İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - N0RM

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52
361
FIKRALAR / Sidikli yazi
« : 06 Ocak 2008, 00:21:17 »
Olay Tokat'ın bir ilçesinde geçer:
Bir gurup , karlı bir kış günü ava gider . Avcılar rastgele deyip ayrılırken, "Falan yerde" işaret bırakmalarını söylerler birbirlerine. İşaret bırakılacak yere ilk gelen, ilçenin tapucusu ve bir köylüdür. Tapucu, işaret bırakmak için karın üzerine sidikle "BİZ GEL " yazar ve sidiği biter. Yanındaki köylüye dönerek "Şu yazıyı sidikle tamamla" der. Adam gayet safiyane bir tabirle "Tapucum sidiğim var ama okuma yazmam yoktur. Al sen yaz" der...

362
FIKRALAR / Lamba böyle tutulur
« : 06 Ocak 2008, 00:21:00 »
Biri yaşlı diğeri genç iki avcı malzemelerini erzaklarını hazırlayıp dağda hem kamp yapmak hemde avlanmak üzere yola koyulmuşlar.8-10 gün sonra erzakları bitince karşıdan ışıkları gözüken bir evin kapısını çalmışlar.Kapıyı bir kadın açmış,yaşlı avcı bizim erzağımız bitti bize biraz erzak verirmisiniz diye sormuş kadın tabii demiş siz dinlenin ben hazırlıyayım. Kadın geldiğinde yaşlı avcı kocanız falan yokmu yalnızmısınız diye sormuş kadın iç geçirerek ahh ahh demiş kocam öleli kaç yıl oldu yalnızım yapayalnızım. Avcı bakmış kadın ihtiraslı kadına asılmış, bizde 10 gündür dağdayız kadınsısız hadi seni mutlu edelim bizde mutlu olalım kadın dünden razı gelin demiş samanlığa. Kadın soyunmuş uzanmış samanlığa genç avcı yaşlı avcıya dönerek sen tecrübelisin öncelik senin demiş yaşlı avcı peki o zaman sende içerisi karanlık şu feneri tutta görelim demiş. Yaşlı avcı uzanmış kadının üzerine ama birtürlü sokamıyormuş, gence lambayı sağa tut olmadı sola tut, olmadı yukarı tut, neticede işi bir türlü becerememiş, kalkmış ver şu lambayı demiş geç sıra sende, genç avcı soyunmuş, a..na sokuvermiş kadın çığlık çığlığa bagırıyor,yaşlı avcı ulan demiş ya..... gördünmü lamba böyle tutulur işte ..!

363
FIKRALAR / Avcı mısın edit misin ?
« : 06 Ocak 2008, 00:20:41 »
Adam avlanmaya çıkar . Bir bakar ki bir ayı karşısında . Çeker tüfeğini ateşler ama tüfek tutukluk yapar . Ne yapsın , kaçmaya başlar . Ayı da peşinde . Ayı yakalar bunu , bir güzel becerir . Avcı hırs yapar bunu , öldürecektir illa ki bu ayıyı . Bir müddet sonra bir daha görür ayıyı , çeker tüfeği , basar tetiğe ... Yine tutukluk yapar tüfek , bizim ki kaçar , ayı peşinde , yakalar ayı bunu bir daha becerir . Avci iyice hırslanmıştır , illa ki vuracaktır ayıyı . Takılır peşine , görür , çeker tüfeği , basar tetiğe ... Yine tutukluk yapar , ayı bunu bir daha yakalar , bir daha becerir.. Bu olaylar tekrarlanır gün boyunca...
Artık avcının dayanacak gücü kalmamıştır, hayat meselesi olmustur bu, son bir defa daha bakar , ayı karşısında çeker tüfeği, basar tetiğe ve yine tutukluk yapar... Ayı yakalar avcıyı ve der ki :
- Ya kardeşim avcı mısın edit misin ?

364
FIKRALAR / Hızlı Koşu
« : 06 Ocak 2008, 00:20:22 »
Bir Amerikali ile Japon safari'ye çıkmışlar. Her ikisi de son teknolojik silahlarıda birbirlerine nazire yapmak için yanlarına almışlar. Derken uzakta bir aslan görünmüş. Amerikalı lazer tüfeğini doğrultmuş ve aslana ateş etmiş. Ama karavana. Hemen Japon uydudan yönlendirmeli tüfeğini doğrultup ateş etmiş. Fakat o da karavana. Aslan bizimkileri farkedince üzerlerine doğru gelmeye başlamış. Amerikalı bir yudum viski içip acı sonu beklemeye başlamış. Japon hemen botlarını çıkarıp spor ayakkabılarını giymeye başlamış. Amerikalı sormuş :
-Ne o, aslandan hizlı mı koşacaksın ?
-Yoo, senden hızlı koşsam yeter...

365
FIKRALAR / Mo Ko Ko
« : 06 Ocak 2008, 00:19:59 »
Adamım biri ormandan avlanırken yamyamlara yakalanır. Yamyamlar adamı kendi kabilelerine götürürler ve sonra kabile reisi gelir adama "ölüm mü mokoko mu" diye sorar. Adam bir an düşünür ölüm desem ölücem mokoko diyeyimde belki kurtulurum "mokoko" demiş. Kabile reisi arkasını dönmüş ve "oooo mokoko" demiş kabiledeki bütün yamyamlar adamı bir güzel becermişler. Sonra adamı serbest bırakmışlar. Adam aynı yerde tekrar avlanmaya çıkmış yamyamlar yine bunu yakalamışlar.
Kabileye götürmüşler reis gelmiş yine buna "ölüm mü mokoko mu" diye sormuş. Adam bu sefer de mokoko dersem gene beni düzerler diye düşünmüş,onun yerine ölürüm daha iyi demiş. "ölüm" cevabını vermiş. Reis arkasını dönmüş ve demişki "ooooooo ölene kadar mokoko."

366
FIKRALAR / Benden misin ..?
« : 06 Ocak 2008, 00:19:25 »
Temel bir gün av hikayelerini anlatırken dursun demişki :
-Ula temel onune bi tilki cıksa ne yaparsın ?
Temel :
-Silahımla vururum . demiş.
Dursun :
-Silahın yok o zaman ne yaparsın .
Temel :
-Çıkarır palayla doğrarım . demiş .
Dursun :
-O da yok .
Temel :
-O zaman bıçağımla doğrarım . demiş .
Dursun :
-Oda yoktur sonra ne yapacaksın ?
Temel düşünmüş ve demiş ki :
-Ula usağum sen benden yanamısın yoksa tilkiden yanamısın ?

367
FIKRALAR / Akıllı köpek
« : 06 Ocak 2008, 00:19:04 »
İki avcı köpekleriyle övünüyorlarmış.
Avcılardan biri :
- Benim köpeğim çok akıllı, geçenlerde ava çıkmıştım, birde ne göreyim? Kurşunları evde unutmuşum, hemen benim köpeği çağırdım, av tüfeğimi koklattıktan sonra eve yolladım. Yarım saat sonra akıllı köpeğim kurşunları alıp getirdi.
Deyince 2. avcı atılmış; "Benim köpeğim daha akıllı" demiş ve anlatmaya başlamış;
- Geçenlerde karımla sahile gitmiştik karım soyundu fakat mayosunun altını evde unutmuş, hemen benim köpeği çağırdım karımın cinsel organını kokladı ve eve gitti. 20 Dakika sonra ağzında neyle geldi biliyormuşsun? Benim komşunun penisiyle...

368
FIKRALAR / Ayı nereden bilsin
« : 06 Ocak 2008, 00:18:41 »
Avcılar kendi aralarında atıp, tutuyorlarmış. Avcının biri;
- Geçenlerde İstanbul'da Belgrad Ormanlarında ava çıkmıştım. Birde ne göreyim, karşımda 5 metre boyunda bir ayı.
Avcılardan biri hemen atılır:
- Hadi be sende İstanbul'da Belgrad Ormanlarında ayı ne gezer.
Avcı hemen cevap verir:
- İyide arkadaş Allahın ayısı oranın Belgrad Ormanı olduğunu nerden bilsin.

369
FIKRALAR / Tilkinin kulağı kaşınmış
« : 06 Ocak 2008, 00:17:51 »
İki avcı sohbet ediyormuş. Birisi sana bir av hikayemi anlatayım deyip başlamış.
-Ben bir kurşunla tilkinin hem kulağıdan hemde arka bacağından vurdum . der demez diğeri atlamış ve :
-Ne büyük yalan bir kurşula bu dediğin olurmu ? deyip gülerken diğeri :
-Niye olmasın ben nişan alıp ateş ederken tilki ayağıyla kulağını kaşıyordu . demiş .

370
FIKRALAR / Boz kartal
« : 06 Ocak 2008, 00:16:42 »
Milli Park Polisleri, adamın birini, nesli tükenmekte olduğu için koruma altına alınan bir Boz Kartal'ı kesmiş, pişirip yerken görmüş ve derhal tutuklamışlar... Mahkemede adamın avukatları müthiş bir savunma yapmışlar:
- Bu adam ormanda yolunu kaybetmişti. Günlerdir aç olduğu için ya kartalı öldürecekti, ya kendisi ölecekti.
Yargiç bu savunmayı kabul edebileceğini söylemiş. Kararını açıklamadan önce, sanığa dönmüş:
- Son bir şey sormak istiyorum. Ben de av meraklısıyım da.. Bu Boz Kartalın tadı nasıl bir şey?
- Valla efendim! Tam olarak Kelaynak ile Mavi Gagalı Puhu Kuşu tatlarının arasında bir şey..

371
FIKRALAR / Beş avcı
« : 06 Ocak 2008, 00:16:23 »
Beş avcı , ava çıkmış. Yolda küçük bir deliğe raslamışlar . İçlerinden en deneyimli olanı yatın yere buradan tavşan çıkacak demiş. Herkes yatmış yere az sonra gerçekten tavşan çıkmış ve vurmuşlar torbaya koymuşlar. Ava devam ederlerken biraz daha büyükçe bir delik görmüşler, yine tecrübeli avcı yatın yere buradan tilki çıkacak demiş ve herkes yatmış tilki çıkmış ve vurmuşlar. Ava devam ediyorlar yine karşılarına daha büyükçe bir delik çıkmış karşılarına yine tecrübeli olan yatın yere buradan ayı çıkacak demiş ve yatmışlar, ayı çıkmış ve vurmuşlar. Herkes tecrübelinin herşeyi bildiğine karar vermişler ne derse yapıyorlarmış. devam ederlerken karşılarına oldukça büyük bir delik çıkmış ve Tecrübeli avcı yatın yere demiş herkes yatmış içlerinden biri buradan ne çıkacak usta demiş. Tecrübeli düşünmüş valla çocuklar buradan ne çıkacağını bende bilmiyorum demiş. Eretesi sabah bütün gazeteler "Tünel çıkışında beş avcı tren altında kalarak can verdi" diye yazıyormuş.

372
FIKRALAR / Üçüncü kadın
« : 06 Ocak 2008, 00:16:06 »
Adam balık tutuyor. Bir elinde oltası öbür elinde ise bir taşı tutmuş vaziyette havada... Kadın yanına yaklaşıyor ve soruyor:
- "Oltayı anladım da, bu taşı neden böyle tutuyorsunuz?" Adam:
- "Bir şartla söylerim!" Şartı duyan kadın kızıp gidiyor ama merakını yenemiyor, tekrar dönüp geliyor. "Peki diyor şartını yerine getirelim; ondan sonra söyle bu taşı neden böyle havada tuttuğunu.." Şart yerine geldikten sonra adam taşı neden öyle havada tuttuğunu açıklıyor..
- "Bu oltaya sabahtan beri hiç balık vurmadı. Ama sen bu taşa düşen üçüncü kadınsın."

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52