Gönderen Konu: KARADENİZ FIKRALARI  (Okunma sayısı 49739 defa)

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
  • olm kişisel mesajdan sanane
    • MSN Messenger - m3t3_d1nh0@windowslive.com
    • Profili Görüntüle
Ynt: KARADENİZ FIKRALARI
« Yanıtla #420 : 05 Aralık 2006, 16:03:50 »
Fadime ile Temel evlenmisler, ne yazikki iliskiye pek giremiyorlarmis cünkü Temelin ve Fadimenin vardiyeleri hep zit gidermis... Fadime geldiginde Temel, Temel geldiginde ise Fadime ise gidermis... Bir gece Temel ise gitmis, Fadime yataga yatmis ama o gece Fadime cok azmis, cani acayip cekmis, dayanamamis cami acmis ve sokaktan gecen ilk erkegi iceri almis, durumu izah etmis ona:"Pak kardesum peni yanlis anlamayasun pen kocami cok seveyrum lakin ihtiyacimi pek karsilamay pu kecelik al su yanan azginligumi" demis, Adam kabul etmis ve soyunup yataga girmisler... derken kapi calmis... Fadime camdan bakmis ve Temeli görmüs... "Eyvah Temel" diye Adami yataktan kaldirmis ve:"Pak, sakin pisey yapmayasun, pen turumi idare ederum", demis ve Adami ciril ciplak yatak odasinin orta yerinde dikmis. Sonra kapiyi acmis, Temel cüzdanini unuttugu icin geri döndügünü tam Fadimeye anlatirken girdigi yatak odasinda ciplak adami görünce Fadimeye: "Pu nedur", demis. Fadime:"Sey, hani ihtiyacimu pek karsilamaysun tiye pi ropot aldum daa.. Temel:"Aferin kis sana peraber kullaniruz ha puni", demis. Ve Adamin arkasina gecmis ve tam halledecegi sira bakmis giremiyo, Fadimeye seslenmis:"Kis, kerpeten ile Penseyuda ketur punin arkasinu acmayu unutmuslar daa", dediginde korkudan Adam ellerini robot gibi oynatarak:"Lütfen bidaha deneyiniz, lütfen bidaha deneyiniz", demis..

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #421 : 05 Aralık 2006, 16:04:03 »
TEMEL İLE DURSUN AYNI YERDE ASKERLİK YAPIYORLARMIŞ DURSUN İZİNDEN DÖNMÜŞ. TEMEL SORMUŞŞŞ.-ULA TURSUN MEMLEKETTE NE VAR NE YOKK.DURSUN-HİÇ PİRŞEY YOKTUR.TEMEL ULA HİÇMİ PİŞİ YOKK -DURSUN HAAAA SİZİN KEDİ ÖLDİ.DER-TEMEL YAPMA YA PİZİM KEDİ ÖLDİMİ TURSUN. HII SİZİN KÖPEKTEN PİR GÜN ÖNCE ÖLDİİ TEMEL OLUM BİZİM KÖPEKTEMİ ÖLDİ HIII SİZİN ATİN KEMİKLERİ BOĞAZİNE DURDU ÖLDİ YA BİZİM ATTAMİ ÖLDİİİ.HIII BABANIN CENAZESİNİ TAŞAYAMADİ ODA ÖLDİİ UYYY BABAMDAMİ ÖLDÜ UŞAĞUM HIII ANANIN ÖLİMİNE DAYANAMADİ ODA ÖLDÜÜÜ ... VAY VAY ANAMDA ÖLDİ HEEE OLUM TURSUN DESENE BİZİM OCAK HEPTEN SÖNMÜŞŞ -DURSUNNN- VALLA BEN GELİRKEN HALA YANIYİDİ ŞİMDİ SÖNDİMİ PİLMEMMM.

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #422 : 05 Aralık 2006, 16:04:14 »
bir gün temel arkadaşıyla adaya gitmek istemiş.kayıklarıyla kulaç kulaç ilerlemeye başlamışlar.adaya varmaya bir kulaç kalmış ki temel: ben çok yoruldum geri dönüyorum demiş.

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #423 : 05 Aralık 2006, 16:04:27 »
Bir birlikte 40 asker aynıanda carsıya cıkacak onlara verilen zamandan sonra gelenlere tuvalet cezasıvar ama güzel mazeret olursa af edilecek hepsi gec kalır vehepsinin mazereti aynı atlageliyordum atçatladı tiren kactı geckaldım komutan TEMEL'e sorar senindemi atıncatladıder HAYIR komutanım 39 tane at leşini gecemedim ondan geckaldım der herkes tuvalete TEMEL kovuşa gider

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #424 : 05 Aralık 2006, 16:04:40 »
temel bir zamanlar çok kabadayılık yaparmış evlerinin önündeki işkembeciye gider ortalığı dağıtırmış bir gün işkembeci temelin geldiğini görünce işkembesine ilaç atmış tuvaletede tuvalet bozuktur yazmış temel işkembeyi içmiş tuvaleti gelmiş tuvalet nerde diye sormuş adama adamda tuvalet arızalı demiş en yakın tuvalet 1,2 km ilerde demiş temel yola düşmüş giderken adamın biri sormuş buralarda meşur bir işkembeci varmış nerede acaba diye sormuş temelde şu sarı şeridi takip edersan bulursun demiş 

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #425 : 05 Aralık 2006, 16:05:08 »
Bir aksam Temel Kahvede otururken iri yari bir adam iceri girer ve sorar: Ha buraya Dursun hanginizdur ? Temel hemmen ayagi kalkar ve Benum Dursun'der. Bunun üzerine adam bunu iyice bir döver, ve sonra cikip gider. Kahvedekiler Temele sorar: ula niye ben dursunum dedun? Temelde derki: Kandirdum oni !

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #426 : 05 Aralık 2006, 16:05:29 »
küçük temel in arkadaşları temel de şikayetçiymiş.diyolarmışki:"temel bütün problemleri hep eliyle yapıyor."demişler.öğtermende kızmış.ondan sonra ders aritmatikmiş.öğretmen temel e 5+5 kaç eder demiş.temel artık eliyle yapamayacağına göre temel elini cebine sokmuş.ve temel"11"demiş.

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #427 : 05 Aralık 2006, 16:05:49 »
temel fadime ile birlikte babası gile gider.ve fadimeyle gece ilişkiye girmek ister.fadime olmaz burusı babamın evi.temel iki üç kez daha söyler.fadime yine kabul etmez.temel sinirlenir.ula burası babanın evide bizim ev karhanemi

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #428 : 05 Aralık 2006, 16:06:00 »
dursun son model bir araba alır ve korna çala çala gider Dursun'u görür ve araba hakkında konuşur Temel bu araba klimalu der Dursun sorar nerelu nerelu ...

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #429 : 05 Aralık 2006, 16:06:12 »
TEMEL İLE DURSUN'U POLİS KOVALIYORMUŞ.POLİS KOŞMUŞ KOŞMUŞ TUTAMAMIŞ. ARKALARINDAN BAĞIRMIŞ.''DURUNLAN ORONPU ÇOCUKLARI''DURSUN DEMİŞ Kİ:''BENİ TANIDI DA SEN KAÇMAYA DEVAM ET''

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #430 : 05 Aralık 2006, 16:06:36 »
fuarda japonun biri biz yerin 2metre altını kazdık tel bulduk .demiş . demekki bizim atalarımız telefon kullanıyomuş demiş.sıra temele gelmiş temel demişki biz yerin 200 metre altını kazdık hiç bişey bulamadık demekki bizim atalarımız telsiz telefon kullanıyomuş demiş

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #431 : 05 Aralık 2006, 16:06:53 »
Temel çok sevdiği arkadaşı İdrisi görmek için İstanbula ziyaretine gider.İdris te Temele bir güzzellik yapar ve Temeli alıp geneleve götürür.İki arkadaş tam iş üstündeyken polisler genelevi basarlar.Polisleri gören temel şeyini saklamaya çalışır eliyle.Onu gören idris 'ula onu kim tanıyacakki, sen yüzünü kapat yüzünü' der..