İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - Force23

901
ad:hazer

daha önce çoğu sitede admin yöneticilik ve bu sitedede en fazla üdty oldum hamza  kardeşim cevabını bekliyorum

Son Zamanlarda oldukça aktif görüyorum seni Hanzer . Üst Düzey turnuva yetkilisi olduktan sonrada görevini başariyla tamamladiğin için ayrıca tebrik ederim.

Ancak Super moderatörlük yapabilmen için henüz hazır görmüyorum seni . Neden diye soracak olursan , Açmiş olduğun konularin büyük bir bölümü Gırgır yeri , Forum oyunlari gibi bölümler içerisinde .

Elbette bu bölümlerde istediğin kadar konu açip dilediğin miktarca mesaj yazabilirsin . bu konuda hiç bir üyemize kısıtlama getirmek istemiyorum . Fakat Birazcik da Sitemizin diğer bölümlerinde de Paylaşimda bulunmani bekliyorum senden .

Sana 3 gün boyunca deneme moderatörlük vereceğim . Bu süre zarfinda Sana msnden vereceğim kaynak sitelerinde yardimiyla sitemizin çeşitli bölümlerinde paylaşimda bulunabilirsin

Açmiş olduğun Konu sayisini bu paylaşimlarinla 2271 ' den 3000 ' e çıkarmani bekleyeceğim

9 Eylül Pazar Gecesi 24.00 ' a kadar vaktin var . Kolay gelsin

o kadar mı ??? ??? :D

Yeni sisteme göre yoksa okadar tabiki deil biz olmak için yırtındık be yeni nesil biraz şanslı  :D :D

902
SORULAR VE SORUNLAR / HAMZA ABİ
« : 07 Eylül 2007, 08:58:07 »
Anladın işte ondan gülüoz  :D

903
HER TELDEN DUYURULAR / Jakob
« : 07 Eylül 2007, 00:18:04 »
La ne yapayım işte konuşuyok muhabbet koyu değil açık :D :D :D

Ona söle   ;D ;D

904
« : 06 Eylül 2007, 23:30:32 »
halil çok konuşuyosun msn de furkan bayılmış sus artık dio  :D

905
HER TELDEN DUYURULAR / SİTEDE AVATAR SORUNU VAR
« : 06 Eylül 2007, 23:29:24 »
 :D :D

906
HER TELDEN DUYURULAR / YOKSA YOKSAA :D
« : 06 Eylül 2007, 23:15:01 »
 ;D

907
ANKETLER / Ben Ölsem Üzülürmüsünüz?
« : 06 Eylül 2007, 23:14:09 »
Ya ne adamsınız ya  :D :D

908
« : 06 Eylül 2007, 23:11:52 »
zaten şuan konuşuyom furkan la msn de ;D

Oke  ;)

909
« : 06 Eylül 2007, 23:07:43 »
FURKAN LA ARAMDA KÖTÜ TATSIZLIK GİBİ ŞEYLER YAŞANMADI..

İYİ BİRİ ;D

NEDEN SİTEDEN AYRILDI ANLAYAMADIM SADECE GİRMİYOMU DİYE  :-\

NE DİYELİM İNŞ. TEKRAR ARAMIZA DÖNER GERÇEKTEN ONUNDA SİTEYE BİR ÇOK FAYDASI OLDU

TEKRAR OLUR DİLEİYLE... ;)

Sorun aslında ondan deil kendisine sorun msn de bekliyor ve girmediği için saten konuyu ben açtım  :D

910
« : 06 Eylül 2007, 23:03:03 »
kanka ne diyim

sadece diyorumki

çareler tükenmez ;)

Halil furkan diyorki ne diyorsun adamım ??  ???

911
« : 06 Eylül 2007, 23:02:20 »
Bu acı haberi sizinle paylaşmayı istemezdim yani daha iyi haberler vermek isterdim ama bu furkanın son vasiyeti de denebilir bende kırmadım söylediklerini yaptım, aramızdan ayrıldığı için üzgünüm sitemizde bize güsel espriler  yapıp bizleri eğlendiriyordu bu ayrılık hiç iyi olmadı ama hayat ve kadar bunların gidişatını kimse bilemez hayat yaşadıkca farklı yollar sunuyor bugun furkan yarında biz ayrılabiliriz öenmli olan birlikte geçirdiğimiz sürenin ve anıların güzelliği ve önemi ben üzüldüm yakın hissettiğim arkadaşlarımdan dı siteden umarım bu ayrılışın en kısa sürede biter ve tekrar aramıza dönersin seni özleyeceğiz umarım hayatta ve derslerinde başarılı olursun hayatta mutluluklar kendine iyi bak bizleri asla unutma.  :'( :'( :-[ :(

Herkesin yorumunu bekliyorum arkadaşlar Furkan arkadaşımız en çok online olanlarımızdan dı ona en azından güzel şeyler yazın aramızda kötü şeyleri unutalım dostluk ve güzel günlerimizi hatırlayalım ...

:'(

912
« : 06 Eylül 2007, 22:56:50 »
Jakob = Furkan Arkadaşımız bana bugun siteyi bırakacağını söyledi ...

Kendisi login olamıyormuş şifresi ve Mail ile ilgili sorunları varmış çözemiyormuş ....

Kendisi Bu konuyu açmamı ve sizlere haber vermemi istedi....

Siteyi bırakması rütbesi ilgili değildir.Onunla hiçbir alakası yoktur ....

Kendisi ile görüştüm ve bana bunları siteye yazmamı istedi ve bu yazıyı önce kendisi okuyup onayladı ....

Furkan hepinizi çok seviyor ve hepinizi öpüyormuş konuşmak isteyen olursa msn de soru ve sorunlarınızı bekliyor!!

:'( :'(