İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - N0RM

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52
337
FIKRALAR / Geyik avı
« : 06 Ocak 2008, 00:29:37 »
Temel ile Dursun bir gün ava gitmişler. İri bir geyik avlayıp geri dönerlerken çok ağır olan geyiği birer boynuzundan beraberce tutarak köylerine doğru yola koyulmuşlar. Köye beşyüz metre kala köyün yaşlılarından biri ile karşılaşmışlar. Adam geyiği görüp Temel ile Dursun'u tebrik ettikten sonra geyiği böyle taşımaları halinde etinin sertleşeceğini söyleyerek kuyruğundan çekerek taşımalarını önermiş. Temel ile Dursun da kuyruğundan çekerek taşımaya başlamışlar. Bir süre sonra çok yorulmuşlar ve Dursun Temel'e dönüp : - "Ula Temel biz yine eskisi gibi taşısak iyi olur. Baksana köyden epeyce uzaklaştık

338
FIKRALAR / Eşşşeek
« : 06 Ocak 2008, 00:29:19 »
Adamın biri avlanmayı çok seviyormuş. Piyangodan büyük ikramiyeyi kazanınca olan parayı 15 günlük bir safariye yatırmış.
15 gün sonra dönmüş gelmiş köy kahvesine,ayakta karşılamışlar, hepbir ağızdan, 'de hele anlat,neler yapmişsen,neler görmüşsen?' demişler.

Bizim avcı demiş ki 'valla zebra avlamışem'.
Demişler 'ulaaa zebra da ne olaki?'.
Demiş: Bizim eşşeği bilisen?
-He bilirem.
-Ha iste bizim eşşeğin çizgilisidir, boyle pijama giymiş gibi olanıdir.

Sonra zürafa avlamışem.
-Ula zürafa da nolir?
-Bizim eşşeği bilisen?
-He bilirem.
-İşte bizim eşşeğin böyle boyu 3-4 metre olanıdir.

Sonra, başka, ee, piton avlamışem.
-La piton da nolir?
-Bizim eşşeği bilisen?
-He bilirem.
-Eşşeğin sikini bilisen?
-He bilirem.
-Aha odır, ama eşşek yohtır!

339
FIKRALAR / KORKAK AVCI
« : 06 Ocak 2008, 00:29:03 »
Mahallede ki mısırlara dadanan domuzu avlamak
için Hamza Dayı bir avcı gurubu oluşturmuş.
Görev bölümünden sonra pusuya yatmışlar.
Hamza Dayı gelen sese doğru tüfeğini doğrultmuş. Pür dikkat bakarken önünden geçen domuzun boynuna Hamza Dayı'nın tüfeği takılmış.
Panikleyen Hamza Dayı kaçmaya başlamış. Arkadaşlarına "kaçın arkadaşlar "!!!!! "Tüfek elinde domuz geliyor."

340
FIKRALAR / NOSUT
« : 06 Ocak 2008, 00:28:47 »
Bir gün bir fransız, bir ingiliz, birde temel ava çıkmışlar. Fransız avdan gelince, "ben on tane fil vurdum", demiş. İngiliz, "ben yirmi tane aslan vurdum", demiş. Temel ise, "ben yirmi beş tane nosut vurdum" demiş. Fransız ve ingiliz cahilliklerini belli etmemek için geçiştirmişler. Fakat sonraki avda yine temel, "ben on tane nosut vurdum" deyince fransız ve ingiliz dayanamayıp sormuşlar. "Ya Temel nedir bu nosut" demişler. Temelde demişki: "Ben ormanda gezerken, ellerinde nosut adlı tabelalar tutan adamları vuruyorumda demiş".
nosut = NO SHUT = Ateş etmeyin

341
FIKRALAR / Av saati
« : 06 Ocak 2008, 00:28:23 »
Bir gün adamın biri ava çıkacakmış, oğluda bunu duyunca:
-Baba bende gelebilir miyim? Demiş.
Babası saati kuracakken karısı atlamış söze:
-Bey ben o saatte çişe kalkıyorum sizide uyandırırım. Demiş.
"Olur", diyip yatmışlar. Kadın kalkmış ve bunlarıda kaldırmış. Hazırlanıp ava çıkmışlar. Saatlerdir yürüyorlarmiş ama hava hep karanlıkmış. çocuk dayanamamış babasına sormuş:
-Baba niye hava aydınlanmıyor?
-Ananın amından saat olursa böyle olur! Demiş

342
FIKRALAR / Onu vur
« : 06 Ocak 2008, 00:28:04 »
Bir gün bir veteriner maymunları tedavi etmeye calışıyormuş. Bakmış ki elinde maymun kalmamış ve o zamanın en iyi avcılarını cağırıp, maymun avına cıkmış. Köydekiler en iyi avcının temel olduğunu söylemişler. Neyse, cıkmışlar avlamaya, adam bir tane küçük maymun görmüş. Temele, "işte benim istediğim maymun" demiş. Temel silahını adama vermiş, "ben ağaca cıkcam, dalı sallayacam maymun yere duşecek, benım kopeğim s*kip sana getirecek" demiş. Temel dalı sallamış maymun duşmuş kopek s*kmiş adama getirmiş. Biraz ilerlemiş adam yine bir maymun görmüş, "işte aradığım maymun bu" demiş. Temel dalı sallamış maymun yere düşmüş kopeği s*kmiş adama getirmiş. Biraz daha ilerledikten sonra bir tane goril görmüşler adam, "bunu vur" demiş. Temel biraz düşündükten sonra, "ben dalı sallayacam eğer maymun yerine ben düşersem köpeği vur" demiş...

343
FIKRALAR / Şimdi ne yapmalıyım
« : 06 Ocak 2008, 00:27:47 »
Iskoçyada iki yakın arkadaş ormanda ava çıkmışlardı. Birden birisi yere yatıp nefessiz kaldı. Arkadaşı yanına geldi öldüğünü anlayıp doktora telefon etti.
ADAM: Doktor bey arkadaşım öldü ne yapayım?
DOKTOR: Ilk önce öldüğünden emin olmalıyız.
Kısa bir sessizlik olur, bir el silah sesi duyulur.
Adam telefona gelir ve gayet sakin: Eminim şimdi ne yapmalıyım.

344
FIKRALAR / Nerde kalmışdık.
« : 06 Ocak 2008, 00:27:24 »
Avcının biri birgün avcılar kahvesinde anlatıyormuş. Bir baktım bir geyik, nişan aldım, çektim tetiği, vurdum onu. Geyik kocaman. Bir bacağını bir omzumda, diğer bacağını öbür omzumda, sürüklemeye başladım. Avcı anlatırken birden telefonu çalar. Arayan karısıdır. Karısıyla uzunca bir süre konuştuktan sonra telefonu kapatır. Arkadaşlarına dönerek sorar. Nerde kalmışdık? Arkadaşları cevap verir. Abi bir bacağı bir omzunda, bir bacağı öbür omzundaydı. Hıııım, verdim ayarı, verdim ayarı

345
FIKRALAR / Adın Neydi??
« : 06 Ocak 2008, 00:27:01 »
Avcılar aralarına yeni katılan acemi avcıyı sınamak isterler ve ellerinde bulunan; av kuşları ile ilgili kitabı çıkartıp bir sayfa açarlar. Bu sayfada bulunan kuşun gövdesini kapatıp bacaklarını acemi avcıya gösterirler, cevap alamayınca diğer resme geçerler... Ondan da cevap alamazlar ve birkaç resimden sonra alaylı biçimde "senin iyi bir avcı olman için daha çok çalışman lazım" deyince, acemi olan avcı mahçup ve üzgün olarak aralarından ayrılırken, diğer arkadaşlardan biri "arkadaşım senin adın neydi?" deyince acemi avcı pantolonunu indirip bacaklarını gösterir.

346
FIKRALAR / Traktor
« : 06 Ocak 2008, 00:26:38 »
Yeni evli olan bir cift bir turlu cinsel iliskiye giremiyorlarms. aradan 3 4 5 6 sene derken kadin dayanamamis. kocasina kadir bi doktora gorunsen iyi olur artik dayanamiyorum der. kadir doktora gider ve doktor bey karimla bir turlu iliskiye giremiyorum. bizim alet sadece traktore binince kalkiyor bir turlu olmuyor der. doktor troktore bin kalkinca eve kos ve isi bitir der. adam sevincle eve gider. traktore biner kosa kosa eve girer ama alet geri iner. doktara gider doktor bey bu olmadi. doktor baska bi fikir verir. traktore bin. alet kalktimmi havaya bir el ates et karin ciplak gelsin isinizi gorun der. aradan 2 ay gecer. doktora rastlar adam. kadir nasil der? kadir doktor bey hem iyi hemde cok kotu. doktor hayirdir kadir der : kadir traktorde en az 50 defa karimla iliskiye girdim 2 ay icinde. doktor : kotu olan ne peki. kadir : av mevsimi basladi bizim kari orospu oldur demis. :=)

347
FIKRALAR / Bandırma
« : 06 Ocak 2008, 00:26:21 »
Bandırma spor ile İnegölün maçı vardır..
büyük Bandırma taraftarı
- en büyük Bandırma-Bandrma-Bandırma diye tezarahüt ederken
karşı taraf aynee cevap verir...
- bandırcez-bandırcez-bandırcez

348
FIKRALAR / Yam yam
« : 06 Ocak 2008, 00:26:03 »
Afrikada düşen uçaktan sağ kurtulan adam nereye gideceğini bilmeden sağa sola bakıyordu. Derken kendisine yaklaşan afrikalı kabileyi gördü. Kendi kendine ayvayı yedik dedi. Tam o sırada ak sakallı bir dede belirdi ve hayır evladım korkma ayvayı yemedin şu mızrağı al en önlerindeki süslü elbiseli adamın tam kalbine sapla. Adam denileni yaptı.
İhtiyar ona bakıp güldü
'Şimdi ayvayı yedin işte!'

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52