İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - djarum black-

337
FİKSTÜR / 3. HAFTA MAÇLARI VE SONUÇLARI
« : 29 Mayıs 2007, 16:41:39 »
tbrkler sadık,

juve ile karşılaşamıourz bilginize

saol kardeşim

evet juve ile maçı olan 3-0 galib 4. haftada ben onla yapcaktım 3-0 yazdım 4. haftaya ok herkez öle yapsın

338
FİKSTÜR / 4. HAFTA MAÇLARI VE MAÇ SONUÇLARI
« : 29 Mayıs 2007, 13:46:48 »
İNTER – REAL MADRİD

LYON-MÜNİH

MAÇLARINIZ YARINA KADAR BİTSİN
!!!!!!!!

339
HERKEZ CEMAL ALIR DİYODU ÇOK ABARTMIŞSINIZ GÖZÜNÜZDE  ;D ;D

SADIK 5-3 CEMAL

340
VE GERİ DÖNDÜK :) İLK İKİ HAFTA 1 PUAN ALDIK HÜZÜNE UĞRADIK AMA YILMADIK ÇOK ÇALIŞTIK DURAN TOPLAR OLSUN CONTRA ATAK OLSUN HER YÖNÜYLE MAÇLARA ÇOK İYİ HAZIRLANDIK VE 3. HAFTADA ROBEN ARKADAŞIMIZI 3-0 HÜKMEN YENDİK ( OYUNDAN ÇIKTIGI İÇİN ) 4. HAFTADA BİZE BERABERLİK BİLE YETİYORDU AMA BİZ GALİBİYET İSTEDİK VE CEMALAKKO NUN SAHİPLİĞİNDEKİ VALENCİYEYİ 5-3 YNEREK SAHAYA GÖMDÜK 3. VE 4. HAFTALARDA ALDIGIMIZ ALTI PUANLA BERABER 7 PUANIMIZ OLDU VE ÜST SIRALARA TIRMANIYORUZ.

341
İLK KAYIT YAPTIRAN MİLANIN SAHİBİ OLACAKTIR

342
FİKSTÜR / 3. HAFTA MAÇLARI VE SONUÇLARI
« : 29 Mayıs 2007, 13:27:23 »
arkadaş yazmış ama ben yenen olarak bi daha yazmak istiyorum :)

ARSENAL 5-3 VALENCİA

BENİM 5 GOLDE HENRY

VLENCİNIN 3 GÖLÜDE VİLLA İLE OLDU

343
sanırsam bilmiyosun turnuva modu benim turnuvayı açanda benim aslında sadece benim sözüm geçer ama ben son bir sözde korsan versin diyorum sana msn dede söledim zaten  ;) ;)

344
ANKETLER / TURNUVALARIMIZDA A+D GOLLERİ YASAKLANSINMI
« : 27 Mayıs 2007, 21:18:52 »
ben zaten kendi fikrimi söledim  ;) ;)

345
emre kardeşim çıkmak isterse sen gireceksin adam bi kere kayıt yaptırdı sen banlıyken yerinede girdi neyi güdüyorsun hala anlamadım  :D ;)

346
ANKETLER / TURNUVALARIMIZDA A+D GOLLERİ YASAKLANSINMI
« : 27 Mayıs 2007, 21:14:10 »
YASAKLANMAYACAK !!!!

347
valla adama bi kere söz verdim mod benim ama korsan06 kardeşimde görüşlerini koysun ortaya

348
cemal banlandıgı için yerine emre kartla kardşe girdi düzeltin lütfen onu