İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - WolborQ

481
hamza  zeynelin oyunu bile almadı bilio musun fifa08 yüklü olmadığı için yada oynamadığı için sen başalrını topluon hamza gelsin anketede grk kalmayabilir..
olmm sana bi soru sorcamm bana adm akıllı cevap verr sen neden istemiorsun

482
ndnse 5 dkka önce yazılmış bu msj we kısa bir konuşma way ansını yaaa herkes ndn bu kdr zeki olmka zorunda nese halil sen dewam et ben maça girip geliom
lan olmmm adm demin dedi banaaa bendeeeeee yaptımm admı sinir etmeee amkk  her bi şeyi yanlış anlıoyorsunn hayret bişesnizz amk

483
hamzayı bekliyeceğiz bu arada msjı1  olanalrın bir printini alayım  ;)
hay iş kardeşkkk ne dmek olm admlara soruom yüklensinmi diye evt derse tamam diom yaz
sen bu sitede ne zmndan beri warsın nie bu arkadaşlarını bir ffc yada bir turnuva için getirmedin de  anket için getirdin sdce
olmm bu sitedede desem hadi az üye varr tamam getirirdm sitede zaten çok fifa 08 ci var ne getiryim amk

484
olm daha neler varda biz sayamıoz ;)

485

HERŞEY BURDA BELLİ OLUOR BEYLER DAHA NEDİYİM SİZE

486
anlamıosunuz cimbomda nonda yok bjkde bazı ffutbolcular yok daha ne sayam

487
BEYLER SİTEDE FİFA OYNAYANLAR FİFA08 OYNAYANLAR KATILIR

DIŞARDAN ADAM SOKMAK OLMAZ

FİFA08 İ OLAN VE SİTEMİZDE OYUNLARA KATILANLAR OY VEREBİLİR ;)

ya knka ben sadece burda fifa oynamıomkii alla alla yawww

488
hamzayı bekliyeceğiz bu arada msjı1  olanalrın bir printini alayım  ;)
hay iş amkkkk ne dmek olm admlara soruom yüklensinmi diye evt derse tamam diom yaz

489
olmm onlarda fifa oynuorrrrr

490
patch bencede zorunlu olmalı
sdce anket için gelen üyeleerin oyları sayılmıyacaktır..

ne dion lan sennnn admlar isitıorrrr yazdılarrrr deli etme beni

491
patch zorunlu kılınmalı bence
ndnse adamın bir msjı war oda  yama ile ilgili  çocuk mumknadırıonuz lan siz
lan mesajımı okumadın galibaaaaa  >:( >:( >:(

492
ha sakın sanmayın getirıolar adm adama soruom patch zorunlu kılınmalımı diye evet derse yaz buraya diom  ;) ;)