İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - WolborQ

937
BEYLER BENCE ŞÖYLE YAPALIM TURNUVADAKİLER YANİ ELENELER ELENMEYENLER AMASADECE TURNUVADKAİLER TOPİCE MSJ YAZSIN HAYIR KALDIRILMASIN DİYENLER HAYIR EVET DİYENLER EVET DESİNN

938
buyrun emrenın yazdıgı mesaj

[18:04:04] >>   [17:48:05]   [5.10.179.162 - kArtAl EmRe] çevrimiçi
[17:48:05] >>   s.a http://www.oyunsiteniz.com/forum/siteler-arasi-fifa-07-turnuvasi-yeni/buglar-kaldirilsin-mi-t32856.0.html evet kaldırılsına oy verebilir misin..

hahahaaaaaa
LAN EMRE BJK Lİ EMRE DEVİL BUG KULLANMADI BOŞUNA SEN ÇIRPINMA KARDEŞİMM TAMAMMIII O MAÇ TEKRARLANMICAKKK  >:( >:( >:( >:(

939
buyrun emrenın yazdıgı mesaj

[18:04:04] >>   [17:48:05]   [5.10.179.162 - kArtAl EmRe] çevrimiçi
[17:48:05] >>   s.a http://www.oyunsiteniz.com/forum/siteler-arasi-fifa-07-turnuvasi-yeni/buglar-kaldirilsin-mi-t32856.0.html evet kaldırılsına oy verebilir misin..

hahahaaaaaa

940
18 16  ÖNDEYİZZ HAYDİYİN BEEE

941
evt 17 16 yeniyouruzz

942
SİTELER ARASI FİFA 07 TURNUVASI (YENİ) / SOHBET YERİ
« : 02 Temmuz 2007, 17:33:11 »
hamza kardeşim bu çeyrek final maçlarında uzatma var mı ???

943
« : 02 Temmuz 2007, 17:01:40 »
BAKIN ŞUNDAN BAŞKA MESAJ YAZMIYORUM HAMZA DİNLE BUNADA CEVAP VER BU BÖLÜM ALTINDA BUGLAR YASAK DİYE BİR TOPİC MEVCUT DEĞİL KARDEŞİM. 29 HAZİRANDA YÜRÜRLÜĞE GİREN KONUDADA YAZIYORKİ BUNDAN SONRA YENİ AÇILAN TURNUVALARDA BUNLARI DIKKATE AL ;)

944
« : 02 Temmuz 2007, 16:56:11 »
ugur harbıden kalbını kırıcam sımdı bak  harbıden  delı olmaya baslıom
KARDEŞİMM BAKK BUNDAN ÖNCE YOKTU GRUPLARDA TAMAMMI AYRICA BÖLE BİR TOPİC YOK BU BÖLÜMDE YENİLDİNİZ DİYE NİE BAĞIRIYOSUNUZ YENİLDİNİZ TEBRİK EDİN YETER BU KADAR BASİT .......

945
HAKSIZLIĞA TAHAMMÜL EDEMİYORUMMM

946
« : 02 Temmuz 2007, 16:53:59 »
tamam işte ben de onu diyorum onceden yok ta turnuvanın yarısından sonra kurallar değişmez o zaman bestfifa çekilmezdi turnuvadan bu sayede sizin çıkmanız tehlikede olurdu ama onlar cekilince kurallar yine yururluge girdi _???

cümlelerini yanliş kuruyorsun fenerkral . Kurallar yine yürürlüğe girdi demişsin fakat bu kurallarimiz 29 haziran günü ilk defa uygulanmaya başladi . bu tarihten itibaren kimseninde bu kurallari çiğneme hakkı bulunmuyor . yeni kurallarimizi uygulamamizin başlıca sebebi , bestfifa.com 'un buglar yasak olmamasindan ötürü turnuvamızdan çekilme karari almasi oldu zaten
BEN TUGKANLA MAÇIMI YAPTIĞIMDA BUG KULLANDIMM HADİ YAPALIM TUGKANLAA BİDAAA HADİİ 30 DA YAPTIK HADİ  YAPALIMM NERDE HADİ GELSİN YAPALIM BİDAA ???????????????????????

beni dinlemiyor musun uğur ?

yoksa dinlememezlikten mi geliyorsun ?

bak canım kardeşim , sen tugkan ile oynadiğin sırada sitemizde buglarin kullanilmasinda henüz bir sakinca yoktu . bu kurallarimiz max 2 ya da 3 gündür uygulaniyor ve bu süre zarfinda tüm turnuvalarimizdan buglari yasakladik . buglar yasaklanmasina rağmen fenerkral şayet kural ihlalinde bulunuyorsa bunun cezasi maç tekraridir . ayni cümleleri yeniden kurmaktan sıkıldım artik . bir daha konu hakkında mesaj gönderen olursa sileceğim hemen

HERKES İTİRAZ EDİYORRRRR HAMZAAA HERKES EDİYOOO  BEN DEĞİL YANLIŞ YAPIYORSUN  BU TURNUVADA YOKTU BÖLEDE SÜRMESİ LAZIMM  HERKES BÖYLE İSİTYOO ANKET AÇ SEN SİR SAFAK BİDE BJK Lİ EMRE OY VERİR DİĞERLERİ HAYIR İSTEMZ YALANMIII ??

947
« : 02 Temmuz 2007, 16:49:30 »
HAMZA LANET OLSUN YETER SILME ARTIK MESAJLARIMI YA..!
170PT  HİÇ GÜLCEĞİM YOKTUJ  ;D ;D

948
« : 02 Temmuz 2007, 16:47:45 »
tamam işte ben de onu diyorum onceden yok ta turnuvanın yarısından sonra kurallar değişmez o zaman bestfifa çekilmezdi turnuvadan bu sayede sizin çıkmanız tehlikede olurdu ama onlar cekilince kurallar yine yururluge girdi _???

cümlelerini yanliş kuruyorsun fenerkral . Kurallar yine yürürlüğe girdi demişsin fakat bu kurallarimiz 29 haziran günü ilk defa uygulanmaya başladi . bu tarihten itibaren kimseninde bu kurallari çiğneme hakkı bulunmuyor . yeni kurallarimizi uygulamamizin başlıca sebebi , bestfifa.com 'un buglar yasak olmamasindan ötürü turnuvamızdan çekilme karari almasi oldu zaten
BEN TUGKANLA MAÇIMI YAPTIĞIMDA BUG KULLANDIMM HADİ YAPALIM TUGKANLAA BİDAAA HADİİ AYIN 30 DA YAPTIK HADİ  YAPALIMM NERDE HADİ GELSİN YAPALIM BİDAA ???????????????????????