Gönderen Konu: KARADENİZ FIKRALARI  (Okunma sayısı 49728 defa)

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
  • olm kişisel mesajdan sanane
    • MSN Messenger - m3t3_d1nh0@windowslive.com
    • Profili Görüntüle
Ynt: KARADENİZ FIKRALARI
« Yanıtla #468 : 06 Aralık 2006, 11:52:49 »
temel bir çölde kalmış.birden yanına,bir cin gelmiş CİN:_benden üç dilek dile TEMEL:_buz gibi bir su CİN_al bu şişe hiç bitmez.bitince geri dolar,iki tane dilek hakkın var. TEMEL:bu şişeden iki tane daha istiyorum demiş. 

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #469 : 06 Aralık 2006, 11:53:10 »
fadime arkadaşı nazan'a yarın bize gel evde kimse olmayacak demiş.ertesi gün nazan fadime'ye gitmiş kapıyı çalmış çalmış kimse açmamış

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #470 : 06 Aralık 2006, 11:53:47 »
temel ile dursun amerikada parasız kalmışlar ve bir banka soymaya karar vermişler.gece bankaya girmişler ve başlamışlar kasayı aramaya neyse buLmuş ve açmışlar birde ne görsünler bir kase dolusu muhallebi temel hemen onu yemiş sonra bir kasa daha bulmuşlar İçinden yine bir kase muhallebi çıkmış onuda dursun yemiş tüm çabalara rağmen para bulamamış ve bankadan çıkıp gitmişler.ertesi gün bütün gazetelerde büyük puntalarla yazıyormuş DÜNYANIN EN BÜYÜK SPERM BANKASI SOYULDU.

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #471 : 06 Aralık 2006, 14:43:05 »
temel ingiltere de geziyormuş birden top sesleri duymuş ula bu nedir demiş yoldan geçen birine kraliçe geldi onun için top atıyorlar demiş yoldaki adan yarım saat geçmiş atışlar hala devam ula bu ne demiş yine karaliçe için demişler ula demiş bir karıyı vuramadılarmı daha hemde topla

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #472 : 06 Aralık 2006, 14:43:19 »
temel bir gün istanbul-ankara otoyolunda gidiyormuş. o sırada radyodan anons yapılıyormuş. "istanbul-ankara otoyolunda biri araba ters yola girmiştir." Temel de "NE BİRİ HEPSİ,HEPSİ" DEMİŞ

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #473 : 06 Aralık 2006, 14:43:34 »
Temel amerikaya gitmiş caddelerde gezinirken çok sıkışmış WC' ye gitmiş psivura yanaşmış temelin yanına bir zenci gelmiş temelin gözü adamın aletine takılmış adama dönüp yahu kardeşim benimki seninkinin yarısı kadar ben nasıl büyütecem aletimi demiş zenci temele öğreteyim demiş eve gidinci aletini eline al sağa sola duvarlara vur demiş bir hafta sonra aynı benimkine benzer demiş 1 hafta sonra burada görüşürüz demiş temel eve gitmiş adamın dediklerini yapmış 1 hafta sonra adamla aynı yerde buluşmuşlar adam ne oldu demiş. Temel vallaha rengi benzeri ama boyu benzemedi demiş......

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #474 : 06 Aralık 2006, 14:43:54 »
temel fadimeyle evin arkasında gizlice konuşuyorlarmış sohbetin enkoyu yerinde dursun dayı fadime diye bagırır babasının sesini duyan fadime apar topar kaçarken temele!temel yarun horozun otme vaktinde ha burda ol der ve uzaklaşır ertesi gün saat 9 olur temel hala yoktur meraklanan fadime temelin evine gider arar sorar temel yoktur kızgınlıkla tam evden çıkarken kümesten garip garip sesler gelir fadime dayanamaz ve bakar bide ne görsün temel horuzun bogazına yapışmış OLA OT DEDUM SANA GEÇ KALDUM OT OLA OTSANA..........

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #475 : 06 Aralık 2006, 14:44:12 »
temel fadimeyle evin arkasında gizlice konuşuyorlarmış sohbetin enkoyu yerinde dursun dayı fadime diye bagırır babasının sesini duyan fadime apar topar kaçarken temele!temel yarun horozun otme vaktinde ha burda ol der ve uzaklaşır ertesi gün saat 9 olur temel hala yoktur meraklanan fadime temelin evine gider arar sorar temel yoktur kızgınlıkla tam evden çıkarken kümesten garip garip sesler gelir fadime dayanamaz ve bakar bide ne görsün temel horuzun bogazına yapışmış OLA OT DEDUM SANA GEÇ KALDUM OT OLA OTSANA..........

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #476 : 06 Aralık 2006, 14:44:35 »
Temel'le Dursun bigün deniz kıyısında geziyolarmış, bi bakmışlar kumsalda bi lamba, Alaattin lambası misali. Almışlar ellerine, evirip çevirirken, malum cinimiz çıkıvermiş lambadan.Cin bi Temel'e bakmııışşş, bi Dursun'a bakmışş ; valla kusura bakmayın ama ben sizle uğraşamam alın size 3 er tane yumurta, her birini kırın bi dilek tutun demiş. Neyse efendim aradan seneler geçmiş, bizim iki kafadar gene karşılaşmışlar, sohbet muhabbet derken Temel Dursun'a sormuş: -Yaw Dursun, sen naaptın o yumurtaları? Dursun - Valla Temel ilkini kırdım, çok para istedim,, şimdi bitmez tükenmez param var. Temel - E ikincisini? Dursun - İkincisini kırdım dünyalar güzeli bi karım olsun dedim, oda oldu çok şükür. Temel - Ya üçüncüsü? Dursun - Onuda kırdım Allah'tan sıhhat afiyet istedim, çok şükür bi sağlık sorunum yok. Peki sen naaptın yumurtalarını Temel?? Temel - Sorma, senden ayrıldım eve geldim tam eşikten içeri gircem tökezledim, yumurtalardan biri düştü kırıldı. Bende hass..tir beee dedim, tüm ev ..ik doldu. Dursun - Ya ikincini naaptın? Temel - Naapcam ben şimdi bi ev dolusu s..kle diye düşündüm, ikincisini kırdım, al bu bütün ..kleri geri götür dedim. Dursun - Ya sonuncuyu naaptın????? Temel - Sonuncuyu kırdım, benimkini geri getir dedim.

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #477 : 06 Aralık 2006, 14:44:54 »
bir gÜn temel trafik kazasi geçiriyor ve bunu acilen hastaneye yetistiriyorlar kazada temelin alt takimlar hasar gÖrmÜ$ doktorun ameliyat yaptigi mekanda iki tane soyulmu$ sogan var ve bu akilli doktor bunlari temele takiyor ve temele diyor seninkileri yeniledik gelecek ay gelde nasil oldugunu bana sÖyle, ve bu bulu$ma oluyor doktor temele soruyor nasil iyimi takimlarin ooo çok guzel her ak$am o i$i yaptigimda fadimenin gÖzÜnden ya$ geliyor.....

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #478 : 06 Aralık 2006, 14:45:11 »
FBI elaman alımı için ilan verir ve üç kişi başvurur.Başvuranlarla FBI binasında tek tek ilgilenmektedirler.Birinci kişi alınır ve şu sorular sorulur: -"Karını seviyormusun?" -"Evet efendim" -"Ülkeni seviyormusun" -"Evet efendim" -"Pekela biz karını da getirdik şu anda yan odada"dre ve masanın üzerinebir tabanca koyarak gidip yan odada ki karısını öldürmesi söylenir.Adam tabancayı alarak yan odaya geçer.Beş dakika hiç ses duyulmaz ve adam kıravatı gavşemiş bir şekilde grei döner"Yapamayacağım efendim "der ve orayı terk eder.İkinci kişi içrei alınır ve aynı sorular sorulur,aynı cevaplar alınır.Adamada karısını öldürmesi söylenir.Adam yapamayacağını söyler ve orayı terk eder.Üçüncü olarak bizim temel odaya alınır ve onada aynı sorular sorulur,aynı cevaplar verilir.Onada karısını tabancayı alarak karısını öldürmesi söylenir.Temel tabancayı kaptığı gibi odaya dalar.Hemen tabancasesleri duyulur.Ardından kısa bir sessizlik ve gürültülü bir cam kırılması duyulur.Adamlar hemen içeriye girer ve ne oldu diye sororlar.Temel cevaplar: -Efendum pana verduğunuz tapança kurusıkı çiktu o yüzden karıyı camdan atmak zorunda kaldum

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #479 : 06 Aralık 2006, 14:45:31 »
Temel ile Dusun bir gün market soymaya karar vermişler.Soyacakları markategirmişler.Biraz bir şeyler çalmışlar ve tam giderlerken marketin sahibi çıkagelmiş.Adam arkalarından durun lan *rospu çocukları diye bağırmış Dursun da temele:Temel beni tanıdılar sen kaç