İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - djarum black-

385
OYUNSİTENİZ CL 06/07 2. EURO LİG TURNUVASİ KAYİTLARİ BU TOPİC ALTİNDAN AŞAĞİDAKİ GİBİ NİCK VE MSN ADRESLERİ ALT ALTA YAZİLARAK YAPTİRİLACAKTİR . TAKIMLAR KURA İLE BELİRLECEKTİR O NEDENLE TAKIM ADİ YAZMANİZA GEREK YOKTUR .TURNUVAMIZ 12 KATİLİMCİDAN OLUŞUP TEK YARI LİG USÜLÜNE GÖRE DÜZENLENECEKTİR . HEPİNİZE BAŞARİLAR DİLERİM

NİCK :

MSN
:

NOT: TAKIMLAR KURA İLE BELİRLENECEKTİR. LÜTFEN ONLİNE OLABİLECEK KİŞİLER KATILSIN!!!

386
saolasın abi

yüzüne bakcam cesaretim yok turnuva yetkilisiyken bir anda yok oldum ortadan .

ama gerçekten benim bi sucum yok dersler kötü olunca babam yasakladığı için giremedim yetkimde alınmış doğal olarak. özür diliyorum.

estağfurullah sadik kardeşim . o nasil söz öyle . dersler her şeyden önemli elbette . bu yaz yeniden beraber oluruz inşallah . seni yeniden turnuva yetkilisi yapiyorum . bu rütbeni adına yakişir bir şekilde taşiyacağindan eminim

saolasın abi senin bu iyi niyetine diyecek söz bulamıyorum . :)

387
saol kardeş

son gün bu gündü sözde  :-\

388
saolasın abi

yüzüne bakcam cesaretim yok turnuva yetkilisiyken bir anda yok oldum ortadan .

ama gerçekten benim bi sucum yok dersler kötü olunca babam yasakladığı için giremedim yetkimde alınmış doğal olarak. özür diliyorum.

389
SADIK :3-0 : MASUMTİLKİ

390
SADIK : 3-0 : MASUMTİLKİ

TBRKLER KARDEŞİM İYİ OYUNDU ÇOK GOLLER KAÇTI AMA GÜLEN TARAF BEN OLDUM TEKRAR TBRKLER :)

391
1.TURNUVAMIZ / KAYDINIZI BURAYA YAPINIZ
« : 23 Mayıs 2007, 13:35:59 »

392
olamaz ama nese :)

uefa_sadikcakar

046933

hamachiye gel kardeş

olmuyosa seninkini yaz.

393
saol kardeş :)

derslere kötüydüde düzelttim şimdi rahatım:)

geldim aranıza :)

394
uefa_sadikcakar

046933

395
metehan kardeş hazırsan yapalımm

sadikcakar@hotmail.com

sadik.ronaldinho@hotmail.com

eklersen yaparız

396
saolasın kardeş eyw