Gönderen Konu: KARADENİZ FIKRALARI  (Okunma sayısı 49766 defa)

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
  • olm kişisel mesajdan sanane
    • MSN Messenger - m3t3_d1nh0@windowslive.com
    • Profili Görüntüle
Ynt: KARADENİZ FIKRALARI
« Yanıtla #504 : 06 Aralık 2006, 15:03:47 »
temel bir gün hacca giderken karısı demiş temel benide hacca götür temel tamam demiş sonra temeli kayınvalidesi görmüş temel benide götür demiş temel tamam demiş sonra temeliablası görmüş temel benide götür demiş temel tamam demiş sonra bunlar hacca gidince temel kayınvalidesini dinlemiş allahım kocamı aldattım beni affet demiş temel ablasını da duymuş ablasıda aynı şeyi söylemiş sonra temel karısını duymuş allahım temeli aldattım affet beni demiş temelde allahım beni affet bu *rospuları hacca getirdim demiş

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #505 : 06 Aralık 2006, 15:04:08 »
Temel savaşta paraşütle uçaktan atlamış,yere doğru süzülüyor.Birde ne görsün,Temel aşağı doğru giderken,Dursun da aşağıdan ona doğru geliyor. -Ula Temel nerden celiysun? Uçaktan uşağum,paraşütle atladım.Sen nereden celiysun? -Ben de aşağıdaki cephanelikten da!

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #506 : 06 Aralık 2006, 15:04:26 »
temele fadik ayrılmaya karar vermiş çocukları yarıyarıyan paylaşmaya düşünmüşler fakat 7 tane oldukları için bir tane daha yapmaya karar vermişler fadik dokuz ay sonra İKİZ DOĞURMUŞ,,,

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #507 : 06 Aralık 2006, 15:04:41 »
Temele bi gün sormuşlar temel da sen oroçlu oruçlu kaç baluk yersun demişler temelde 100 tane demiş arkadaşlarıda ula temel daha 1 inci balıkta orucun bozulur demiş temelde ha uşagum ben nasıl unuttum demuş sonrada temel ciderken tursunu görmüş la tursun sen oruçlu oruçlu kaç hamsi yersun demiş dursunda 50 demiş temelde demişki 100 deseydin sana bi espiri yapacak tım demiş

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #508 : 06 Aralık 2006, 15:05:03 »
temel askerde mektup yazıyormuş.arkadaşı temelin yavaş yavaş yazdığını görünce neden yavaş yavaşyazdığını sormuş temel:fadimenun okuması biraz kıttırda ondan

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #509 : 06 Aralık 2006, 15:05:54 »
Bir kişi temele sormuş sen neden bu kadar akıllısın temelde: hamsi yiyen hamsi kafadır. eniyi kafada hamsi kafadır.

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #510 : 06 Aralık 2006, 15:06:23 »
bahçede çocukların basket topunun sesi temeli çok rahatsız etmiş inmiş bahçeye basket potasındaki deliği alttan bağlamış demiş ki teliği kapattum artuk top tüşmeyecek

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #511 : 06 Aralık 2006, 15:06:41 »
fen bilimleri toplantısında bütün ülkeler projelerini anlatıyormuş ingiliz demiş ki sivrisinekle arının genlerini karıştırdık hem bal hemde kan üretiyoruz almana sıra gelmiş bizde danayla tavuğun genlerini birleştirdik hem süt hem de yumurta alıyoruz temel e sıra gelince kuru fasülye ile gülün cenlerinu pirleştirduk o,urunca gül kokayi 

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #512 : 06 Aralık 2006, 15:07:13 »
dursun uzun zamandir almanya da calisiyordu.birgün memlekete dönerke,köyünde kapisinin önünde teyzesininoglu temele karsilasir.bunlar uzun uzun hasret giderdikden sonra dursun temele sormus:ya temel hatirliyormusun almanyaya gitmeden önce sana yavru bir krdi bitakmistim?nasil oldu büyüdümü kedi?temel:ya dursun o öldü ya.dursun az daha kalp kirizi icen söyle der:ya senin yaptigin ismi,bir ölüm haberi böyle aniden degil alistira alistira anlatacaksin,mesela diyebilirdinki:aylarda mart ayi,senin kedi damdan dama öbür kedilerle oynarken düstüde öldü diyebilirdin.iyi der temel birdahakinde öyle söyleriz.neyse der dursun almanyada calismakdan anem ile babamin hatirini soramadim.nasil lar iyi midirler diy sorar dursun.temel:vallah dursun anan iyi ama baban gecen mart ayinda damdan dama kedilerle oynarken düstüde öldü... 

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #513 : 06 Aralık 2006, 15:10:15 »
Temel bir gün deniz kenarında gezerken boğulan bir ıngilize rastlamış.ıngiliz: ''help''diye bağrıyormuş. Temel ıngilizi duyunca: ''Ula uşağam ıngilizce öğreneceğne yüzme öğreseydun da'' (help:imdat)

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #514 : 06 Aralık 2006, 15:10:33 »
Birgün temel bankadan çektiği maaşını bir kağıda sarar ve üzerin temelin parasu purda değildur yazar.Biraz sonra dursun gelir ve parayı görür alır kağıdı yerine koyup üzerine temelin parasunu tursun almamuştur yazar.

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #515 : 06 Aralık 2006, 15:10:54 »
bir gün temel okuldan çıkar ve kız arkadaşına , - 'bu gün bize gelsene evde kimse yok' der. kız 'tamam.' der. kız temallere gelir. kapıyı çalar çalar kimse açmaz. çünkü evde kimse yoktur.