İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - schoot9

577
OFFC 330 / Teknik Kurallar
« : 21 Temmuz 2008, 13:29:16 »
1. MAÇ SÜRESİ BİR YARİSI 8 DAKİKA OLMAK ÜZERE TOPLAMDA 16 DAKİKA 'DAN OYNANACAKTİR.

2.MÜSABAKA OYNANİRKEN BİR TARAF TEKNİK OLARAK GÖRÜNTÜDE BOZUKLUK ( LAG OLMA ) KASILMA GÖRÜYORSA OYUNUN İLK 10 DAKİKASİNDA ÇİKMA HAKKI BULUNMAKTADİR . FAKAT 10.DAKİKADAN SONRA EĞER BİR TARAF GÖRÜNTÜ BOZUK DİYE OYUNU TERKEDERSE İLK İKAZİNİ ALİP İKİCİSİNDE UYARİ GELMEDEN DİREK DİSKALİFİYE OLACAKTİR.

3. KARTLAR VE OFSAYTLAR AÇİK OLMAK ZORUNDADİR

4. OYUN HİZİ = FAST GÖRÜNTÜ KALİTESİ = LOW ( en düşük ) OLACAKTİR .

5. EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ = 800  600 OLACAKTİR..

6. SEVİYE = WORLD CLASS

7. MAÇLAR DİREK İP İLE ( OLUYORSA ) OLMUYORSA HAMACHİ İLA OYNANACAKİR..

8. MAÇLARİN BİLGİSAYAR KLAVYESİ DİŞİNDA HERHANGİ BİR JOİSTİK İLA OYNANMASİ SERBESTTİR . HERHANGİ BİR KISITLAMAMIZ YOKTUR .

9. MAÇ SONU PRİNT - SCREEN ALMA ZORUNLUĞU YOKTUR . SONUCU YAZMANİZ YETERLİ OLACAKTİR

10.MAÇ KOPTUGU ZAMAN KOPTUGU YERDEN VE SKORDAN DEVAM EDECEKTİR

578
OFFC 330 / Ödüller
« : 21 Temmuz 2008, 13:27:46 »
BİRİNCİSİNE
+ 30 REP PUAN

İKİNCİSİNE

+ 10 REP PUAN

579
OFFC 330 / KAYITLAR BURADAN!!!!
« : 21 Temmuz 2008, 13:25:54 »

OYUNSİTENİZ FİFA 08 OFFC 330 TURNUVASİ KAYİTLARİ AÇİLMİŞTİR.KAYDİNİZİ BU TOPİC İÇERİSİNE NİCK VE MSN ADRESLERİNİZİ AŞAĞİDAKİ GİBİ ALT ALTA YAZARAK YAPTİRABİLİRSİNİZ.TAKİMLAR SERBESTDİR 4 KİŞİDEN OLUŞACAKTIR.
KATİLİMCİLARA BAŞARİLAR DİLERİM !

^^ NİCK ^^

^^ MSN ^^

580
OFFC 329 / !!!!!!!ŞAMPİYON!!!!!!!!!!!
« : 21 Temmuz 2008, 13:20:41 »
schoot9

581
OFFC 328 / !!!!!!!ŞAMPİYON!!!!!!!!!!!
« : 21 Temmuz 2008, 08:39:07 »
win

582
FENERBAHCE / "Uzun yıllar kalmak isterim"
« : 20 Temmuz 2008, 23:28:25 »
Teknik Direktörümüz Luis Aragones, Avusturya kampı ve merak edilen diğer konular hakkında konuştu

Teknik Direktörümüz Luis Aragones, hazırlık maçlarında takımın savunma anlamında performansından memnun olduğunu, hücum konusunda daha çok çalışmaları gerektiğini söyledi. Avusturya kampını FB TV'ye değerlendiren Luis Aragones, kampta yaptıkları 3 hazırlık maçının, takımın düzeyini görmesi ve Avrupa Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme turunda MTK Budapeşte ile yapacakları maç için kafasında bir fikir oluşması açısından önemli olduğunu bildirdi.

Hazırlık maçlarında takımı savunma anlamında iyi gördüğünü anlatan İspanyol teknik adam, ''Fakat hücum konusunda, topun hızlı döndürülmesi konusunda takımı daha iyileştirmemiz gerekir ama takımımın performansından memnunum. Savunma anlamında takımın performansından memnunun ama hücum ve gol pozisyonu bulma açısından daha çok çalışmamız gerekir'' dedi.

Aragones, savunmada iyi yer aldıklarını vurgulayarak, şöyle devam etti:

''Savunmada iyi yer alıyoruz. Yalnız ileri giderken benim düşüncem, sahayı açmaktır, sahayı pasla geçmektir, pasla açılmaktır. Çok fazla bir zamandır takımla birlikte değilim. 15-16 günlük bir antrenman ve maç temposu oldu. Şu ana dek memnunum fakat bundan sonra oyunun kalitesini nasıl daha fazla arttırabileceğimizi düşünmek istiyorum. Birbirimizi tanımamız açısından aslında burada çok fazla zamanımız olmadı. Bu maçlarda performansları yerinde görmem açısından çok yeterli bir zaman değildi. Herşeye karşın savunma anlamında takımımdan memnunum.''

-''AURELIO'NUN YERİNE TRANSFER YAPILABİLİR''-

Aragones, transfer konusunu kulüp başkanı Aziz Yıldırım ile görüşeceğini, Aurelio'nun yerine bir oyuncu alabileceklerini söyledi.

''Dörtlü savunmanın önünde tek oyuncumuz Selçuk var'' diyen İspanyol çalıştırıcı, ''Bu oyuncumuza bir alternatif olması açısından oraya bir transfer yapılabilir. O bölgede oynayan çok yetenekli bir oyuncumuz olan Aurelio gitti. Onun yerine o kalitede bir oyuncu bulmamız zor olabilir ama o bölgede alternatif bir isim olabilir'' diye konuştu.

-''OYUNCULARIMIN BİRLİKTE HAREKET ETMESİ BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ''-

Aragones, ''Birlikte yemeğe inilecek, birlikte hareket edilecek biçimde kurallar koydunuz. Takım ruhundan ve arkadaşlıktan memnun musunuz?'' yönündeki soru üzerine, oyuncularının hepsinin aynı kafa yapısı, aynı düşünce yapısı ve aynı pozitif düşünceyle sahada yer almasının kendisi için çok önemli olduğunu vurgulayarak, ''Örnek olarak savunma anlamında iyi anlaşmak, sahaya iyi yayılmak, herkesin yardımlaşması önemli. Bu sayede daha iyi savunma, daha iyi orta alan ve daha iyi hücum yapabiliriz. Bu yüzden oyuncuların birlikte olması ve birlikte hareket etmesi benim için çok önemli'' dedi.

Yeni transferlerden Güiza'yı milli takımdan öğrencisi olduğu için daha iyi tanıdığını vurgulayan Aragones, ''Ama Fenerbahçeli oyuncuları da Avrupa Şampiyonlar Ligi'nden, Türkiye Ligi'nden ve Euro 2008 'den bireysel anlamda çok iyi tanıyorum. Oyuncular hakkında yorum yapmak benim çok tarzım değildir ama yeni transferlerden Güiza ve Burak'ın şu anda gösterdikleri mevcut performanstan memnunum. Bundan sonraki röportajlarımda da futbolcularım hakkında bireysel anlamda yorumlar yapmayı düşünmüyorum'' diye konuştu.

-''SİSTEM ÇOK FAZLA DEĞİŞEBİLİR''-

Aragones, sistemle ilgili bir soru üzerine, ''Taktiksel anlamda her türlü taktik varyasyonları deneyebiliriz ama sistem anlamında çok fazla konuşmak istemiyorum. Çünkü 90 dakikanın içinde sistem çok fazla değişebilir'' dedi.

Her maça göre sistemi değiştirerek oynayacaklarını ifade eden İspanyol teknik adam, şunları söyledi:

''Sol ve sağ savunma oyuncularımız atağa çıktığı zaman savunmamız 2 kişi kalıyor, bu yüzden kesin olarak 'oradaki dörtlü şu şekildedir' diye birşey söyleyemem. Maç içinde sürekli sistemimiz değişebilir. Örneğin en son yaptığımız maçta dörtlü orta alanı Kezman ve İlhan ile oluşturdum. Normalde onların yeri değildi ama her oyuncuyu her yerde görmek için oyunun içinde çok farklı değişiklikler yapabilirim, ancak sistem olarak çok fazla değişiklik yapmam. Bütün sistemlerin zaten 2-3 tane alternatifi olur. Biz de her maça göre değiştirerek devam edeceğiz.''

-''UZUN YILLAR BURADA OLMAK İSTERİM''-

Aragones, ''Kamp süresi içinde medyada, bir İspanyol kulübünden size öneri geldiği yönünde haberler yer aldı. Bununla ilgili birşeyler söylemek ister misiniz?'' sorusuna, ''Bu konu hakkında fazla yoruma gerek yok. Fenerbahçe ile bir sözleşmem var ve ben buradayım'' diye yanıt verdi.

''Kariyeriniz boyunca çalıştırdığınız takımlardan defalarca öneriler almışsınız. Bunun sırrı nedir?'' sorusunu ise Aragones, şöyle yanıtladı:

''Bunun özel bir sırrı yok. Yaş nedeniyle zaten çok uzun yıllardır futbolun içindeyim. Bu takımlarla çalıştım sonra bu takımlar yeniden benimle çalışmak istedi. Yeniden onlara döndüm. Fenerbahçe'de de kazandığımız sürece, işler iyi gittiği sürece ben de uzun yıllar burada olmak isterim. Futbolda tek geçerli bir kural vardır, o da kazanmaktır. Onu da gerçekleştirmek için elimizden gelen herşeyi yapacağız.''

Avusturya kampında Deivid ve Vederson'un sakatlıklarına üzüldüklerini belirten Aragones, planlarında hiçbir değişiklik olmadan yollarına devam edeceklerini söyledi.

-''MTK CİDDİYE ALDIĞIM BİR TAKIMDIR''-

Aragones, MTK Budapeşte ile yapacakları Avrupa Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme turu maçlarını ciddiye aldıklarını kaydetti.

MTK Budapeşte maçının zor geçeceğini dile getiren İspanyol çalıştırıcı, ''Seyircilerimize 'çok rahat olun' diye bir mesaj veremem. Çünkü MTK da bizim gibi ön eleme turu oynuyor, bu da gösteriyor ki onlar da önemli bir ekip. Bizim tek yapmamız gereken sahaya kazanmak düşüncesiyle çıkmak. Böyle davranıp zor olsa da maçı kazanarak turu geçebileceğimize inanıyorum'' dedi.

Aragones, Fenerbahçe'nin Türkiye Ligi'nde şampiyon olması ve Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde daha da yukarıya çıkması için kendisi ve ekibinin elinden gelenin en iyisi yapmaya çalışacaklarını sözlerine ekledi.

Kaynak: AA

583
KENDİ ÇALIŞMALARIMIZ / Alex imza çalışmam
« : 20 Temmuz 2008, 09:38:14 »

yorumlarınızı bkliom ;)

584
OFFC 321 / !!!!!!!ŞAMPİYON!!!!!!!!!!!
« : 19 Temmuz 2008, 21:48:30 »
win

585
OFFC 321 / !!!!!FİNAL!!!!!
« : 19 Temmuz 2008, 20:51:17 »
schoot9 - win

başarılar

586
OFFC 321 / Yarı Final Eşleşmeleri ve Maç Sonuçları
« : 19 Temmuz 2008, 19:45:38 »
hasanklkn - win
schoot9 - lincoln ahmet

başarılar

587
OFFC 318 / !!!!!!!ŞAMPİYON!!!!!!!!!!!
« : 19 Temmuz 2008, 19:19:20 »
hasanklkn

588
4.TUR (BİTTİ) / Batuhan 1-3 ByFoXxX
« : 19 Temmuz 2008, 19:14:15 »
Batuhan V.s ByFoXxX

Karşılaşmasinin    Skoru Buraya Yazılacaktir    .   Ayrıca Konu Altından Skor tahmininde de bulunabilirsiniz.Doğru Skoru bilene 10 puan ödül var