacak kişinin ben olmadığımı bilmelisiniz.appiah kardeş de eminim üzülmüştür takımını kaybettiğine  veya diğer şampiyonların şampiyonluklarının silinmesine...ama bunları düşünmeliydiniz..buna hem suçlu hem güçlü olmak derler.şimdi istediğinizi söyleyin

23572
« : 04 Ocak 2007, 17:10:51 »
.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
big sexykn
cuneyt_kmo@hotmail.com
frankfurt
yukardaki 5 satırlık yazı da içimden geçip de....

23573
« : 04 Ocak 2007, 16:08:14 »
big sexykn
cuneyt_kmo@hotmail.com
dortmund
masumtilki kardeş ben dortmundtum.lig silinmiş haberim yok.tekrardan mı başlayacak.o zaman ben dortmundum.ya bu ne saçma iş.lig siliniyor bize haber veren yok takımlara tekrar kayıt yapılıyor.biraz insaflı olun ya

23574
FFC 22 / Ynt: ***FİNAL***
« : 24 Aralık 2006, 22:40:10 »
tebrikler.her ne kadar bana yeniliyo olup da sadece final maçını kazanıp şampiyon olsanda tebrikler

hala konuşuyomusun sen ya  >:(
sana ben öyle bi konuşacamki görürsün.o bütün sihirlerini almadan sus!!!tebrik etmeyede gelmiyo..ne yani yalanmı söyldiklerim.finale gelinceye kadar yaptıkların bunlar.extra bişeymi söyledim.işine gelmez tabiii ;)

23575
FFC 22 / Ynt: ŞAMPIYON
« : 24 Aralık 2006, 22:38:20 »
edit

23576
FFC 22 / Ynt: YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ VE MAÇ SONUÇLARI
« : 24 Aralık 2006, 22:37:23 »
BENDE ONU sçylüyorum fuis kardeş.adam bana yeniliyodu 5 dk için o tur atladı.sonra sen yoksun diye tur atladı haydi finalde.ben şampiyon olduğum zaman 4 maç yaptım.adam 1 maçla şampiyon oldu.hadi beni yense neyse 85. dk 3-2 öndeydim.gel yapalım 10 kd dedim yanaşmadı tabi.çeviremeyeceğini bildiği için gelemedi.yazık yani hakedilmeyen bi şampiyonluk yazıkk!!!!!!!!11 >:( >:( >:(

23577
ULUSLARASI LİG / Ynt: SOHBET-MUHABBET-SORU-SORUN-YERİ
« : 24 Aralık 2006, 22:32:06 »
abi şu skor tahmin bölümünü editleyin.5. hafta fikstür farklı tahmin bölümündeki maçlar farklı

23578
harun kazanır:4-2

23579
egede müthiş bir form düşüklüğü var fakat yine de kazanır:4-1

23580
uruguayla oynamadım ama diğerini biliyorum.uruguay kazanır:3-2