İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - WolborQ

925
FFC 296 / ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ VE MAÇ SONUÇLARI
« : 04 Temmuz 2007, 20:18:54 »
bende abrutla giriyorum yedek olarak 

ugur - barut

926
« : 04 Temmuz 2007, 20:12:46 »
beyelr ben yedek akyıtım cemalin yerine giriyim işteee

927
« : 04 Temmuz 2007, 20:07:34 »
Ayrıca Hak ederek kazandığım replerimi biri her siteye girdiğinde azaltıyor yakalarsam gözünün yaşına bakmayacam haberi olsun !
kardşeim hükmen nie alıosun ben giriyim yerine cemalinnn

928
« : 04 Temmuz 2007, 20:03:54 »

929
« : 04 Temmuz 2007, 20:01:12 »
yedek kayıt olablirm 

ugur
ugur-ronaldinho@hotmail.com

930
FİKSTÜR / UĞUR'UN FİXTÜRÜ ve MAÇ SONUÇLARI
« : 04 Temmuz 2007, 18:01:15 »
SAOLUN BEYLER

HADİİ HAMZA VE BİG YAPALIM MAÇALRIMIZI

931
« : 04 Temmuz 2007, 15:20:40 »

932
BEŞİKTAŞLI EMRE 3 - 3 UGUR
LAN DİOM O GÜN MORALİM YOKTUU ANALMIOSUNN HARBİ MAL KAFALİSİN NE DİYİMM

933
al sıkılma al sana maç misafir geldi çocukları tepemde anca bu kadar oldu takımdan özr diliyorum  :(

mertr961 3-3 akın
öenmli değil kardeşim öndeyiz şuan

934
« : 04 Temmuz 2007, 11:47:30 »
UGUR 2-0 TAYFO

935
HAMZA EMRENIN MESAJI HAKKINDAKI FIKRINI ALABILIRMIYIM SENCE ADALETLI BIR ANKETMI OLDU BU ?  ;)

YETER AMA DAY WALKERE GONDERDİGİMDE ANKET KİLİTLENMİŞTİ AMA SONRA KİM ANKETİ KİM AÇTI BİLMİYORUM ASIL SİZİN YAPTIGINIZ ADALETSİZLİK !!!  >:( KESİN SEN ACMISSINDIR ANKETİ  >:( >:(

HİÇ UTANMIYOR MUSUN KENDİ YAPTIĞIN AYIBI BAŞKASININKİYLE ÖRTEMESSİN BUNU UNUTMA ;)

BOYLE SEYLERİ SEN BANA OGRETEMEZSİN TAMAM  ;)
Emre Sen niye uğaşıon anlamıom deville maçınızı yaptınız tamammı 4-2 yendii kabullen orda bug felan kullanmadı zati oynatmam ben o maçıı bunu böle billll  >:( >:( >:( >:(

936
BEYLER BENCE ŞÖYLE YAPALIM TURNUVADAKİLER YANİ ELENELER ELENMEYENLER AMASADECE TURNUVADKAİLER TOPİCE MSJ YAZSIN HAYIR KALDIRILMASIN DİYENLER HAYIR EVET DİYENLER EVET DESİNN

aynen katılıyorm bı konu acılsın ve sadece turnuvadakıler evet yada hayır yazsın yorum yazmasın ;)
BEYLER BENCE ŞÖYLE YAPALIM TURNUVADAKİLER YANİ ELENELER ELENMEYENLER AMASADECE TURNUVADKAİLER TOPİCE MSJ YAZSIN HAYIR KALDIRILMASIN DİYENLER HAYIR EVET DİYENLER EVET DESİNN

aynen katılıyorm bı konu acılsın ve sadece turnuvadakıler evet yada hayır yazsın yorum yazmasın ;)
evt hamza öyle yapalımm