İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - Guiza

637
FENERBAHCE / Bu devrimdir
« : 08 Haziran 2008, 09:44:01 »
Bu devrimdir

Mali genel kurulda konuşan F.Bahçe başkanı, "Sancılar kaçınılmaz" dedi.

F.Bahçe'nin olağan mali kurulunda konuşan başkan Aziz Yıldırım, "1 milyon üye" kampanyasını "Sancılı bir devrim" olarak niteledi. Başkan Yıldırım, F.Bahçe'yi büyütmek için bu projeyi hayata geçireceklerini belirtip, "Ya F.Bahçe'yi büyüteceğiz ya da F.Bahçe olduğu gibi kalacak. Büyümek değişim ister, devrim ister. Bu benim söylediğim bir devrimdir. Elbette sancılı olacak. Bu yoldan dönüş yok" diye konuştu.

638
FENERBAHCE / İki muhteşem golcü alacağız
« : 08 Haziran 2008, 09:43:41 »
İki muhteşem golcü alacağız

Özdemir "Çok güçlü bir kadro kuracağız" dedi. İşte F.Bahçe'nin rüya listesi: Fabiano, Kanoute, Adriano, Fatih, Mevlüt ve Halil...

2'si de süper

Özdemir "Çok güçlü bir kadro kuracağız" dedi. İşte F.Bahçe'nin rüya listesi: Fabiano, Kanoute, Adriano, Fatih, Mevlüt ve Halil....

Fenerbahçe Başkan Vekili Nihat Özdemir, mali genel kurulda çok güçlü bir kadro oluşturacaklarının sözünü verdi. Özdemir, "Çalışmalarımız devam ediyor. Hem Turkcell Süper Lig hem de Şampiyonlar Ligi için süper bir takım yaratacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın" diye konuştu.

İKİSİ KESİN BİTECEK
Özdemir'in işaret ettiği "rüya liste"deki isimlerin Sevilla'dan Fabiano ile Kanoute, İnter'den Adriano, Zenit'ten Fatih Tekke, Soachoux'tan Mevlüt ve Schalke'den Halil Altıntop olduğu öğrenildi. Bunlardan 2'si yeni sezonda kesin olarak Fenerbahçe forması giyecek. Girişimler dört koldan sürüyor.

639
 ;D

641
4F1C ( 39 ) / D3MON [COLAK] SINIRSIZ BANNED !
« : 08 Haziran 2008, 02:05:25 »
PF

642
H.g Tolga Kabul Ettırcem Ben İnsanlık Halınden Anlamıcak Kadar Yüreksiz Degillerdir Bir Kere Affederler ! Şans Verılmeli ! :)

643
Tolga Yaptıklarının Hatasını Anladı ve Özur Dıleyıp Tekrardan Devam Etmek İstiyor ! Ve Bunu Bende Çok İstiyorum ! Artık Abi Kardeş Gibi Olalım El Ele Koyup Sitemizi Büyütelim! Bir Daha Ne Kavga Olsun Ne Başka Birşey! Sıfır Uyelıkten Yepyeni Bir İnsan Olarak Başlıcak Tolga ! Dragon Kaka Vs Kişilerden Özür Dilicek ! Tolganın Gelmesi Bizim İçin Çok Yararlı Olur! Dünkü Tartışma Benim Yüzümden Oldu! Ama Özür Diledi Ben Kabul Ettim! Sıra Sizde :)

Yepyeni Yüzle Hep Birlikte Başlayalım !

644
EURO 2008 MİLLİ TAKIM ÖZEL / Deco çekiniyor
« : 07 Haziran 2008, 23:47:19 »
Kazım Kazım Her Macta Oynaması Lzm :)

645
HER TELDEN DUYURULAR / TÜRKİYE - PORTEKİZ
« : 07 Haziran 2008, 23:46:36 »
Fatih Terim Futbol Bılgıne Verim >:( ADam Kazma Sabrıyı Ortaya Cekmıs Kosmaktan Baska SEy Yapmıyor Kalas Gıbı Ortaya Cktı Kotu Futbolu Tuncayı Cıkarıp Ardayı Yada Tumerı Alabılırdı Ama Salak Bı Bok Blmyo Her Zaman Böle Bırde Fenere Gelcek Dıyolar Siktirsin Gitsn Fener Sikseler Almaz Bunu ;)

646
1.Champions League / !!!KAYITLAR BURDAN!!!
« : 07 Haziran 2008, 23:41:16 »

647
OYUNSİTENİZ SÜPERLEGUA 08 / DAVETİYE LİSTESİ
« : 07 Haziran 2008, 19:37:08 »

648
OYUNSİTENİZ SÜPERLEGUA 08 / LİG ÖDÜLLERİ
« : 07 Haziran 2008, 18:50:13 »
Spr ;)