İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - djarum black-

Sayfa: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... 80
49
S / Sagopa Kajmer - Ateşten Gömlek
« : 20 Eylül 2010, 19:28:18 »
Sagopa Kajmer - Ateşten Gömlek

Benim bir sırrım var açıklanmayacak kadar sır ....
Bundan çıkar hır
Patlamalar vuku bulur, dert kahır.
Sırdan geçer dilim olsa hale değer diken.
Bilmez bilen râdaan olur ben ben diken.
Ya söylersen kim anlar? Söylemezsem bağlar gamlardan ağlar. Bu yıpranışla dağılır bütün.
Doymaz SAG0 yakar tütün.
İçindeyim oyunun büsbütün.
Hayatıma musallat oldu şöhret,ün.
Karıştı yarınım, bitti dün. Tedirgin bugün
Topla, çıkar nedir sonuç? Her kıyasla dilime değer.
Bıçağa ait keskin uç. Kimdir suçlu, kimde suç?
Öylesine kibirli ki biber yakmadan bırakmaz rahat.
Yarası ağır dilimin bulamıyorum kapatacak bant!
Üzerime gelin bakın dinamit bağlı gövdeme.
Yaklaşanı uçurum uçurtma misali pimden iplerle.
Fesatlar kapıma vardılar ellerinde güllerle.
İşlerine gelmediğinde saldırdılar aynı güllerin dikenleriyle! Vurdular siyah güllelerle

Nakarat x2

Giy ateşten gömlekleri bir bir yansın üzerin!
Ve dahi kır topraktan çömlekleri zaten tedirgin halim (Ve dahi)
Bir benim bir bendim ve bir kendim ortadayım
Bitmez derdim bu hal beni yer bitirir bildim

Aklıma gelen başıma geldi.
Başım yarıldı, aşım soğudu, yine iştahsızlık elinde oyuncak etti açlığımı.
Artık kartopu oynamak istemiyorum ellerim dondu.
Türlü saklambaç oyunlarından gözlerim yoruldu.
Nerdesiniz güven abideleri (he) cesaret haylazları? Gösterin bana altmışikiden tavşan yapan hokkabazları. Belirleyin karşımda durabilecek tüm küfürbazları.
Demirden mızraplarla kırdım sazları.
Deştim böğrümden kıyamadığım hazları. Verin bana yazları İlahi merhamet sarayı; Ya Hannan! Sensin Rana, sensin Mana, sensin Rahman, sensin Canan!
Ruhum işgalden kurtulmaz, vatan infilak eder alev ateş volkan, hislerim kırık var. Püskürüyor üzerime lav! Kıvılcım korlar! Elimdeki bir avuç dolusu su ile sönmez bu yangınlar.
Ben bir sırra sahibim, hayat uykusuna yatmış.
Ben çok dosta sahiptim, güvensizlik içine batmış.
Şahit olduğum birileri mutluluğu parayla kapmış!..

Nakarat x2

Giy ateşten gömlekleri bir bir yansın üzerin!
Ve dahi kır topraktan çömlekleri zaten tedirgin halim (Ve dahi)
Bir benimdir bendim ve bir kendim ortadayım
Bitmez derdim bu hal beni yer bitirir bildim

ateşten gömlekler,
topraktan çömlekler,
ne maymundan geldin,
ne de seni getirdi leylekler,
sagoya kulak ver...!!!

dinlemek isteyenler : http://www.youtube.com/watch?v=It-V-q02DRQ

50
S / Sagopa Kajmer - Baytar
« : 20 Eylül 2010, 19:27:00 »
Baytar

Bu dilden firar eden her söz, yaydan çıkmış ok gibi
Sözler bazen bir hazine bazen dermansız bir dert tipi
Geçmiş dünden bahsetmek lezzetsiz
Gelmemiş yarından hep mi şikayetçiyiz biz
Aklımın ipinin ucu da kaçmış, timsah katreleri boşalsın
Bir iki damla hiç degersiz
Hüzün ve kaderin pençesinde bir dev nam-ı değersiz
Gece-gündüz ömürden yontar dünya dönmez yarensiz
Bugün ömür yarım gün, serbest kalsın fikrim
Senin tozlarını silemez tenimden ellerim
Varlık ruhu terk eder gözün gözümden ayrilinca
Bendeki ask altın misali ağırlığınca
Sensiz benlik yokluk demek kalbim sana emekçi
Aşk denen illet çorak arazide tilki misal kurnaz bekçi
Başım sarkık bir mahalsiz cümle yolumun önüne taş
Dudaklarınla kaderi nikah eden çakır keyif dertdaş
Gören der ki sel ağzına bina yapmak aptal işi
Yel eserse kırmaz dişimi, kalp bir körse görmez bir şeyi
Saniyeler dakikalarla yapar alişverişi
Saatler seni alır benden korkarım olamaz gelişi
Hasret gözümün ışıklarını söndüren alçak misafir
Afitap sönük bir mum ayrılık hain bir zehir
Melek yanımda yüzünü saklar felek yüzüme kaş çatar
Bir tek bu hüznü sen boğarsın ipek tenin derime batsın
Rüzgar saçını süpürse mest olur bakışlarım
Adınla uyanır kulaklarım, yüzünle açar göz kapaklarım
En güzel şiirlerimde kaleme adını sayıklatırım
Odamın hayaletisin sessizliğine aşığım

Derdime çare baytarım yok
Dengeme destek tut ki durayım
Safak güneşin fermanı geçer acı tatlı sayılı zamanın sancısı
Ama melek bir yandan, şeytan bir yandan
Başım zindan yokluk var bu kaçıncı şikayetim bilmem

Kafamı duvara yasladım omuzların yanimda yok
Ahbaplar maymun istah sahibi benim içim senle tok
Yok ki gücüm belki devler ülkesinde bücürüm
Sessizliginle gelir hüznüm yoklugunda gömülü ölüyüm
Bu devranin binlerce sevgi müsterisinden biriyim
Yalnizligima küfrederim sensiz halden müstekilim
Ilelebette dönmez olsam bil ki yalniz nöbetteyim
Hatalarima savas açtim her gün farkli kefendeyim
Hayat günlük defter yapragi hazan gelir dökülür
Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür
Dertle anlas deva bul üzüntü kalbi sömürürür
Yüzüne baktigim her an cennetten bahçe görülür
Gülüşle şen degil gönül bucaklarinda harabeler
Bu hilekar tavirla geçer fena saatler
Seni içeren masallarim anlatılacak kadar kısa değiller
Aşk ilinde bir tarafta cüceler diğer yanda devler

Derdime çare baytarım yok
Dengeme destek tut ki durayım
Safak güneşin fermanı geçer acı tatlı sayılı zamanın sancısı
Ama melek bir yandan, şeytan bir yandan
Başım zindan yokluk var bu kaçıncı şikayetim bilmem

51
ANKETLER / premier Lig 2010-2011 şampiyonu kim olur ?
« : 20 Eylül 2010, 18:42:21 »
premier Lig 2010-2011 şampiyonu kim olur ? yorumlarınızıda bekliyorum

52
Sportoto Süper Lig 2010-2011 Sezonu Şampiyonu kim olur ? Yorumlarınızı da bekliyorum.

53
ANKETLER / Ben Ölsem Üzülürmüsünüz?
« : 20 Eylül 2010, 18:37:22 »
 ;D ;D ;D muhabetler süper yalnız  ;D

54
imama bak  ;D

55
TARTIŞMA / Nasıl Kız Tavlarsınız
« : 20 Eylül 2010, 18:32:50 »
 ;D

56
TARTIŞMA / ÖZGÜRLÜK NEDİR SİZCE ?
« : 20 Eylül 2010, 18:32:02 »
Özgürlük özgür olduğunu hissettiğin anda bile kafanda şüphelerin olmasıdır.

;D

57
FENERBAHCE / EMRE'DE YIRTIK VAR!
« : 20 Eylül 2010, 18:21:23 »
EMRE'DE YIRTIK VAR!

20 Eylül 2010 Pazartesi *

Beşiktaş ile dün yapılan derbi maçta sakatlanan futbolcularımız Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel'in durumları belli oldu.

Yapılan açıklamada, Beşiktaş maçında sakatlanan Volkan'ın sağ dizinde darbeye bağlı ödem oluştuğu, Emre'nin ise sol arka adalesinde 2. derecede yırtık tespit edildiği bildirildi.

Fenerbahçe'nin bugün yaptığı antrenmanda yer almayan Volkan ve Emre'nin, tedavilerine hemen başlandığı kaydedildi.

58
FENERBAHCE / Geçmiş olsun Alex
« : 20 Eylül 2010, 18:20:04 »
Geçmiş olsun Alex

Spor Toto Süper Lig'de Beşiktaş ile dün 1-1 berabere kalan Fenerbahçe, Kasımpaşa ile 6. haftada yapacağı maçın hazırlıklarına ara vermeden başladı.

Can Bartu Tesisleri'nde, teknik direktör Aykut Kocaman yönetiminde basına kapalı olarak yapılan antrenmanda, dünkü maçta forma giyen oyuncular yenileme antrenmanı yaptı.

Antrenmanda diğer futbolcular ise top kapma ve pas çalışmalarının ardından dar alanda çift kale maç oynadı. Beşiktaş maçının ardından sağ dizinde ödem oluşan Volkan ve sol arka adalesinde 2. derecede yırtık tespit edilen Emre, eşinin rahatsızlığı nedeniyle izinli olan Alex ve tedavisini ülkesinde sürdüren Güiza antrenmana katılmadı.

Sarı-lacivertlilerde tedavileri süren Mert, Yobo ve Uğur ise bireysel oyuncu antrenörü Dolu Arslan eşliğinde takımdan ayrı çalıştı. Fenerbahçe, yarın basına açık yapacağı tek antrenmanla Kasımpaşa maçı hazırlıklarını sürdürecek.

-VOLKAN EVLENİYOR-

Fenerbahçe'nin milli kalecisi Volkan Demirel, Salı günü nişanlısı Zeynep Sever ile evleniyor.

Sarı-lacivertli futbolcunun Çırağan Sarayı'nda yapılacak düğününe, 600-700 davetlinin katılacağı öğrenildi.

Volkan, düğün nedeniyle Salı günü izinli olacak.

59
FENERBAHCE / Aragones'i tek puanla geçti
« : 20 Eylül 2010, 18:19:06 »
Aragones'i tek puanla geçti

Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman, sarı-lacivertli takıma 2008-09'da en kötü sezon başlangıçlarından birini yaşatan İspanyol teknik direktör Luis Aragones'i 1 puanla geçti

Spor Toto Süper Lig'e iyi bir başlangıç yapamayan Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman, sarı-lacivertli takıma 2008-09'da en kötü sezon başlangıçlarından birini yaşatan İspanyol teknik direktör Luis Aragones'i 1 puanla geçti.

Aragones yönetiminde 2008-09 sezonunda ilk 5 haftada 6 puan toplayan sarı-lacivertliler, Kocaman yönetiminde ise ilk 5 haftalık dönemde 7 puan alabildi.

Aykut Kocaman döneminde sezona Medical Park Antalyaspor karşısında elde edilen 4-0'lık farklı galibiyetle başlayan Fenerbahçe, Trabzonpor ve Kayserispor'a deplasmanda yenilirken, kendi sahasında Manisaspor'u yendi ve derbi maçta Beşiktaş ile 1-1 berabere kaldı. Sarı-lacivertliler, ilk 5 hafta sonunda 7 puanla ligde 9. sırada yer alıyor. Fenerbahçe, ilk 5 maçın 2'sini deplasmanda, 3'ünü kendi sahasında oynadı.

Aykut Kocaman döneminde ilk 5 hafta maçları ve sonuçları şöyle:

1. hafta Fenerbahçe-Medical Park Antalyaspor: 4 - 0
2. hafta Trabzonspor-Fenerbahçe.............: 3 - 2
3. hafta Fenerbahçe-Manisaspor..............: 4 - 2
4. hafta Kayserispor-Fenerbahçe.............: 2 - 0
5. hafta Fenerbahçe-Beşiktaş................: 1 - 1

Kocaman yönetimindeki Fenerbahçe, ligde henüz deplasman galibiyeti elde edemedi.

-ARAGONES DE 5 MAÇTA 2 GALİBİYET ALDI-

Fenerbahçe, Luis Aragones döneminde de 2008-09 sezonunda ilk 5 haftada 2 galibiyet alırken, 3 maçta sahadan yenilgiyle ayrılmıştı. İspanya'yı Avrupa Şampiyonu yaptıktan sonra takımın başına geçen Aragones yönetiminde, lige deplasmanda Gaziantepspor yenilgisiyle başlayan sarı-lacivertliler, kendi sahasında yaptığı maçlarda 2. haftada İstanbul Büyükşehir Belediyespor ve 4. haftada da Gençlerbirliği'ni yendi. Fenerbahçe, 3. haftada Hacettepe ve 5. haftada da Sivasspor'a deplasmanda mağlup olarak, ilk 5 hafta sonunda 6 puanla 10. sırada yer aldı. Fenerbahçe, ilk 5 maçın 3'ünü deplasman, 2'sini kendi sahasında oynadı.

Aragones döneminde ilk 5 hafta maçları ve sonuçları şöyle:

1. hafta Gaziantepspor-Fenerbahçe...................: 1 - 0
2. hafta Fenerbahçe-İstanbul Büyükşehir Belediyesi..: 2 - 0
3. hafta Hacettepe-Fenerbahçe.......................: 2 - 1
4. hafta Fenerbahçe-Gençlerbirliği..................: 3 - 0
5. hafta Sivasspor-Fenerbahçe.......................: 2 - 1

-GEÇEN YIL REKOR KIRMIŞTI-

Fenerbahçe, geçen sezon teknik direktör Christoph Daum yönetiminde ise sezona rekor kırarak başlamıştı. Daum yönetiminde ligde ilk 8 maçında 8 galibiyet alan sarı-lacivertliler, 7 galibiyetle yine kendisine ait 45 yıllık sezona en iyi başlangıç rekorunu 8 maça çıkarmıştı.

Fenerbahçe'nin ligde geçen sezon ilk 8 maçta aldığı sonuçlar şöyle:

1. hafta Denizlispor-Fenerbahçe...: 0 - 2
2. hafta Fenerbahçe-Sivasspor.....: 3 - 0
3. hafta Diyarbakırspor-Fenerbahçe: 1 - 3
4. hafta Fenerbahçe-Manisaspor....: 2 - 1
5. hafta Bursaspor-Fenerbahçe.....: 0 - 1
6. hafta Fenerbahçe-İBB Spor......: 1 - 0
7. hafta Antalyaspor-Fenerbahçe...: 1 - 2
8. hafta Fenerbahçe-Gençlerbirliği: 3 - 0

60
FENERBAHCE / Fenerbahce 1-1 Beşiktaş
« : 20 Eylül 2010, 18:18:10 »
Kaçan goller ve Cüneyt Çakır!

19 Eylül 2010 Pazar * 22:05

Spor Toto Süper Lig'de 5. haftanın en önemli maçında Fenerbahçemiz ile Beşiktaş 1-1 berabere kaldı

Spor Toto Süper Lig'de 5. haftanın en önemli maçında Fenerbahçemiz sahasında Beşiktaş'ı ağırladı. Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanan mücadele 1-1 sona erdi.

26. dakikada Niang'ın golüyle öne geçen takımımız, 86. dakikada Guti'nin penaltı golüne yenik düştü.

Maç boyu sahanın tek hakimi olan ve gol pozisyonlarını boşa harcayan takımımız, farkı açamazken; Cüneyt Çakır'ın saha içerisinde verdiği kararlar saç baş yoldurttu.

Bobo'nun ceza alanı içerisinde kendisini yere atmasına göz göre göre penaltı veren Çakır, üç puanımız resmen çaldı!

Bu beraberliğin ardından puanımız 7'ye yükseldi.

FENERBAHÇE, 126 GÜN SONRA...

Spor Toto Süper Lig'de sahasında Beşiktaş'ı konuk eden Fenerbahçe, 126 gün sonra Kadıköy'de bir lig maçında seyircisinin karşısına çıktı. Geçen sezonun son maçında Trabzonspor ile 1-1 berabere kalarak, şampiyonluğu Bursaspor'a kaptıran ve bu maç sonrası yaşanan olaylar nedeniyle PFDK'dan 2 maç seyircisiz oynama cezası alan ''Sarı Kanaryalar'', ligin 1. haftasında Medical Park Antalyaspor ve 3. haftasında Manisaspor karşısında seyircisinden yoksun mücadele etmişti.

KOCAMAN, STOCH'U YEDEK BIRAKTI

Hafta içi yapılan antrenmanlarda derbi maç için kadro arayan Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Stoch'a yedekler arasında yer verdi. Sarı-lacivertli kaleyi Volkan Demirel korurken, savunma Gökhan Gönül, Lugano, Bilica, Andre Santos, orta alan Mehmet Topuz, Selçuk, Emre, Dia, forvet arkasında Alex ve forvette de Niang görev aldı. Stoch'u yedek bırakan Kocaman, orta alanın solunda Dia'ya görev verdi.

Bu sezon daha önce ligin 2. haftasındaki Trabzonspor maçına da yedekler arasında başlayan Stoch, 38. dakikada Semih'in sakatlanıp çıkmasının ardından oyuna dahil olmuştu. Sarı-lacivertli ekibin kadrosunda sakatlıkları bulunan Yobo, Uğur, Güiza ve kaleci Mert yer almadı.

Aykut Kocaman, İlhan, Caner ve Semih'in yanı sıra Kazım'ı da Beşiktaş ile yapılan derbi mücadelesinde 18 kişilik kadroya almadı. Semih sol ayak bileğindeki burkulma nedeniyle hafta içindeki bazı antrenmanlara katılmamıştı.

KARA BOĞA PERDEYİ AÇTI

Müsabakaya Fenerbahçemiz istediği gibi başlayamadı. İlk 15 dakika Beşiktaş daha etkili gözükürken; kalecimiz Volkan Demirel yerinde müdahalelerle güven verdi. Üzerindeki baskıyı atan takımımız, Beşiktaş karşısında baskıyı 20. dakika itibariyle kurdu ve golü buldu.

26. dakikada Alex'in paslaşarak kullandığı kornerde Andre Santos ortasını yaptı. Hakan Arıkan'ın boşa çıktığı pozisyonda Mehmet Topuz kafa vuruşunu yaptı. Zapotocny'den sonra direğe çarpan meşin yuvarlak Niang'ın önünde kaldı. Senegalli yıldızımız rahat bir vuruşla topu ağlara gönderdi: 1-0

İLK YARIDA 4-0 OLABİLİRDİ

Golün ardından kontrolü eline alan sarı lacivertli ekibimiz, rakip kaleyi bunaltmaya başladı. Son 15 dakikada Mamadou Niang, Issiar Dia ve Alex de Souza ile % 100'lük gol pozisyonlarına giren Fenerbahçemiz, son vuruşları istediği gibi yapamadı ve ilk yarıyı takımımız 1-0 önde kapattı.

HAKAN ARIKAN HASTANELİK OLDU

Derbi maçın 29. dakikasında sağ ayak bileği burkulan Ekrem Dağ oyuna devam edemedi ve yerini İbrahim Üzülmez'e bıraktı. 42. dakikada ise kafasına darbe alan Hakan Arıkan hastaneye kaldırılırken; yerine yedek kaleci Cenk girdi.

EMRE BELÖZOĞLU KENARDA

İkinci yarının başında teknik direktör Aykut Kocaman değişikliğe gitti. Emre Belözoğlu'nu kenara alan Kocaman, yerine Özer Hurmacı'yı sahaya sürdü. Bu değişiklik sonrası Mehmet Topuz ön liberoya, Özer Hurmacı ise sağ kanada geçti.

ÇOK KAÇIRDIK ÇOK!

Fenerbahçemiz ikinci 45 dakika daha sakin bir futbol sergiledi. İlk yarıdaki ofansif anlayışından uzak bir yapıda oynayan takımımız, kontrataklarla pozisyon aradı. Niang ve Dia ile inanılmaz goller kaçıran sarı lacivertli ekibimiz, zaman zaman kalesinde tehlikeli anlar yaşadı.

CÜNEYT ÇAKIR'DAN BÜYÜK HATA!
BÖYLE PENALTI MI OLUR?

Maçın son dakikalarında hakem Cüneyt Çakır komik bir karar verdi. Karşılaşma boyunca lehimize olumlu düdük çalamayan Çakır, 86. dakikada Bobo'nun kendini yere atmasına penaltı çaldı. Volkan Demirel ve savunma oyuncularımızın itirazları sonuç vermedi. Guti'nin kullandığı penaltı atışını Volkan çeldi; ama top ağlarla buluştu. Çok ayıp Cüneyt Çakır çok!

Son anlarda başka pozisyon olmadı ve farka gidecek mücadele 1-1 sona erdi. Bitirici vuruşlarda etkili olamayan Fenerbahçemiz ligde 7 puana yükseldi. Çok yazık oldu!

MAÇTAN DAKİKALAR (İLK YARI)

10. dakikada Guti'nin ara pasında ceza alanı içinde kaleciyle karşı karşıya kalan Nobre'den önce kalesinden çıkan kaleci Volkan, ayaklarıyla topa müdahale etti. Savunmada Bilica, önüne gelen topu ceza alanı dışına çıkardı.
25. dakikada soldan Dia'nın ortasında ceza alanı içinde Mehmet Topuz'un pasında hareketlenen Niang'dan önce Zapotocny topu uzaklaştırdı.
26. dakikada Fenerbahçe öne geçti. Soldan Andre Santos'un ortasında, ceza alanı içinde kaleci Hakan boşa çıkınca, arka direkte Mehmet Topuz'un kafa vuruşunda, gol çizgisi üzerinde Zapotocny'nin kafayla çıkardığı top, üst direğe çarparak, altı pasa düştü. Topu iyi takip eden Niang, meşin yuvarlağı filelere göndererek, takımını 1-0 öne geçirdi.
29. dakikada Andre Santos'un soldan ortasında arka direkte Gökhan Gönül'ün kafa vuruşunda, top az farkla yandan auta çıktı.
43. dakikada sağdan hareketlenen Gökhan Gönül'ün pasında bir anda kaleciye karşı karşıya kalan Niang'ın vuruşunda, top az farkla yandan auta çıktı.
45. dakikada Lugano'nun kendi ceza alanından kullandığı serbest vuruşta, Niang'ın kafayla aşırdığı topla ceza alanı içinde kaleciyle karşı karşıya kalan Dia'nın vuruşunda, top yandan auta çıktı.
45+5. dakikada Alex'in orta sahadan pasında savunmanın arkasına hareketlenen Dia'dan önce ceza alanı dışına kadar çıkan kaleci Cenk, topu uzaklaştırdı.
45+6. dakikada Selçuk'un pasında ceza alanının sol çaprazında topla buluşan Niang, meşin yuvarlağı Alex'e çıkardı. Brezilyalı futbolcunun kaleciyle karşı karşıya kaldığı pozisyonda vuruşunda, kaleci Cenk'den dönen topu Mehmet Aurelio uzaklaştırdı.

MAÇTAN DAKİKALAR (İKİNCİ YARI)

51. dakikada ceza alanı dışından Guti'nin kullandığı serbest vuruşta, ceza alanı içinde savunmanın arkasında müsait durumda topla buluşan İbrahim Toraman, kaleci Volkan ile karşı karşıya kaldığı pozisyonda kötü bir kafa vuruşuyla meşin yuvarlağı yandan dışarı attı.
53. dakikada ani gelişen Fenerbahçe atağında Dia'nın pasıyla ceza alanında topla buluşan Niang, meşin yuvarlağı kontrol edemeyince İbrahim Üzülmez, topu uzaklaştırdı.
54. dakikada ceza alanı içinde sol çaprazda topla buluşan Quaresma'nın arka direkteki Nobre'ye göndermek istediği topu kaleci Volkan, uzanarak kontrol etti.
Aynı dakikada Guti'nin ara pasında topla buluşan Nobre'nin ceza sahasına girerken vuruşunda, kaleci Volkan'dan dönen topu savunma uzaklaştırdı.
59. dakikada Gökhan Gönül'ün ara pasıyla soldan ceza alanına giren Özer, topu penaltı noktasındaki Ale'e göndermek istedi. Ancak araya giren Aurelio, meşin yuvarlağı uzaklaştırdı.
74. dakikada sağdan çalımlarla ceza alanına giren Dia'nın pasında ceza alanı içinde topla buluşan Ale'in vuruşunda, kaleci Cenk yavaş gelen topu direğin dibinde kontrol etti.
78. dakikada sağdan ceza alanına giren Bobo'nun, önündeki Bilica'yı geçip vuruşunda, kaleci Volkan iki hamlede topu kontrol etti.
80. dakikada orta sahadan Özer'in uzun pasında savunmanın arkasında topla buluşan Dia'nın kaleciyle karşı karşıya kaldığı pozisyonda vuruşunda, top auta çıktı.
82. dakikada Guti'nin sağdan kullandığı korner atışında, ceza alanı dışından Quaresma'nın gelişine vuruşunda, savunmadan seken topa Portekizli yıldız ceza alanı içinden bir kez daha vurdu. Kaleci Volkan'dan dönen topu sol çaprazda önünde bulun Bobo, bir kez daha kaleye gönderdi. Ancak yerde olan kaleci Volkan, bir kez daha topu eliyle tokatlayarak, meşin yuvarlağı kornere attı.
85. dakikada Guti'nin pasıyla ceza alanı içinde sağ çaprazda kaleciyle karşı karşıya kalan Bobo, kalesinden çıkan kaleci Volkan'ın müdahalesiyle yerde kaldı. Bu pozisyonda hakem Cüneyt Çakır penaltı noktasını gösterdi. 86. dakikada penaltı atışını kullanan Guti'nin vuruşunda, kaleci Volkan'ın ellerine çarpan top filelere gitti: 1-1.
90. dakikada sağdan Andre Santos'un kullandığı serbest vuruşta, arka direkte Gökhan Ünal'dan önce kaleci Cenk meşin yuvarlağa eliyle müdahale ederek, topu kornere attı.

Stat: Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu
Hakemler: Cüneyt Çakır, Bahattin Duran, Tarık Ongun
Fenerbahçe: Volkan, Gökhan Gönül, Lugano, Bilica, Andre Santos, Mehmet Topuz (Dk. 88 Gökhan Ünal), Selçuk, Emre (Dk. 46 Özer), Dia, Alex (Dk. 77 Cristian), Niang
Beşiktaş: Hakan (Dk. 42 Cenk), Ekrem (Dk. 29 İbrahim Üzülmez), İbrahim Toraman, Zapotocny, İsmail, Nihat, Ernst, Aurelio (Dk. 72 Bobo), Quaresma, Guti, Nobre
Goller: Dk. 26 Niang (Fenerbahçe), Dk. 86 Guti (Penaltıdan) (Beşiktaş)
Sarı kartlar: Dk. 45+1 Bilica, Dk. 50 Selçuk, Dk. 85 Volkan (Fenerbahçe), 45+5 Quaresma ve İbrahim Üzülmez, Dk. 79 Ernst (Beşiktaş)

Kaynak : fenerbahce taraftar sitesi.

Sayfa: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... 80