Gönderen Konu: KARADENİZ FIKRALARI  (Okunma sayısı 49722 defa)

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
  • olm kişisel mesajdan sanane
    • MSN Messenger - m3t3_d1nh0@windowslive.com
    • Profili Görüntüle
Ynt: KARADENİZ FIKRALARI
« Yanıtla #516 : 06 Aralık 2006, 15:12:01 »
temel gurbetteykenbabası ölmüş.arkadaşları alıştırarak söylerükdemiş.hüseyündayanamamış ve temele sormuş.anan varmi temel:vardir amcan varmi var baban varmi var hüseyün sözü yapıştırmış nah var

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #517 : 06 Aralık 2006, 15:12:38 »
TEMEL BıR KIZI SEVER VE ONA şııR YAZAR SABAH KAVALTI YAPAMADIM ÇÜNKÜ SENı DÜşÜNÜYORDUM,ÖğLE YEMEK YıYEMEDıM ÇÜNKÜ SENı DÜşÜNÜYORDUM,AKşAM YEMEK YıYEMEDıM ÇÜNKÜ SENı DÜşÜNÜYORDUM,GECE UYUYAMADIM ÇÜNKÜ AÇIM ULAN!!!!!!!!!!!

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #518 : 06 Aralık 2006, 15:13:30 »
temel dusun mus tasinmis bi doktor olmaya karar vermis.bir gun hastanede calisirken kadinin biri gelmis demiski ''doktor bey ben ne yersem onu siciyom, pasta yiyom pasta cikiyo ekmek yiyom ekmek cikiyo'' temelde demiski''o zaman bok ye''

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #519 : 06 Aralık 2006, 15:24:06 »
Temel,ahırda ineklerin arasında fotoğraf çektirir ve yirmi yıdır gurbette olan dayısına gönderir.Resmin arkasınada şöyle yazar. Ortada,işaretleduğum penum.

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #520 : 06 Aralık 2006, 15:24:27 »

temel istanbıla gıtmış heryerden geçergeçmez hep saraf ve kuyımcu gormuş temelde: _ istanbulun taşı topragı altındır derlerdi inanmazdım

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #521 : 06 Aralık 2006, 15:24:42 »
Temelin Kizi Fadime birgün Temel sormus: -Boba,diyelum ormanda yüriyisun, ve karsuna birden bi ayi cikti, ne yaparsun?? -Silahumla öldururum oni - Peki diyelum silahun yok - Kasaturamla oldururum -Kasaturan da yok ne yaparsun - Bi tas bulur, onunla hallederum - Tasi da bulamadun. Ne edersun - Bi deynekla geberturum - Deynekta bulamadun. ne yaparsun - Kizum, sen ayidan yana misun, benden yana mi??

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #522 : 06 Aralık 2006, 15:25:00 »
Temel ıstanbul'dan BMW alır.Trabzon'a 4 saatte gider.ıstanbul'telgraf çeker:"Geri geleceğim karşılayın"der.ıstanbul'a 20 saatte varır.ıstanbul'dakiler merakla sorar:Niye geciktin? Temel:"Bu BMW'lerin ileriye 5 geriye 1 vitesi var!"der

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #523 : 06 Aralık 2006, 15:26:16 »
uçakta üç tane vampir varmış temel,fransız,ingiliz vampirleriymiş ilk fransız uçaktan atlamış ağzı burnu kan içinde gelmiş ne oldu demişler direği görüyormusunuz demiş evet demişleronun yanındaki kadının bütün kanını emdim demiş aferin demişler sonra ingiliz atlamış o da ağzı burnu kan içinde gelmiş ne oldu demişler şu direği görüyormusunuz demiş evet demişler onun arkasında olan hastenin bekçisinin bütün kanını emdim demiş onada aferin demişler sonra temel atlamış o da ağzı burnu kan içinde gelmiş ne oldu demişler şu direği görüyormusunuz demiş evet demişler işte onu ben göremedim demiş

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #524 : 06 Aralık 2006, 15:26:30 »
ıngiliz.alman.temel bir araya gelmişler.ne yapalım derken akıllarına golf oynamak gelmiş.Golf oynamak için ne lazım demiş temel.ingiliz bir sopa,bir top.bir de delik lazım demiş.Alman bende sopa var demiş.ıngilizde bende top var demiş.Temel hemen ben oynamıyorum demiş

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #525 : 06 Aralık 2006, 15:26:45 »
Temel'in bir deniz takası vardır. Bununla, Trabzon-Rusya arasında seferler yapar, yük ve yolcu taşır. Bu böyle yıllarca sürer-gider. Bir gün oturmuş sohbet ederlerken, arkadaşları Temel'e şunu sorurlar: -Bunca zamandır Rusya'ya gider-gelirsin. Hattâ bâzan orada da kalırsın. Rusça'yı artık su gibi öğrenmişsindir, değil mi? Temel cevap verir: -Uyiiiiiii! Su cibi, su cibi... O hâlde, derler, söyle bakalım baba nasıl söylenir? -Ha oni unutmişum. Pekiyi anneye ne derler? -Oni da haturlamayrum ama, kariya bi şiy diyilardi!

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #526 : 06 Aralık 2006, 15:27:00 »
bir gün bi adam restoranta gelmiş ve garson buyrun beyfendi masaya oturun demiş ve adma da sandalya yerine masaya oturmuşgarsonsa kızmışş beyfendi lütfen sandalyeye oturun diye adamda ya senin bi dediğin bi dediğini tutmnuyo sen demedin mi masaya otur diye demişşşşş:>(gıdıklayında güleyim)

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #527 : 06 Aralık 2006, 15:27:39 »

temel karısıyla ters iliski ister, tabii karısı kabul etmez. gece yatarlar yataga, temel sırtını dönmüs karısı ile konusmaz. Karısı ne yapmışsa konusturamamıs, kendi kendine bari vereyim, yeterki konussun. "lan temel tamam kabul ediyorum" demis. hemen ise koyulmuslar, isleri bitince temel tekrar sırtını dönmüs yine konusmuyormus. Tabii karısı iyice bozulmus, lan demis " Ne dediysen yaptuk" daha ne konusmuyon. "Ben editlerle konusmuyom"