İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - djarum black-

253
OYUNSITENIZ CL LİGİ / SOHBET YERİ
« : 03 Eylül 2007, 15:36:34 »
2. hafta ne zaman açılıyor

254
OYUNSITENIZ CL LİGİ / Gol Kralı
« : 03 Eylül 2007, 15:13:46 »
martins 1 gol
owen 1 gol

255
OYUNSITENIZ CL LİGİ / LİG TABLOSU
« : 03 Eylül 2007, 15:11:36 »
bence güzel olmamış :(
başka bişiler düşünülebilinirdi.

256
OYUNSITENIZ CL LİGİ / Basın Toplantıları
« : 03 Eylül 2007, 15:08:10 »
Sözlerime Newcastle United takımının patronu olmakdan çok mutlu oldugumu söylemekle başlamak istiyorum.takımız hazırlık döneminde inanılmaz tempo ile içinde çalıştı.hazırlık maçlarında.farklı sonuçlar alarak bizleri oyuncularımız mutlu etti.bunu ligede yansıtmak istiyoduk nitekimde öyle oldu ligin ilk haftasında bizden çok iyi durumda gözüken herkezin favorisi olan b.münih takımını kendi sahasında 2-1 gibi güzel bi skorla yendik.ve hemen ertesi gün güzel basın haberleri gazetelerde benim takımımdan ayrılacağım yönde haberler çıktı.böyle haberlerin gerçeği yansıtan yönü yoktur.ben takımımdan çok memnumum lige mütiş bi galibiyetle başladık ve bunu devam ettireceğiz.ben burada kendi evinde yendiğimiz takımıda tebrik ediyorum çok iyi bi kadroları var.kendi takımımla ilgili ise takımın kalesi çok iyi defans desen keza öyle orta alanda ilk maçta Emre belözoğlunun yaptıgı iki asist takıma hayat verdi. Emre belözoğluna zam yapmayı düşünüyoruz.forvet hattında M.owen'nin sakatlıgının bitmesi bizi çok mutlu etti.diğer golcümüz obefomi martins ise ilk maçta gene golünü attı ve gol krallıgında iddalı durumda şuan için söyliceklerim bu kadar ikinci hafta sonunda görüşürüz

Newcastle United Teknik Direktörü

Sadikcakar

:)

257
FİKSTÜR / 1.Hafta
« : 02 Eylül 2007, 21:14:01 »
tebrikler ikinizede.
görülen o ki şu anda lider benim. iki maç sonucunda :D

258
« : 02 Eylül 2007, 21:12:56 »
ayrıca menejer toplantı bölümü olsun takımların sahipleri her hafta maç sonuçları ile ilgili takımlarının osn duumları ile iligli açıklamalarda bulunsun

gol krallıgı olacakmı

Gol kralliğini Sampo hazirlayacakmiş .

Basin Toplantisi bölümünü açacağim şimdi ben

basın odasını açmamışsın hamza abi.
sampo gol krallıgı bölümünü açmassa biri el koysun fazla ilgilenmiyor sampo.

259
kardeş maçı ben 2-1 aldım haberin yok galiba  :D ;D

260
FİKSTÜR / 1.Hafta
« : 02 Eylül 2007, 19:23:41 »
N.united : 2-1 : B.münih

ilk haftaya 3 puanla başladım

tbrkler sadık

teşekkürler hamza abi lige iyi başlamak çok iyi motive ediyo :D:D tavsiye ederim..... :D

261
« : 02 Eylül 2007, 17:51:17 »
ayrıca menejer toplantı bölümü olsun takımların sahipleri her hafta maç sonuçları ile ilgili takımlarının osn duumları ile iligli açıklamalarda bulunsun

gol krallıgı olacakmı

262
« : 02 Eylül 2007, 16:50:04 »
açın artık şu idda bölümündeki konuları

263
FİKSTÜR / 1.Hafta
« : 02 Eylül 2007, 16:43:41 »
N.united : 2-1 : B.münih

ilk haftaya 3 puanla başladım

264
FİKSTÜR / 1.Hafta
« : 02 Eylül 2007, 14:20:53 »
yaww bu arkadaş hamachi ye gel dedi hamachi adresini vermedi ne iş.
oynıcakasna yoyna kardeş >:( :(