Gönderen Konu: KARADENİZ FIKRALARI  (Okunma sayısı 49616 defa)

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
  • olm kişisel mesajdan sanane
    • MSN Messenger - m3t3_d1nh0@windowslive.com
    • Profili Görüntüle
Ynt: KARADENİZ FIKRALARI
« Yanıtla #456 : 06 Aralık 2006, 11:48:01 »
temel takımları giyer we her sabah işe böyle gider.ama hemen geri döner ıslak bir şekilde..? karısı sorar ula temel hayırdur?temel bilmiyrum karıcıgum sigara söndürürken oluyda..karısı sorar nasul oluydatemel sigarayı denuze atıyrum sönsün diye üstüne basıyrum bende anlamıyrum karıcuğum

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #457 : 06 Aralık 2006, 11:48:21 »
temel,dursun ve cemal bigün afrikaya gitmeye karar vermişler yolacıkmıslar ama ucak arızalanıp acil iniş yapmiş neyse bunlar keşif yapmaya karar vermişler tam yola çıkmıilar yamyamlar bunları kovalamaya başlamiş karşılarnda bı nehir içinde bi timsah tuttugunu mikiyomuş miktiğide peltek konuşuyomuş, dursun atlamış nehre 5 dakka sonra çıkmış unan temel tuya dime tuta timtah va, bunlar dursunun dediğini anlamamış cemelde atlamış 5 dakka sonra cemeldede aynı vaziyet, unan temel tuya dime tuta timtah va tutunu titiyo, temel bısey anlamamııs atlamıs suya, 5 dkka beklerler yok 10 dkk yok tam yarım saat sonra temel kosa kosa sudan çıkar peşindende timsah timsah;unan teni bi yakanansam anani titicem. temel timsahı................

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #458 : 06 Aralık 2006, 11:48:46 »
temel dağda gezerken uçuruma yuvarlanmış,zor bela bir çalıya tutunmuş başlamış imdat kimse yokmidur diye bağırmaya saatler geçmiş fakat duyan olmamış en sonunda yukarıdan bir ses gelmiş ey kulum elini bırak cennetime geliyorsun ,temel başlamış başka kimse yokmidur diye bağırmaya

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #459 : 06 Aralık 2006, 11:49:01 »
temelin karısı çok çirkinmiş tursun sormuş.ula temel sen bu karıyla nasıl sevişsin çok çirkin ya demiş.temel cevap vermiş.kafasına poşet geçirip senin karıyı hayal ediyim demiş

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #460 : 06 Aralık 2006, 11:49:22 »
Fransız bir hotele gitmiş.Hotel sahibine bana göre bir odanız var mı?demiş.Hotel sahibi,size göre bir odamız var ama, biraz korkunç demiş.Gece yarısında,mor gözlü canavar geliyor demiş.Fransız olsun demiş ve odayı almış.Gece yarısı olmuş,mor gözlü canavar gelmiş.Mor gözlü canavar demiş ki:Merhaba ben mor gözlü canavar,eğer kaçmazsan seni yerim demiş.Fransız korkusundan kaçmış. İngiliz gelmiş, demiş ki; otel sahibine bana göre bir odanız var mı? demiş. Otel sahibi:size göre bir odamız var, yalnız biraz korkunç demiş. Gece yarısında mor gözlü canavar geliyor demiş. İngilz olsun diyerek odayı almış.Gece yarısı gelince mor gözlü canavar gelmiş.Mor gözlü canavar demiş ki; eğer kaçmazsan seni yerim demiş. İngiliz korkusundan kaçmış. Bu sefer de Temel gelmiş, otel sahibine demiş ki; bana göre bir odanız var mı? demiş. Otel sahibi de size göre bir odamız var, ama biraz korkunç, gece yarısında mor gözlü canavar geliyor, demiş. Temel olsun, diyerek odayı almış, gece yarısı gelince mor gözlü canavar gelmiş. Mor gözlü canavar demiş ki; merhaba ben mor gözlü canavar eğer kaçmazsan seni yerim demiş. Temel demiş ki; sesini biraz kıs, yoksa gelir öbür gözünüde ben morartırım demiş.

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #461 : 06 Aralık 2006, 11:49:59 »
Köyün birinde imam cuma günü vaaz veriyormuş. Ey cemaat demiş sakın karşıki dağa çıkmayın yoksa başınıza iş gelir demiş. Temel hocaya inat dağa tırmanmaya başlamış.Biraz çıktıktan sonra bir ev görmüş evin içinde güzel bir hatunun göğsünde yazıyormuş yakalarsan *ikersin temel yakalamış ve ıhırmış biraz daha çıkmış yine aynı şekilde bir ev ve içinde hatun yakalarsan *ikersin temel yine yakalamış ve ıhırmış biraz daha yukarı çıkmış yine bir ev ve hatun yine aynı yazı temel bi kez daha ıhırmış ve sonra dağın zirvesine ulaşmış yine bir ev varmış temel buna çok sevinmiş ve iştahla kapıyı açmış bu kez bir arap göğsünde yazıyormuş yakalarsam *ikerim temel kaçmaya çalışmış ama nafile arap bunu pompalamış ertesi gün temel hocaya koşa koşa gitmiş hoca efendi hoca efendi ben bu dağa çıktım demiş... hoca temele gülerek arabıda gördün mü demiş

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #462 : 06 Aralık 2006, 11:50:26 »
temelin bir gün karný sismis doktora gitmis doktor onun arkadasiymis ona saka yapmis sen hamilesin demis temel de: ben okadar söyledim fadime seviþirken üste çikma

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #463 : 06 Aralık 2006, 11:50:56 »
temel,gazetedeki "yeni kurulan sirkete otuz yasini asmamis,askerligini yapmýs,ingilizce bilen muhasebeci araniyor" ilanýný okuyunca hemen basvurusunu yapar. sirket yöneticileri sorar: "kac yasýndasý?" "otuz bes" "askerligini yaptýn mi?" "bakayayum." "ingilizce bilirmisin?" "pilmislugum yoktur." "muhasebeden anlar misin?" "annamam: "peki neden geldin?" "ha pilesunuz, pen bu iste yokum diye haber vereyum dedum!"

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #464 : 06 Aralık 2006, 11:51:21 »
bi gün öğretmeni temele sormuş -temel oğlum iki yüzlü diye kime denir temel -hem okula gidip hemde mutluyum diyenlere demiş 

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #465 : 06 Aralık 2006, 11:51:39 »
Temel'in kapısını üstü başı yırtık perişan bir adam çalmış. Temel kapıyı açınca ben Tanrı misafiriyim demiş. temel de onu kolundan tuttuğu gibi yakındaki camiye götürmüş ve Tanrının evi burasıdır demiş

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #466 : 06 Aralık 2006, 11:51:57 »
temel bir gün bir kıraathaneye girmiş garsona soğuk çay varmı? diye sormuş. Garson yok deyince çıkmış gitmiş. Ertesi gün yine gelmiş aynı soruyu sormuş garson yine yok deyince giri çıkmış. Üçüncü gün temel gelmeden garson çay yapmış ve soğutmuş. Daha sonra Temel gelmiş ve soğuk çay varmı diye sorduğunda var demiş; Bunun üzerine temel ısıtta içelim demiş

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #467 : 06 Aralık 2006, 11:52:16 »
GURBETTE ÇALIŞAN İKİ KARADENİZLİDEN BİRİ İZİNDEN DÖNMÜŞ HEMŞERİSİNE MEMLEKETTEN HABERLER VERMEKTEDİR. "MEMLEKETE KAR YAĞDI KURTLAR KÖYE İNDİ" "BUNUN ÜZERİNE ARKADAŞI BİR ZARAR VERDİLER Mİ?" "SİZİN ÇİLLİ HOROZU ÇAKAL KAPTI" "PEÇİ KARABAŞ NEREDE İMUŞ?" "EŞŞEK KARABAŞA TEKME ATARAK ÖLDİRMUŞ" "EŞŞEK DEĞİRMENDA DEĞULMİYDU" "DEĞİRMENDEN BABANIN TABUTUNU CETİRMUŞTU" "UYYY!!! BABAN ÖLDİMİ?" "ÖLDİ YAAA... ANANIN ÖLİMİNE DAYANAMADU DA..." "AHHH ANAM AHH! ODA Mİ ÖLDİ?" "EVİNİZ YANARKEN KURTARAMADUK" "UYY DESENE OCAĞUM SÖND..."