İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - WolborQ

733
FFC 300 ( ÖDÜLLÜ ) / *** DEV FİNAL ( SUPER CUP ) ***
« : 08 Temmuz 2007, 17:25:28 »
hepiniz saolun beyler önemli olan eglenmek burda onu yaşadım elli kntr yeterde artar bile ugur sende saol kardeşim
EYWLLAH KARDEŞİM ASIL BEN TEŞEKKÜR EDERİMM

734
« : 08 Temmuz 2007, 08:16:54 »
ellisi ugurun  ;)
ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM KARDEŞİM İNAN ÇOK İHTİYACIM VARDI AMA BU İYİLİĞİN KARŞILIKSIZ KALMICAK İNAN BANA 50 KNT ÇOK 20 YETERDİ KARDEŞİM YİNEDE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM DEDİĞİM GİBİ  İYİLİĞİN KARŞILIKSIZ KALMICAK

735
« : 07 Temmuz 2007, 23:35:28 »
eywllah hamza

736
« : 07 Temmuz 2007, 23:33:09 »
neyse fazla uzatmayacağım özür dilerim hamza   kardeşim şuan şoktayım buraya kadar yenilgisz geldim beraberliğim bile yooktu şu noktodan sonra yenilmek insanı çileden çıkartıo o kntyede acayip ihityacım vardı kusra bakmayın tebrkler harun  özür dilerim hamza  bu arada 2500 repi alalım nabalım telafii

737
« : 07 Temmuz 2007, 23:29:15 »
kardeşim maçımızı dün oynadıkkk 

738
« : 07 Temmuz 2007, 23:27:49 »
hamza kardeşim burda hanzer ile oynarkenn ben kaleci ile a ile vrudum o bug sayılmaz dedin  bende harunla oynarken öle yaptım oyundan çıktı öle yapma dedi o bug sayılır  dedi bende oynadım o eğer kalcei ile a serbstse maçın tekrarlanmasını taleb ediyorumm 

top elindeyken a ya basabilirsin kalede fakat top ayağindayken kalecinle " A " yapamazsin kardeşim . bu yasak
öyleyseee eğerr nightla siteelr arassı maçında night hep öle yaptıııı itiraz ediyorumm o maç tekrarlancakk ozamn  ;) ;)

defanstan a yapabilirsin kardeş oke. o yasak değil
kardşeim kalecisiyle yapıoooo  basıo a yaa gidio golü atıo etooo bu yasak diosunuz o zamn nightla maçım tekrarlancakk

kaleciyle a ya basmak yasak deil kardeşim . ( degaj yasak değil yani oke
anlamadınızz :S:S kardeşimm bırakıor yeree basıor a yaa doru etonun önüneee buynu yaptı ve bir ggol attı ölee

aga o şekilde bi gol olduysa 6-2 den çıkar bi tane 5-2 oluo işte ;)
siz ölemii hesaplıosunuzz yaa bırakınn kardeşimmm o zamn bende kullanırım atarım öle ama gol atmam

739
« : 07 Temmuz 2007, 23:26:24 »
hacı sen ne dion hamza senle aynı görüşte die site ayaga kalktı isyan  çıktı hamzadada yasagı kaldırmak zorunda kaldı   ,

bunu tkrarlıorm şafakla mert maçınmda mert buglu yendı şafak bizim adamımızdı hatta bizim siteden ama site ayaga kaltı tekrarlancak dedik die onun için siteler arasına mahsus serbest buglar bunda bizim suçumuz yok biz kaldırmak istedik herkes ayaga kalktı bızde çogunluga uyduk kardeş  ;)
kardeşimm

OYUNSİTENİZ.COM FİFA 07 TURNUVALARİNDA AŞAĞİDAKİ BUGLARİN YASAKLANMASI KARARİ ALİNDİKTAN SONRA OYNANAN KARŞILAŞMALARDA , YARİŞMACİLAR , SİTELER ARASİ TURNUVADA DA BUGLARİN KESİN OLARAK YASAKLANDİĞİNİN FARKINDA OLMAMASİNDAN ÖTÜRÜ 29 HAZİRANDAN İTİBAREN OYNANAN KARŞILAŞMALARİN İPTAL EDİLMEYECEĞİ ÖNEMLE DUYURULUR

al okuuuuu   ;);)

740
« : 07 Temmuz 2007, 23:24:25 »
hamza kardeşim burda hanzer ile oynarkenn ben kaleci ile a ile vrudum o bug sayılmaz dedin  bende harunla oynarken öle yaptım oyundan çıktı öle yapma dedi o bug sayılır  dedi bende oynadım o eğer kalcei ile a serbstse maçın tekrarlanmasını taleb ediyorumm 

top elindeyken a ya basabilirsin kalede fakat top ayağindayken kalecinle " A " yapamazsin kardeşim . bu yasak
öyleyseee eğerr nightla siteelr arassı maçında night hep öle yaptıııı itiraz ediyorumm o maç tekrarlancakk ozamn  ;) ;)

kardşeim kalecisiyle yapıoooo  basıo a yaa gidio golü atıo etooo bu yasak diosunuz o zamn nightla maçım tekrarlancakk

kaleciyle a ya basmak yasak deil kardeşim . ( degaj yasak değil yani oke
anlamadınızz :S:S kardeşimm bırakıor yeree basıor a yaa doru etonun önüneee buynu yaptı ve bir ggol attı ölee

741
« : 07 Temmuz 2007, 23:22:35 »

742
« : 07 Temmuz 2007, 23:18:57 »

743
« : 07 Temmuz 2007, 23:12:04 »

744
ŞAMPİYONLAR LİGİ KULVARI / *** FİNAL ***
« : 07 Temmuz 2007, 22:44:34 »
saol kardeşim biz yapalım maçımızı