Gönderen Konu: KARADENİZ FIKRALARI  (Okunma sayısı 49730 defa)

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
  • olm kişisel mesajdan sanane
    • MSN Messenger - m3t3_d1nh0@windowslive.com
    • Profili Görüntüle
Ynt: KARADENİZ FIKRALARI
« Yanıtla #360 : 05 Aralık 2006, 14:49:19 »
Lazın eczanesine eli silahlı, yüzü kadın çoraplı iki soyguncu girmiş ve ellerindeki silahi Laza doğrultup:

- Çabuk kasadaki herşeyi ver !

- Özür dilerim, reçetesiz hiçbirşey vermiyoruz.

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #361 : 05 Aralık 2006, 14:49:41 »
TEMEL VE DURSUN ZÜĞÜRTÜN ÖNDE GİDENİ İKİ ARKADAŞTIRLAR.ETRAFLARINA HER BAKTIKLARINDA BU YÜZDEN İÇLERİ YANMAKTADIR  BİR GÜN KARAR VERİRLER BİZ DE ZENGİN OLALIM DİYE VE ÇAREYİ YURT DIŞINDA BULURLAR.AMERİKA YA GİDECEKLERDİR.BİRBİRLERİNE SÖZ VERİRLER VE "1 YIL SONRA ZENGİN OLARAK TÜRKİYE DE BULUŞACAĞIZ ONA GÖRE" DİYEREK GİDERLER AMERİKA YA..
1 YIL GEÇER VE TEMEL BULUŞMA YERİNE GELİR..O YİNE AYNI ZÜĞÜRT TEMELDİR.
DURSUN GELİRKEN BİR JİP VE YANINDA 2 KORUMAYLA GELİR.FİYAKALI BİR TAKIM ELBİSESİ VE YANYNDA FISTIK GİBİ BİR HATUNU VARDIR.
"BU NE HAL?!!" DER DURSUN.."SORMA YA..BEN BAŞARAMADIM."DER TEMEL VE EKLER SEN NASIL BAŞARDIN?".DURSUN ANLATIR "TEMEL ORALAR BURALAR GİBİ DEĞİL.BEN Bİ MAKİNE YAPRIM TAM OTOMATİK...10 DOLAR ATIYOSUN Z.KİNİ SOKUYOSUN, TUTUYO Bİ' GÜZEL BOŞALTIYO'..MÜŞTERİM DE ÇOK" SONRA EKLER " TEMEL SANA 1 YIL DAHA VERİYORUM..1 YIL SONRA YİNE BURADA BULUŞALIM HADİ GİT ŞİMDİ!"
TEMEL YOLA KOYULUR...
1 YIL SONRA YİNE BULUŞMA YERİNE GELİRLER.DURSUN YİNE AYNI JİP VE AYNI FİYAKA GELMİŞTİR VE TEMELİ BEKLEMEKTEDİR...BİR BAKAR Kİ İKİ SİYAH ARABA İÇİNDE İRİ YARI HERİFLER ARKASINDAN DA BEYAZ UZUN BİR LİNUZİN GELİR..LİMUZİNİN ŞÖFÖRÜ İNER VE KAPIYI AÇAR..TEMEL İNER.ÖOK DAHA FİYAKALI VE ZENGİN OLMUŞTUR BESBELLİ.
DURSUN ÖNCE TEBRİK EDER SONRA SORAR "YAHU NASIL BAŞARDIN BU KADAR ZENGİN OLMAYI?"TEMEL : "YA DURSUN SENDEN ÖZÜR DİLERİM BEN SENİN MAKİNANI ÇALDIM."DER.."NASIL? BNİM MAKİNAM YERİNDE DURUYOR" DER DURSUN.."ÖYLE DİİL TAKLİT ETTİM YANİ.." DER TEML VE EKLER."BİRAZ GELİŞTİRDİM...HANİ SENİN MAKİNA 10 DOLAR VERİYOSUN TUTUYO' BOŞALTIYO...".."EE?" DER DUSUN.."!!BENİMKİSİ 100 DOLAR VERMEDEN DE BIRAKMIYO!!"

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #362 : 05 Aralık 2006, 14:49:54 »
Temel, New York'taki gökdelenlerden birinin 53. katinda
çalisirken aniden ayagi kaymis ve asagi dogru uçmaya baslamis... 52, 51, 50, 49, 48... Katlari yildirim hiziyla geçen Temel 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2... Ve 1'inci
kata geldiginde kafasindan simsek gibi su düsünceler geçmis:
- Saga çok sükür Tanrim, haburaya kadar sag saglam celduk...
Birinci kattan düssen de nasil olsa piseycukler olmaz

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #363 : 05 Aralık 2006, 14:50:06 »
siyah-beyaz kadın

Temel ile Dursun para kazanmak için Kuzey Kutbu'na gitmişler. 6 ay boyunca başka hiçbir yere gitmedikleri için abaza kalmışlar. Bir gün fırsat bulup en yakın ülkedeki geneleve gitmişler. Girerken sormuşlar: "Beyaz kadın var mı?" Cevap: "Var efendim buyurun" Tekrar sormuşlar: "Pekii siyah kadın var mı?" Cevap: "O da var efendim" Ve son soru "Siyah-Beyaz kadın var mı?" Cevap veren olmamış ve Temel Dursun'a bağırarak "Lan olum ben sana dedim onlar penguendi diye"

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #364 : 05 Aralık 2006, 14:50:20 »
Temelle Dursun birgün aşırı yükledikleri kamyonlarıyla yollarında giderken karşılarına bir üstgeçit çıkmış..Kamyonu kullanan Dursun, Temel'e demiş ki:
-Ula Temel, karşıdaki üst geçidun yüksekliği tabelada yazdığuna göre 4 metredur. Haçan biz kamyonu 5 metre yükleduk...
Temel yavaşlayan kamyonun penceresinden kafayı dışarı çıkararak etrafı şöyle bi kolaçan etmiş. Ve sonra da Dursun'a :
La Dursun polis molis yoktur, gazla gitsun...

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #365 : 05 Aralık 2006, 14:50:33 »
Temel nisanlisi Fadime ile findik tarlalarini geziyormus.
-"Bak Fadime" demis, "butun bu tarlalar benum. Ama bir
tanecik finduk koparirsan, seni oraya yatiririm ona gore."
Bunu duyan Fadime' nin gozleri parlamis, hemen kosup bir
tane findik kopartmis.
Temel sozunun eri ya, Fadimeyi findik agacinin altina
yatirmis. Bu cezadan memnun kalan Fadime, ustunu
basini toparlayip, ayaga kalkar kalkmaz bir findik daha
kopartmis.
Temel bir kez daha. Bir findik daha.... Temel 5. findiktan
sonra perisan bir halde ayaga kalkmis.
Bitkin bir halde Fadimeye donup;
-"Bak Fadime " demis eliyle tarlalari gostererek "burdan
sonrasi Fiskobirligun'dur ona gore."

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #366 : 05 Aralık 2006, 14:50:56 »
Bir Bira !!
Temel Londra'da otelin birinin odasinda kara kara dusunuyor.'ulan' diyor Ben asagidan icki isterken laz oldugum anlasilir mi acaba? Geciyor aynanin karsisina ve prova yapiyor.Bana bir fvisku,yok boyle anlarlar Bana bir raki,'yok' diyor 'boyle de anlarlar' Bana bir bira,Tamam diyor boyle iyi anlamazlar.Ve asagiya iniyor Masaya dirseklerini dayiyor ve sesleniyor.Barmen bana bir bira. Barmen Temeli biraz suzdukten sonra soruyor:Birader sen laz misin? Temel:uuuy nasil anladin diyor; burasi resepsiyon bar karsida,

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #367 : 05 Aralık 2006, 14:51:15 »
TEMEL VAMPİR
Bir İngiliz vampir, bir Fransız vampir, bir de Temel vampir Uçakta gidiyorlarmış. Bir sure sonra İngiliz vampir aralarından ayrılmış, aşağlara dalmis. Bir sure sonra geri gelmiş ki, ağzı yüzü kan içinde.
Sormuşlar: - Ne oldu, nereye gittin?
İngiliz vampir : şu aşağıdaki beyaz evi gördünüz mü?
Cevap:- Gördük.
İngiliz Vampir : - Onun yanındaki duvari gördünüz mü?
Cevap: - Gördük.
İngiliz vampir : - Onun yaninda uyuyan küçük çocuğu gördünüz mü?
İngiliz vampir : - İşte ben o çocuğun kanını içtim, geldim.

Yolculuk devam eder. Bir süre sonra Fransız vampir de ayni şekilde ayrılıp aşağılara gider ve geldiginde onun da yüzü gözü kan icindedir.
Yine sorarlar: - Nereye gittin?
Fransiz Vampir: - Şu aşağıdaki ağacı gördünüz mü?
Fransiz Vampir: - Onun yanındaki küçük kutuyu gördünüz mü?
Fransiz Vampir: - O kutuya yaslanmış yatan adamı gördünüz mü?
Fransız Vampir : - İşte ben o adamın kanını içtim geldim.

Yolculuk yine devam eder. Bir sure sonra Temel Vampir ayni şekilde ayrılır ve o da ağzı yüzü kan içinde geri gelir.
Ona da sorarlar: - Nereye gittin?
Temel Vampir: - Şu aşağ daki evi gördünüz mü?
Temel Vampir: - Peki onun yanındaki direği gördünüz mü?
Temel Vampir: - İşte ben o direği görmedim...

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #368 : 05 Aralık 2006, 14:51:33 »
Olur mu? , Olmaz mı?

Temel ve Cemal güzel bir kadınla karşılaşırlar. Temel kadına doğru hamle yapar: -"Birlikte bir yemek yiyelim mi?" -"Yerdik ama... Herhalde kapının önündeki Mercedes sizin değildir." -"Değil." -"Bankada yüklü bir paranız da yoktur." -"Yok." -"2 katlı güzel bir yayla eviniz de yoktur." -"Yok." -"Yani yemek yiyemeyiz!" Bu konuşmanın üzerine Temel Cemal'e döner: -"Ya Cemal. Benim Ferrari'yi sana versem, kapının önündeki Mercedes'i verir misin?" -"Veririm." -"Babamın sahibi olduğu bankada bana hemen hesap açarlar mı? Altınlarımın bir kısmını paraya çevirip yatırsam?" -"Yaparlar." -"O da tamam. İyi de abi, babam bizim yayla evinin 3. katını yıkmama izin vermez ki!"

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #369 : 05 Aralık 2006, 14:51:46 »
Temel ölür ve sorgu odasina alinir...

Görevli bir melek gelir ve ;

- "Senin günahin azmis, beklemene gerek yok, haydi seni

cennete götüreyim" der.

Bizim Temel çok sevinir ve halinden memnun bir sekilde görevli

melekle cennete giderler. Cennetin kapisinda içeriden feryat
sesleri

duyan Temel melege döner.

- "Hani sen beni cennete götürecektin ?" diye sorar. Melek -
"Burasi

cennet" deyince Temel sasirir. Melek gülümseyerek ; -
"İçeridekilere

kanat takmak için sirtlarina delik açiliyor

ondan bagiriyorlar" der. Bizimki ürker, içeri girip biraz
ilerleyince

daha aci ve canhiras ses

ler duyunca yine sorar;

- "Simdi neler oluyor ula, bu sesler de nedur ?"

Melek gülümser

- "Baslarina halka takilacak olanlarin sesi, halka takmak için

baslarini deliyorlar."

Temel iyice korkmus durumdadir ve

- "Ula ben cehenneme gitmek istiyorum "der. Melek sasirir,

sonra da gülümseyerek...

- "İyi ama orada da sana kuyruk takacaklar".

Temel hiç düsünmeden cevaplar..

- "Olsun ula...nasilsa onun deligi hazirdur daa... "

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #370 : 05 Aralık 2006, 14:52:31 »
maymun

bir gün çok ilginç bir yarışma düzenlenir.yarışmanın amacı en kısa sürede bir maymundan en fazla sayıda yavru maymun çıkartmak..bunun için ingiliz,fransız,alman ve temel yarışmaya katılırlar..ilk başt

bir gün çok ilginç bir yarışma düzenlenir.yarışmanın amacı en kısa sürede bir maymundan en fazla sayıda yavru maymun çıkartmak..bunun için ingiliz,fransız,alman ve temel yarışmaya katılırlar..ilk başta alman maymunu alıp bir odaya girer aradan 1 saat geçer iki tane yavruyla çıkar.seyirciler almanı alkışlar.daha sonra ingiliz maymunu alıp bir odaya girer aradan yarım saat geçer beş tane yavruyla çıkar.seyirciler igilizi daha çok alkışlar.sonra fransız içeri girer ve 15 dakikada on tane maymunla çıkar.mükemmel bir gürültü bütün seyirciler fransızı ayakta alkışlar..en son bizim temel girer..aradan 1 saat geçer ses yok,iki saat geçer ses yok.10 saat geçer ses yok....sonunda temel 1 gün sonra çıkar.elinde birtek maymun vardır.temele niye böyle olduğu sorulunca şu cevabı verir....ulan pezevenkler erkek maymun vermişler....

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #371 : 05 Aralık 2006, 14:53:22 »

pis zenci

Temel amerikanın bir kasabasında konferansa katılacak. Kasabaya varır doğru kasabanın tek oteline gider ve resepsiyondan kalacak bir oda ister! otel görevlisi boş odalarının olmadığını söylesede Temel

Temel amerikanın bir kasabasında konferansa katılacak. Kasabaya varır doğru kasabanın tek oteline gider ve resepsiyondan kalacak bir oda ister! otel görevlisi boş odalarının olmadığını söylesede Temelin ısrarı karşısında iki kişilik bir odaları olduğunu, bu odayı bir zenci ile paylaşabilirse kalabileceğini söyler. Temel çaresis kabul eder ve otel görevlisine sabah konferansa katılacağını, bu yüzden sabah erken uyandırılmasını tembihler ve odasına uyumaya çıkar. Odasına vardığında gerçekten bir zencinin uyumakta olduğunu görür ve zenciye tiksinerek baktıktan sonra söylenmeye başlar; Şuna bak simsiyah pis zencibir surat şimdi ben senle bu odada aynı nefesimi soluyacağım falan,filan diye,diye yatağına uzanıp uyur. Meğer bizim zenci uyanıkmış ve temelin bütün söylediklerini duymuş. Temel iyice daldıktan sonra zencikalkmış bir kutu siyah boya ve fırçayı aldığı gibi başlamış temelin suratını boyatmaya....Sabahın erken saatleri otel görevlisi odaya girmiş ve temele kalk sabah oldu uyan demiş! Temel teşekkür edip lavaboya doğru yol almış ve ışığı yakmış aynaya bakmış birde ne görsün simsiyah bir surat Temel sinirli bir şekilde bağırmış; Aptal görevli yanlış adamı uyandırdın! deyip yatağına gidip tekrar uyumuş..