Gönderen Konu: KARADENİZ FIKRALARI  (Okunma sayısı 49890 defa)

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
  • olm kişisel mesajdan sanane
    • MSN Messenger - m3t3_d1nh0@windowslive.com
    • Profili Görüntüle
Ynt: KARADENİZ FIKRALARI
« Yanıtla #528 : 06 Aralık 2006, 15:27:54 »
temel bir gün araba alır ve bütün gün arabayla gezdikten sonra evin önüne gelir park eder. Sonra doğruca kahveye gider. aradan bir zaman gecer ve komşusu kosarak kahveye girer "lan temel arabanı çalıyorlar", temel hemen kosarak doğru arabayı park ettiği yere kosar. Bir kaç dakika sonra soluk soluğa geri gelir temel bütün kahvehane sorar "ne oldu yakaladınmı?" "yok ula yakalayamadum ama pilakasunu aldum"

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #529 : 06 Aralık 2006, 15:28:13 »
temel ve dursun aynı anda at alırlar.lakin her seferinde atları karıştırırlar başlarlar kavgaya.yok o at senin yok bu at benim.temel atına işaret koyar dursunda gene karıştırırlar.birgün yine atlar için kavga ederlerken temel derki ola dursun bu iş böyle olmuyor.en iyisi atlardan siyah olanı benim beyaz olanıda senin olsun der.anlaşırlar. 

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #530 : 06 Aralık 2006, 15:28:28 »
Temel ile Dursun 20 yıllık arkadaslıklarını 1 gün içinde ne olduysa kesmişler.Dursun kahvecilik yapmaya başlamıs temel de onu rahat bırakmamak ıcın daha ilk günden kahvesine gitmis.Temel dursuna soğuk çayın warmı dıye sormuş dursun da yok demıs temel ertesı gun gene gelmiş ve aynı şekilde soğuk çayın varmı demiş: Dursun yok demıs. Bu olay bir hafta boyunca böyle devam etmiş.Ertesi gün temelin yine gelicegini bılen dursun soğuk bir cay hazırlamıs.Temel gelmiş dursuna sormus dursun soğuk çayın varmı? Dursun: war ne olcak dıyınce Temel de : ısıt ta içelim o zaman demişşş

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #531 : 06 Aralık 2006, 15:28:59 »
Temel bir uçaktan parasütle atliycakmis.Baslari anlatiyormus.ipi çekin eyer parasüt açikmassa arkanizda bulunan ipi çekin eyer o zamanda açilmassa meryem anaya duva edin.temel atlamis ipi çerkmis parasüt ailmamis diyer ipi çekmis oda açilmamis. Temel bagirmaya baslamis hao karinin adineydi da.

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #532 : 06 Aralık 2006, 15:29:14 »
bir gün Temel ve Ayşe lunaparka giderler Ayşe dönme dolaba binmek ister ve Temel'e: _ula temel pen şu donme tulapa oi nmek istiyrum der. temel hayır der ama Ayşe dinlemez .Tekrar söyler.Temel: _ula tonme tolapa pineçen sonra altın görüncek der.Ayşe dinlemez ve dönme dolabva biner.Ayşe gelir ve Temel anlar ,bunun dönme dolaba binbdiğini ve ben sana donme dolaba pinmeycen altın gözükür temetummu der.Ayşe de merak etme altım görünmedi çünkü donumu çıkarttım der.

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #533 : 06 Aralık 2006, 15:29:29 »
temel bir gün yolda gidiyormuş bir de ne görsün dursun pencereden çıkarken görülmüş.temel sormuş.ula dursun niye kapı dururken pencereden çıkaysun uşağum.dursun demiş ki doktor bir hafta kapıdan çıkmayasun dedi bende pencereden çıkayrum uşağum

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #534 : 06 Aralık 2006, 15:29:45 »
TEMEL REıS,HANIMINIKAPLICAYA GÖTÜRÜR.KAPLICANIN BAHÇESıNDE ÇAYLARINI YUDUMLARKEN,KARISI,ÜZERıNDE OTEL,MOTEL,RESTORANT YAZAN DUVARI GÖSTEREREK: HA PU OTELı ANNADUK,YA MOTELı NE OLıY?DER. REıS BıLGıÇ BıLGıÇ KARşILIK VERıR: UY,BıZ KAşUK MAşUK DERUK YA,HA ÖYLE BıR şEYDUR DA.

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #535 : 06 Aralık 2006, 15:30:08 »
temel birgün italyaya gitmiş karnı acıkmış girmiş bir lokantaya dilinden anlamadıgı için listeden göstermiş yiyecegini kadın demiş six peni temel anlamış sik beni tövbe tövbe demiş cıkmış ordan sonra başka bir yere gitmiş ve aynı seyi istemiş orda ki kadında demiş six peni temel yine çıkmış ordaneve gitmiş hicbirsey yemeden ikinci gün yine gitmiş aynı dükkana kadın yine aynısını söyleyince temel baslamış kadını sikmeye kadın acıdan bağırıyormus no fack no fack diye temelde demiş ufak mufak idare et artık

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #536 : 06 Aralık 2006, 15:30:27 »
TEMEL BıR GÜN ışAATDA ÇALIRKEN KAFASINA YUKARIDAN BÜYÜK TAHTA DÜşMÜş TEMELıN KULAGI KOPMUş ARKADASLARI TEMELı HASTANEYE KALDIRMIşLAR DOKTOR TEMELE 3 TANE KULAK GETıRıR VE SORAR DOKTOR:SENı KULGIN BUMU DER TEMEL:YOKDA BU DEGıLDıR DOKTOR:YA BUMU TEMEL BUDA DEğıL DER DOKTOR SON KEZ SORAR DOKTOR:YA BUMUDUR TEMEL BUDA DEğıL DA BENıM KULAGIMIN ARKASINDA KALEM VAR DU D

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #537 : 06 Aralık 2006, 15:30:48 »
trafik polisi yolda cevirdigi temel den ehliyet istemis. temel: -verdiniz mi ki istiyorsunuz?Demis.

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #538 : 06 Aralık 2006, 15:31:50 »
Temel ile dursun 100 katlı bir otele girmişler.Otelin 100. katındaki oodayı almışlar başlamışlar merdivenleri çıkmaya.Dursun:temel sana birşey diyeceğim demiş.temel yukarı çıkınca demesini istemiş 20. kata gelmişler dursun yine aynı şeyi söylemiş temel aldırmamış. sonunda 100. kata gelmişler temel:söyle dursun demiş dursun:temel ben anahtarı aşağıda unuttum demiş. 

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #539 : 06 Aralık 2006, 15:32:12 »
temel bir gün fırına gider ve fırıncıdan 99 tane ekmek ister fırıncı şaşırır ve 100 tane ekmek versem olmaz mı der temel ise oha o kadar ekmeği kim yiyecek der.