Gönderen Konu: KARADENİZ FIKRALARI  (Okunma sayısı 49619 defa)

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
  • olm kişisel mesajdan sanane
    • MSN Messenger - m3t3_d1nh0@windowslive.com
    • Profili Görüntüle
Ynt: KARADENİZ FIKRALARI
« Yanıtla #372 : 05 Aralık 2006, 14:53:40 »
Sol sinyal

Temel arabası ile Taksim Meydanında dönüp duruyordu. Aynı trafikçinin önünden beşinci defa geçerken, polis de merak etti ve Temel'i durdurup sordu: - Bir yeri mi arıyorsunuz? Niye meydanın etrafında d

Temel arabası ile Taksim Meydanında dönüp duruyordu. Aynı trafikçinin önünden beşinci defa geçerken, polis de merak etti ve Temel'i durdurup sordu: - Bir yeri mi arıyorsunuz? Niye meydanın etrafında dönüp duruyorsunuz? Temel: - Sol sinyal takıldı da..

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #373 : 05 Aralık 2006, 14:54:00 »
Temelin Zeki Köpeği

Temelin bir köpeği varmış bu köpeği öyle bir eğitmişki yapacağı herbirşeyi yapıyor.
Temel Dursun'la sohbet ederken Temel köpeğine 2 milyon verir derki git bana sigara al der. Köpeği kısa süre son

Temelin bir köpeği varmış bu köpeği öyle bir eğitmişki yapacağı herbirşeyi yapıyor.
Temel Dursun'la sohbet ederken Temel köpeğine 2 milyon verir derki git bana sigara al der. Köpeği kısa süre sonra elinde 1 tane sigarayla gelir. Bu olay dursunun ilgisini çeker.
Birgün Dursun kahve de otururken Temel'in köpeğini görmüş ona 2 sigara alsın diye 4 milyon verip bakkala yollamış. Beklemiş beklemiş köpekten haber yok sonunda Temel'i bulup demişki.
- Ula Temel senun o köpeğun hirsuzdur 4 melyon verdum 2 cigara alsun diye köpek bana hiç bi bok getirmedi.
Temel'de kahkaha atarak:
- Ula Tursun ona 4 melyon verince haçan sinemaya cidiy.

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #374 : 05 Aralık 2006, 14:54:17 »
Uyanik Dursun

Dursun Temel'in karısına kafayı takmıştır. Onu s*km*k için herşeyi yapıyor, ama bir türlü olmuyordu. Sonunda Dursun evin balkonundan karşıki evde oturan Temel ile Fadimeyi gözetliyormuş. Beş on dakika

Dursun Temel'in karısına kafayı takmıştır. Onu s*km*k için herşeyi yapıyor, ama bir türlü olmuyordu. Sonunda Dursun evin balkonundan karşıki evde oturan Temel ile Fadimeyi gözetliyormuş. Beş on dakika sonra onlarda balkona çıkmışlar. Fadime ile Temel karşılıklı çay içiyorlarmış. Dursunun aklına bir fikir gelmiş ve Temel'e doğru:
- Ula Temel ne yapaysinuz? Bari balkonda yapmayin çok ayip.
Temel şaşkın bir şekilde:
- Ula ne yapayik ki? Şurda çay içeyruk.
Dursun:
- Burdan pek çay içmeye benzemeyi. İnanmazsan gel yer değiştirelim kendi gözünle bak.
Temel ile Dursun yer değiştirirler.
Temel birde baksınki, Dursun Fadimeyi s*k*y*r ve sakin bir şekilde bağırmış:
- Ula Dursun hakkatende hakliymissun da, bir daha olmaz özür dilerim...

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #375 : 05 Aralık 2006, 14:54:34 »
Sen konuş

Birgün şehirler arası yolculuk yaparken şöyle bir olaya tanık oldum. Otobüsümüz Trabzondan hareket etmişti. Bartına doğru yol alırken şoför mahalinin arkasındaki koltuktaki bey yasak olmasına rağmen c

Birgün şehirler arası yolculuk yaparken şöyle bir olaya tanık oldum. Otobüsümüz Trabzondan hareket etmişti. Bartına doğru yol alırken şoför mahalinin arkasındaki koltuktaki bey yasak olmasına rağmen cep telefonu ile konuşuyordu. Şoför bir iki "şey efendim", "yasak" falan dediyse de beyfendi konuşmaya devem ediyordu.
Şoför dayanamayıp :
- Kardeşim bilmiyor musun otobüste konusmak yasaktır,arabanın sistemini bozuyorsun.
Beyefendi hiç oralı bile olmadan:
- Uşağum Tursun otobüste konuşmak yasakmış. Sen konuş ben seni dinleyrum...

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #376 : 05 Aralık 2006, 14:54:56 »
Kazık

Temel askeri bir bölükte paraşütçüymüş. Bir gün tatbikat yapacaklarmış. Bir...iki derken herkes atlamış, sadece bizim Temel kalmış. Temel atlamış paraşütü açılmamış. Hızla aşağı doğru iniyormuş. Bir d

Temel askeri bir bölükte paraşütçüymüş. Bir gün tatbikat yapacaklarmış. Bir...iki derken herkes atlamış, sadece bizim Temel kalmış. Temel atlamış paraşütü açılmamış. Hızla aşağı doğru iniyormuş. Bir de bakmış ki ne görsün! Aşağıda kocaman bir kazık. Yere çakılmasına 100 metre kala Temel:
- “Kazığı çıkarıın, kazığı çıkarın”
diye bağırmış. Arkadaşları uğraşmalarına rağmen çıkaramamışlar. Acı olaya 50 metre kalmış. Temel:
- “Kazığı çıkarııın,kazığı çıkarııın”
diye haykırmaya devam ediyormuş. Kazık sanki inatlı. 25 metre kala Temel bağırma dozunu iyice arttırmış. 20,17,15 derken 10 metre kala Temel çaresizce haykırmış;
- “Kazığı yağlayııııın, kazığı yağlayııııın.”

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #377 : 05 Aralık 2006, 14:55:26 »
Sincap

Temel İle Dursun 5 İla 10 yıl arasında Amerika'da yaşarlar ve orada kürkü çok pahalı bir sincap çeşidi bulurlar Türkiye'ye gelirken bundan getirip, üretip, çok zengin olmayı tasarlarlar. Dursun sincab

Temel İle Dursun 5 İla 10 yıl arasında Amerika'da yaşarlar ve orada kürkü çok pahalı bir sincap çeşidi bulurlar Türkiye'ye gelirken bundan getirip, üretip, çok zengin olmayı tasarlarlar. Dursun sincabı sırt çantasına koyar ve havaalanından içeri sokar Temel de hemen arkasından havaalanına gelir ve uçağa binerler. Bir süre sonra Dursun uyur kucağında bulunan çanta yere düşer ve sincap çantadan dışarı çıkar. Hemen Temelin kucağına gelir onunla oynar ve sonra Temel sincabi öldürür.
Dursun uyanıp sincabı ölmüş görünce hemen temele sinirle sorar
- Ne oldi buna? Temel cevaplamaya başlar sincap çantadan çıktı kucağıma geldi oradan pantolonuma girdi aleti yakaladı bir sağa salladı bir sola salladı kaldırdı üzerine çıktı İndi çıktı İndi çıktı sesimi çıkarmadım. Sonra biraz aşağı İndi *aşakları buldu oynadı, tokuşturdu ceviz zannetti oynadı ellemedim. Biraz daha aşağıya indi deliği buldu yuva zannetti galiba girdi çıktı girdi çıktı yine ellemedim, ama ne zaman cevizleri yuvaya taşımaya kalktı İşte o zaman öldürdim oni.

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #378 : 05 Aralık 2006, 14:55:47 »
öğretmen

Temel in 3 tane sevgilisi vardir.Biri ögretmen, biri doktor, biri de santralcidir.
Fakat ögretmenle evlenmeye karar verir. Bunu bilen arkadasi sorar

- Niye ögretmen de digerleri degil?

Temel in 3 tane sevgilisi vardir.Biri ögretmen, biri doktor, biri de santralcidir.
Fakat ögretmenle evlenmeye karar verir. Bunu bilen arkadasi sorar
- Niye ögretmen de digerleri degil?
diye.
Temel de ona döner:
-Ula der, bilmez misin doktorlar "bugün git yarin gel" der, santralci de "su an mesgul daha sonra tekrar deneyin" der. Ama ögretmen ne der? Hadi bir daha
tekrarliyalim...

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #379 : 05 Aralık 2006, 15:51:31 »
Bir gün Temel bir kadını takşp ediyormuş, Temel bu kadını takip ediyormuş,neyse bu kadın evine dönmüş.Evin arkasında bir merdiven varmış temel bu merdivene çıkmış kadında bu arada soyunmuş Temel kadını seyrederken aşağıdan biri geçerken merdivene çarpmış ve Temel kadının üstüne düşer ve kadın çığırır.... Bundan sonra Temel hiç bir kadını takip etmemiş

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #380 : 05 Aralık 2006, 15:51:53 »
bır gun alman fransız ıngılız ve bızım temel ucaga bınerler.ucak almanyanın ustunden gecerken alman baslar bırakın ben kendımı atacagım dıye sorarlar nıye dıye alman benım annem burada orospuydu ben bu acıya dayanamam atacagım dıye soyler alm anı yatıstırırlar bos ver derler. sıra ucakn franasanın ustunden gecer buseferde fransız tutturur bırakın ben kendımı atacagım dıye ona sorarlar ne oldu benım annem de bır zamanlar burada orospuydu ben bu acıya dayanamam dıye fransızıda yatıstırırlar sıra ucak ıngılterenın ustunden gecer oda baslar bırakın ben kendımı atacagım dıye senın neyın var dıye sorarlar oda benım anam bır zaman lar burada orospuydu der boş ver derler onuda yatıstırırlar. sıra ucak trabzonun ustunden gecer baslar bızım temel bırakın benı ben kendımı atacagım dıye temele sorarlar senın neyın var hadı bızım anamız oruspuydu senın anandamı oruspuydu derler temel cevap verır hayır der ben bu kadar orospu cocugunun ıcınde yasayamam.

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #381 : 05 Aralık 2006, 15:52:09 »
temel ile cemal uçağa binerler biraz gittikten sonra temel uyur. cemalı uyku tutmaz bu arada bir sarsıntı olur ve hemen bir anons: yolcular uçak düşüyor herkes başının çaresine baksın. cemal hemen temeli dürterek :kalk lan uçak düşüyor der. temel hiç oralı olmadan : bana ne lan düşerse düşsün. sanki babamın uçağı da.

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #382 : 05 Aralık 2006, 15:52:50 »
temel bir adet papağan almış vebir seyahata çıkmış uçakta düğmeleri gören papağan servis düğmesine basmış hostes gelmiş ve buyrun ne istemiştiniz demiş papağan hiiiiç ipn.lik olsun diye yaptım kız bişey dememiş papağan tekrar basmış kız yine gelmiş ne istemiştiniz papağanyine hiç ipn.lik olsun diye bastım kız bir daha yaparsanız sizi uçaktan atmak zorunda kalıcağız demiş bu durumu gören temel lem papağan yaparda ben yapamam mı diye basmış düğmeye kız gelmiş buyrun efendim ne istemiştiniz huççç upnalık olsin duye pastum kız bunları tutup uçağın kapısana getirmiş tam atcak papağan temele sormuş temel sen uçma biliyormusun temel hayur pilmeyrum papağan cevap vermiş lem madem uçma bilmiyorsun neden ipn.lik yapıyorsun?

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #383 : 05 Aralık 2006, 15:53:03 »
temel ile oğlu amerikaya giderler.orada 1000 katlı otelin en son katında oda kalır.asansörde o sırada vbakımdadır.başlarlar çıkmaya.100.katta oğlu baba sana çoook önemli bişey söylüyecem der temel sabret çıkınca söylersin der.200 300 derken999.katta temel hadi söyle der çocukta anahtarı resepsiyonda unuttuk der vebüyle biter.