İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - FabregaS

253
OSC MY TEAM CUP

123

254
09 My Team Cup / Sohbet Mekanı
« : 13 Ocak 2009, 20:58:01 »
BU BÖLÜMDE MY TEAM CUP HAKKINDA SOHBET EDEBİLİRZ VE TURNUVA FORMATI İLE İLGİLİ SORULARINIZI YAZABİLİRSİNİZ .. AYRICA RAKIPLERINIZLE BU BOLUMDEN ANLASIP MAÇLARINIZI OYNIYABILIRSINIZ. TAKIMINIZA BOL ŞANS !

255
09 My Team Cup / Teknik Kurallar
« : 13 Ocak 2009, 20:57:20 »
1.MAÇ SÜRESİ BİR YARİSI 6 DAKİKA OLMAK ÜZERE TOPLAMDA 12 DAKİKA 'DAN OYNANACAKTİR.

2.MÜSABAKA OYNANİRKEN BİR TARAF TEKNİK OLARAK GÖRÜNTÜDE BOZUKLUK ( LAG OLMA ) KASILMA GÖRÜYORSA OYUNUN İLK 10 DAKİKASİNDA ÇİKMA HAKKI BULUNMAKTADİR . FAKAT 10.DAKİKADAN SONRA EĞER BİR TARAF GÖRÜNTÜ BOZUK DİYE OYUNU TERKEDERSE İLK İKAZİNİ ALİP İKİCİSİNDE UYARİ GELMEDEN DİREK DİSKALİFİYE OLACAKTİR.

3. KARTLAR VE OFSAYTLAR AÇİK OLMAK ZORUNDADİR

4. OYUN HİZİ = FAST GÖRÜNTÜ KALİTESİ = LOW ( en düşük ) OLACAKTİR .

5. EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ = 800  600 OLACAKTİR..

6. SEVİYE = WORLD CLASS

7. MAÇLAR DİREK İP İLE ( OLUYORSA ) OLMUYORSA HAMACHİ İLA OYNANACAKİR..

8. MAÇLARİN BİLGİSAYAR KLAVYESİ DİŞİNDA HERHANGİ BİR JOİSTİK İLA OYNANMASİ SERBESTTİR . HERHANGİ BİR KISITLAMAMIZ YOKTUR .

9. MAÇ SONU PRİNT - SCREEN ALMA ZORUNLUĞU YOKTUR . SONUCU YAZMANİZ YETERLİ OLACAKTİR

10. MAÇ KOPTUGU ZAMAN MAÇ KOPTUGU SKORDAN VE KOPTUGU DAKİKADAN DEVAM EDECEKTİR

256
09 My Team Cup / Turnuva Logosu
« : 13 Ocak 2009, 20:56:07 »

257
09 My Team Cup / Turnuva Formatı ..!
« : 13 Ocak 2009, 20:52:47 »
-- 09 MY TEAM CUP FORMATI --

TURNUVAYA İSTEYEN HERKES TAKIMINI OLUŞTURUP KATILABİLİR. ( HER TAKIMDA 3 OYUNCU OLCAKTIR )

TURNUVA 4 TAKIMDAN OLUŞACAKTIR.

KAYITLAR TAMAMLANDIGINDA 4 TAKIM BİRBİRLERİYLE EŞLEŞİP HER TAKIMIN OYUNCU EŞLEŞTİĞİ TAKIMIN OYUNCULARIYLA 1 MAÇ YAPACAKTIR.

YARIFINALİN ARDINDAN FİNALE GECILCEKTIR. VE MY TEAM CUP 1 TURNUVASININ 1. BELLİRLENCEKTIR...

258
HER TELDEN DUYURULAR / 1,5 Hafta Boyunca Yokum...
« : 30 Aralık 2008, 15:32:28 »
Arkadaşlar sınavlarım yoğunlaştı ve üst üste geliyor.Bu yüzden siteye 10 gün boyunca ara vermek zorundayım.Bugünden itibaren siteye 9 Ocak Cumaya kadar giremeyeceğim.

Bu yüzden Ultra Lige katılamadım.Sizden isteğim benim olmadığım zamanlarda sitede kaliteli turnuvalar açmanız ve paylaşımlar yapmanız.Ben gelene kadar da bol bol ffc açın, ben dönünce de ödüllü 100.offcyi açarız  :)

Hepiniz Sağlıcakla Kalın,Yeni Yılda Hepinize Mutlu,Sağlıklı,Hayırlı Günler...Vaktinizi de Değerli Kullanın  ;)

Hoşçakalın!

259
Champions League-1 / ** CL ŞAMPİYON **
« : 30 Aralık 2008, 15:14:56 »

OYUNSİTENİZ ŞAMPİYONLAR LİGİ-1 TURNUVASI ŞAMPİYONU

~~ İNTER ~~

** NOUMAKADİR **

OLMUŞTUR!

260
Champions League-1 / ~~ -CL- FİNAL ~~
« : 29 Aralık 2008, 15:19:48 »

İNTER 3 vs 2 W.BREMEN

261
OFFC 54 / Maç İptal Olmuştur.
« : 28 Aralık 2008, 20:15:11 »
Oyunsiteniz-Fifateam Maçı çeşitli sorunlar nedeniyle iptal olmuştur! Başka Sitelerin Maç Tekliflerine Açığız  ;)