Gönderen Konu: KARADENİZ FIKRALARI  (Okunma sayısı 49750 defa)

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
  • olm kişisel mesajdan sanane
    • MSN Messenger - m3t3_d1nh0@windowslive.com
    • Profili Görüntüle
Ynt: KARADENİZ FIKRALARI
« Yanıtla #480 : 06 Aralık 2006, 14:45:45 »
temel ve karisi parka gitmek istemisler gitmisler iste temel demis karisina emine salnacaga binme kuldun gozukur tmel bir yere kadar gitmis geri gelmis bi bakmis emine salancakta demis da kadin sana binme kilodun gozukurya dedum demis emine demis temel kuladumi cakirdum 

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #481 : 06 Aralık 2006, 14:46:04 »
Temel bir gün Dursunlara gitmiş.O günde çok yağmur yağıyormuş.Dursun Temele sen bu yağmurda eve gitme ıslanırsın bu gece bizde kal demiş.Sonra Temel ortalıktan kaybolmuş.Sonra kapıçalmış gelen Temelmiş Dursun sormuş nerdeydin... Temelde sen bana bizde kal dedin ya bende gidip bijamalarımı aldım...

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #482 : 06 Aralık 2006, 14:46:28 »
Bizim temel yanında bir ingiliz arkadaşı bir de fransız arkadaşı helikoptere binmişler. Giderlerken yanlarına birden bir şeytan peydah olur evet arkadaşlar ben geldim der ve yanlarına sırıtarak oturur. Arkadaşlar bana bilemeyeceğim bir soru sorun, eğer sorunuzu bilirsem sizi helikopterden aşağıya atarım der ve soru sorulmasını bekler. İngiliz arkadaş sorar; sayın şeytan efendi bana yer yüzündeki tüm bitkileri say der, şeytanya bu hemen hepsini sayar ve ingilizi helikopterden aşağıya atar. Sıra gelir Fransıza sayın şeytan efendi der; bana yer yüzündeki bitin canlı türlerini say . Hemen sayar şeytan onuda ve Fransızıda atar aşağıya. Sıra gelir TEMEL kardeşimize. Evet temel der sor bakalım. Temel şeytan efendi bana bir tane 20 kg lik yağ tenekesi, birtane çekiç, bir tanede çivi ver der. Şeytan verir temelin istediklerini. Temel tenekenin altını komple deler. (Temel o gün ishal olmuş) Pantolonunu indirir ve tenekenin içerisine mıçar. Sorar şeytana hangi delikten çıktı diye. Şeytan güler bunu bilemeyecek ne var temel der ve güler. İşte bu delikten diye tenekenin altındaki deliklerden bir tanesinin gösterir. Temelde nah o delik der bilemedin işte poposunu göstererek işte bu delikten çıktı der ve şeytan bilemediği içinde helikopterden atılmaktan kurtulur.......

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #483 : 06 Aralık 2006, 14:46:51 »
Temel bir gün istanbul'a gidecegim diye fors atıyormuş herkese ben istanbul'a gidecegim 3 ay sonra gelecegim diye havalanıyormuş. Temel eve gelince Fadime ye ''ben tavan arasındayım soran olursa İstanbul'a gittide'' Dursun eve gelir ve Temel'i sorar Fadime temelin söylediklerini söyler.Dursun bu durumdan yararlanarak Fadime'ye tecavüz eder.Temel bunu görür.Seslenerek Dursuuuun 3ay sonra geldigimde seni............edecemder.

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #484 : 06 Aralık 2006, 14:48:10 »
ŞİMDİ TEMELLE DURSUN BİR MARKETTE ÇALIŞIYORLARMIŞ PATRON BUNLARA DEMİŞKİ SAKIN SAAT 3:00 DEN ÖNCE DÜKKANDAN ÇIKMAYIN DEMİŞ TEMEL İLE DURSUN BİR KAÇ GÜN PATRONUN DEDİĞİNİ YAPMIŞLAR TEMEL DÜŞÜNMÜŞ TAŞINMIŞ DURSUNA DEMİŞLKİ ULAN BİZ NİYE PATRONUN DEDİĞİ SAATTE ÇIKIYORUZ Kİ ENAYİMİYİZ BİZ DEMİŞ KARIM EVDE BENİ BEKLİYOR DEMİŞ DURSUNDA HAKLISIN TEMEL DA PATRON GİDİNCE YARIM SAAT ERKEN ÇIKARIZ DEMİŞ TEMELDE KABUL ETMİŞ SONRA PATRON GİTMİŞ VE TEMELLE DURSUN 2:30 DA ÇIKMIŞ TEMEL EVİNE GELMİŞ Bİ BAKMIŞ KAPININ ARASINDAN KARISIYLA PATRONU ONLARI GÖRÜNCE TEMEL HEMEN UZAKLAŞMIŞ EVDEN ERTESİ GÜN İŞE GELDİĞİNDE TEMELİN MOSMOR OLDUĞUNU GÖREN DURSUN SORMUŞ NE OLDU SANA UŞAĞUM DEMİŞ TEMEL AZ KALSIN AMA AZKALSIN PATRONA YAKALANIYORDUM BE DURSUN Bİ BAKTIM KARIMLA PATRON EVDE BENDE PATRON ERKEN ÇIKTIĞIMI GÖRMESİN DİYE EVDEN HEMEN UZAKLAŞTIM DEMİŞ

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #485 : 06 Aralık 2006, 14:48:33 »
temel doçentliğinin son aylarındadır. Profesörler kurulu temeli çağırır ve şöyle der: "temel! sana üç profesör birer soru soracağız, eğer birini bile bilirsen seni de profesör yapacağız." temel kabul eder, sınav günü gelir. kıdemli prof sorar ilk soruyu "temel, karada gider 4 tekeri vardır motoru vardır içinde yolcu taşır. bu nedir?" temel cevap verir. ARABADUR. prof "değildir temel bilemedin. araba mıdır otobüs müdür minibüs müdür? bilemedin der... sıra ikinci profa gelir. "temel, denizde gider motoru vardır içinde yolcu taşır. bu nedir? " temel düşünür GEMİDUR der. prof kafasını iki yana sallar " hayır temel bilemedin. gemimidir vapur mudur feribot mudur bilemedin " der. sıra son profa gelir " temel, havada gider motoru vardır içinde yolcu taşır kanatları vardır bu nedir?" temel hemen atlar UÇAKTUR der. hayır der prof. bunu da bilemedin. uçak mıdır helikoper midir jet midir nedir bilemedin der. proflar temele sınavığın bittiğini ve kazanamadığını söyleyince temel kıdemli profa döner ve "tamam o zaman. ben de size bir soru sorayım bilemezseniz eğer hiçibiriniz beni prof yapın . olur mu=" der. proflar düşünür ve bu salak bize ne kadar zor sorabilir ki deyip kabul ederler. temel sorusunu sorar " kadınların bacak arasında bulunur, sıcaktır, erkekler bunu çok sever. bu nedir?" der. prof hemen atlar. *MDIR der. temel kafasını iki yana sallayarak: " bilemedin der. *midur ama ananın *mimidur ebeninin amimidur

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #486 : 06 Aralık 2006, 14:54:21 »
yıl 1943 2.dünya savaşı sırasında temel nazi askeriymiş neyse Fransızlara iki arkadaşıyla beraber esir düşmüş fransızlar onlara üç seçenek sunmuş ya asılacaklar ya kurşuna dizilecekler ya da giyotine vurulacaklardır eğer hiçbirşey olmazsa esirleri serbest bırakacaklardır.Birinci nazi : asılmak bana göre değil , kurşuna da dizilemem siz beni en iyisi giyotine vurun der ve giyotin adamın boğazına 10 santim kalınca durur 1.si kurtulur 2.sindede aynı şey olur ,sıra bizim temele gelir oda asılmak bana göre değil giyotinde bozuk siz beni en iyisi kurşuna dizin

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #487 : 06 Aralık 2006, 14:54:39 »
bizim temel bir marangozun ganınta calışmaktadır marangoz atölyeside adamın evinin tam karşısındadır bir akşam adam eve çekic götürür ve sabah getirmeyi unutur temele koş yengene söyle çekiçi versin al gel der temel eve gider kapıyı çalar kapıyı adamın karısı açar ve sorar nevar temel!temelde ustam gönderdi bana vercekmişsin der kadında temele inanmaz ve balkondan bagırır bey nediyo bu adamda sinirli bişekilde ver ver diye bagırır kadında temele verir temel dükkana döner eli boş adam sorar noldu istedim vermedi der temel.ozaman git kızımdan iste der temel koşarak gider kızına baban yolladı der ve aynen kadını oldugu gibi kıza halleder dükkana döner eli yine boş adam kızar ve eve kendi gider karısıyla kızı herşeyi anlatır adam tüfeyini alır ve dükkana gider ama temel yoktur adam oglunuda yanına alarak yola düşer soguk bir kış günüdür heryer kar buz derken hava kararır ve bir agacın altında temeli görürler elinde bir sex dergisi mastır basyon yarken donmuş adam dur şunun alete bi sıçayım der ve ayagı kayar temelin kuçagına düş adam bagırır kaç oglum kaç dirisi ananla,bacını ikti ölüsü beni ikti ruhuda seni ikmeden kaç der

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #488 : 06 Aralık 2006, 14:54:55 »
bir gün temel ingiliz fransız ve alman bir uçakta gidiyorlarmış fransızın başı dönmüş ve rahatlamak için temelin kıçına tekme atmış temel fransıza napıyon hayvannnnn diye bağırmış fransız gol attım oooooley diye bağırmış aynı şeyleri ingiliz ve almanda yapmış temel tam türkiyeye inerken ingiliz alman ve fransıza işemiş herkes ona bağırmış ne yapıyon ;bne çoçuğu demiş temel maç bitti gazoz dağıtıyom demiş 

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #489 : 06 Aralık 2006, 14:56:51 »
TEMEL GAZETEDEN İŞ İLANLARINA BAKAR VE"BALIK EĞİTİCİSİ ARANIYOR"İLANINA BAŞVURUR.ŞİVESİNDEN DOLAYI DİĞER RAKİPLERİNİ ELER,OLDUKÇA DOLGUN BİR MAAŞLA İŞE BAŞLAR.YAPACAĞI İŞ İSE AKVARYUMDAKİ JAPON BALIKLARINA BEYİN GÜCÜYLE İSTEDİĞİNİ YAPTIRABİLMEKMİŞ.TEMEL ON DAKİKA GEÇMEDEN ODADAN;DUDAKLARI BÜZÜK VE AÇIP KAPATIR VAZİYETTE:"HAÇAN PU PALUKLAR BİZİM HAMSİLERE SELAM SÖYLEDİ,BEN Bİ KOŞU VARIPDA CELEYRUM UNUTMADAN DA" 

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #490 : 06 Aralık 2006, 14:57:13 »
temel bir gün uçağa binmiş ve karşısına bir ingiliz bir fransız bide alman çıkmış temel ne demiş??? ULAN YİNEMİ SİZ??

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #491 : 06 Aralık 2006, 14:57:42 »
temelle dursun bir soygun yapmışlar peşlerine bir polis takılmış. polis demiş ki durun ula *r*spu çuciği demiş temel dursuna demiş ki dursun sen kaç beni tanıdılar demi