İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - djarum black-

529
FİFA 2007 TURNUVALARI / Ynt: YEPYENİ BİR TURNUVA
« : 11 Aralık 2006, 21:01:37 »
arkadaşlar yepyeni bir turnuva düzenliyelim ama turnuvaya herkez katılmasın oyunsiteinz tarihinde 8 tane şampiyonluğu olan ( isteğe göre indirilebilinir ) kişiler katılsa 5 kişiden oluşan ( isteye göre arttırılır  :D ) bir turnuva yapılsın

eğer olursa ben olmayacam o kadar şampiyonlugum yok ama fifa 06 ve fifa 07 toplam şampiyonlugu 8 yada fazla olan arkadaşlar katılsın turnuvamızın adı oyunsiteniz krallıgı olsun bence harika olur

hamza abi cevap bekliorm  :D

isteye göre indirilebilinir dedim ayrıca fifa 06 turnuvaları dahil fast cuplarıda ekle istersen bak bakalım kaç oluyo o 8 işinide 5 e düşürürüz aralarında rovanşlı olşan lig yaparlar

530
FİFA 2007 TURNUVALARI / Ynt: YEPYENİ BİR TURNUVA
« : 11 Aralık 2006, 20:49:19 »
yanlış anlamayın herkesin cevabını bekliyorm ;D

531
FİFA 2007 TURNUVALARI / YEPYENİ BİR TURNUVA
« : 11 Aralık 2006, 20:38:38 »
arkadaşlar yepyeni bir turnuva düzenliyelim ama turnuvaya herkez katılmasın oyunsiteinz tarihinde 8 tane şampiyonluğu olan ( isteğe göre indirilebilinir ) kişiler katılsa 5 kişiden oluşan ( isteye göre arttırılır  :D ) bir turnuva yapılsın

eğer olursa ben olmayacam o kadar şampiyonlugum yok ama fifa 06 ve fifa 07 toplam şampiyonlugu 8 yada fazla olan arkadaşlar katılsın turnuvamızın adı oyunsiteniz krallıgı olsun bence harika olur

hamza abi cevap bekliorm  :D

532
aa general nbr ya iyiki verdim sitenin adını sana, pişman olmayacaksın ,bol şanslar :D :D ;) ;)

533
OYUNCULARIN SOHBET YERİ / interaktive ligde hata yaptınız
« : 11 Aralık 2006, 19:52:59 »
bence interaktive liglerini aynı anda açmanız saçma oldu ingiltere ligiyle türkiye ligi daha dolmadı belkide daha vardır bilmiyorum bence bu adım bi hataydı şimdi diğer ligdekiler bölye beklicekler benim gibi

534
TURKCELL SUPER LİG / Ynt: KAYITLARI BURADAN YAPINIZ
« : 10 Aralık 2006, 19:44:34 »
galiba 10 kayıt var geriye 8 kayıt kalıyo son 8 kişi

535
TURKCELL SUPER LİG / Ynt: KAYITLARI BURADAN YAPINIZ
« : 10 Aralık 2006, 19:40:24 »
forumtr kardeşim kayıt iptal dediği için furkan kardeşim galatasarayı almıştır başarılar dilerim....

536
SERİE A / Ynt: KAYDINIZI BURDAN YAPINIZ!!!
« : 10 Aralık 2006, 18:05:59 »
aynı kişi 2 lige katılırsa karışıklık olur yaw.

amet kardeşim yanlişlıkla yazmiş sanirim . bir defa seçilen takım bir kez daha seçilemez beyler . ametin söylemek istediği bir katilimcimizin iki adet interactive ligine katılma hakkına sahib olmasidir

HAMZA ABİ SEN İYİCE YANLIŞ ANLADIN YAAFF ;D YADA BANA ÖLE GELDİ SİHİRBAZ KARDEŞİM İKİ LİGE KAYIT YAPTIRILIRSA KARIŞIKLILIK OLUR DEDİ 2 TAKIM SEÇMEK KARIŞIKLILIK YARATIR DEMEDİKİ ;D ;D ;D ;D

evet şimdi bir daha okudum . yanliş anlamişim . özür dilerim :D

nedemek kardeşim de sana bu turnuva ile ilgili olmayan bi soru sorcam çünkü seni burdan başka bi yerde göremedim :D

ödüllü ligde 7. hafta kuraları noldu  ???

537
SERİE A / Ynt: KAYDINIZI BURDAN YAPINIZ!!!
« : 10 Aralık 2006, 17:56:11 »
aynı kişi 2 lige katılırsa karışıklık olur yaw.

amet kardeşim yanlişlıkla yazmiş sanirim . bir defa seçilen takım bir kez daha seçilemez beyler . ametin söylemek istediği bir katilimcimizin iki adet interactive ligine katılma hakkına sahib olmasidir

HAMZA ABİ SEN İYİCE YANLIŞ ANLADIN YAAFF ;D YADA BANA ÖLE GELDİ SİHİRBAZ KARDEŞİM İKİ LİGE KAYIT YAPTIRILIRSA KARIŞIKLILIK OLUR DEDİ 2 TAKIM SEÇMEK KARIŞIKLILIK YARATIR DEMEDİKİ ;D ;D ;D ;D

538
HER TELDEN DUYURULAR / Ynt: YAKINDA
« : 10 Aralık 2006, 17:47:31 »
ELİNE SAĞLIK ÜSTAD HARİKASIN OYUNSİTENİZ İN ADINA YAKIŞIR BİR PATCH OLACAĞINA EMİNİM

Bİ SORUM VAR : TÜRKÇE YAMA YAPMAYI BİLİYOMUSUN BAŞKA OYUNLARDA BİLİYOSAN ŞÖYLER GÜZEL OYUNLARA Bİ EL AT HANGİSİ ELİNDE VARSA  ;D ;D

539
İNGİLTERE PREMİER LİGİ / Ynt: SOHBET , SORUNLAR , SORULAR
« : 10 Aralık 2006, 16:39:17 »
11 KİŞİ KAYIT YAPTIRDI 9 KİŞİYİ BEKLİCEZ ARTIK HERKES İYİ TAKIM KALMADI DİE KAYIT YAPTIRMIYO :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

540
İNGİLTERE PREMİER LİGİ / Ynt: KAYITLARI BURADAN YAPINIZ
« : 10 Aralık 2006, 15:36:25 »
nick: fairtail

msn: sercan185@hotmail.com

takım: everton

EVERTON SEÇİLDİ KARDEŞİM ONUN YERİNE M.CİTY  VEYA SEÇİLMEYEN TAKIMLARDAN ALABİLİRSİN ;)