İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - djarum black-

541
TURKCELL SUPER LİG / Ynt: SOHBET - SORUNLAR - SORULAR
« : 10 Aralık 2006, 14:24:38 »
nadir kardeşim print screnn ilgili bölüme konulacak demiş ama ilgili bölüm göremiyorum bi gösterirseniz sevinirim ??? :-\ :-\ :-\ :-\ :-\

542
TURKCELL SUPER LİG / Ynt: KAYITLARI BURADAN YAPINIZ
« : 10 Aralık 2006, 14:13:24 »
SADIK

sadik.ronaldinho@hotmail.com

antalyaspor  :( :( :'(

543
İNGİLTERE PREMİER LİGİ / Ynt: KAYITLARI BURADAN YAPINIZ
« : 10 Aralık 2006, 14:08:12 »
NASIL YANİ İNGİLTERE LİGİNDE KAYDIM VAR TÜRKİYE LİGİNEEDE YAPTIRABİLİRMİYİM ???

544
amann kardeşlerim yaa nolcak bekleriz taş çatlasın 2.5 haftada toplanır diye umuyorum ben oda taş çatlasın yani belki daha kısa sürede bile toplanır onun için bunlara gerenk yok ;D

545
İNGİLTERE PREMİER LİGİ / Ynt: SOHBET , SORUNLAR , SORULAR
« : 09 Aralık 2006, 15:41:48 »
lige katılacak herkese şimdiden gönülden başarılar

ben fb yim

ağa ingiltere ligi diyoruz  ;D ingiliz takımı alacan ;D ;D ;D ;D ;D

546
İNGİLTERE PREMİER LİGİ / Ynt: KURALLAR
« : 09 Aralık 2006, 15:33:04 »
ağa lig statüsünde prin screen alınacak demişsin burda alınma zorunluluğu yok demişsin  ::) ??? ??? ??? ??? 8) ??? ??? ??? ??? ??? ???

547
İNGİLTERE PREMİER LİGİ / Ynt: KAYITLARI BURADAN YAPINIZ
« : 09 Aralık 2006, 15:29:21 »

548
hamza abi bi msn e gelirmisin çevrin dışı oldugun için bi selam ver :) ;)

550
FİKSTÜR / Ynt: 6. HAFTA MAÇLARI VE SONUÇLARI
« : 08 Aralık 2006, 19:59:56 »
ARSENAL : 7-4 : M.UNİTED

551
FİKSTÜR / Ynt: 5. HAFTA MAÇLARI VE MAÇ SONUÇLARI
« : 05 Aralık 2006, 15:46:15 »
MİLAN:3-2:ARSENAL    LİGİN EN ÖNEMLİ İKİ TAKIMI MAÇ YAPINCA OLAY ÇIKIOMUŞ DMEK >:(

>:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

552
FİKSTÜR / Ynt: 5. HAFTA MAÇLARI VE MAÇ SONUÇLARI
« : 05 Aralık 2006, 14:22:28 »
skoru tam bilmiyorum ama 0-0 dan oynanacak öle yazıyo hamza nın mesajında