İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - LeGeND-MæN

505
FLOOD MEYDAN OKUMA BÖLÜMÜ / LeGeND-MæN - El_NiNo KAPIŞMASI
« : 09 Eylül 2007, 13:55:56 »
HADİ SALİH İSTEDİĞİN FLOODU YAP :D

506
HER TELDEN DUYURULAR / BAKALIM MASAÜSTÜNÜZ NASIL
« : 09 Eylül 2007, 12:54:35 »
BURADA HERKES MASAÜSTÜ RESİMLERİNİ GÖSTERSİN.MASAÜSTÜ RESMİNİ ÇEKMEYİ BİLMEYENLER SADECE MASAÜSTÜNE GELİP KLAVYEMİZİN ÜST SAĞDA BULUNAN PRİNT SCREEN TUŞUNA BASMASI YETERLİDİR,ARDINDAN PAİNTİ AÇIP CTRL+V YAPIP JPEG FORMATINDA KAYDEDEBİLİRLER.

NOT=RESİMLERİN JPEG FORMATINDA OLMASI ZORUNLUDUR.

İŞTE BENİM 3 MASAÜSTÜ RESMİM ;D DAHA FAZLA VARDA KALSIN.16 TEMAM VAR :o SIKILDIĞIM ZAMAN DEĞİŞTİRİYOM.16 İKON PAKET VE 16 CURSOR PAKETİM VAR :D :D ;D ;D ALLAH VERSİN

BU ŞİMDİ KULLANDIĞIM.

BU BELLİ OLMUYOR ;D

BUDA EN ESKİ ÖZLEDİM O MASAÜSTÜMÜ PES 6 LI AMA ŞİMDİ YOK FORMATTA BİR TÜRLÜ ATAMADIM :'( :'( ;D

507
FENERBAHCE / Profesyonel Volkan
« : 09 Eylül 2007, 09:27:49 »
Profesyonel Volkan

DOKTORLARIN sözünden çıkmayan Volkan, hızla iyileşiyor. Serdar'ın sakatlığı nedeniyle Ç. Rizespor maçında kaleyi koruyacak olan genç file bekçisinin ağrılarının iyice azaldığı belirtildi. Volkan, "Camia rahat olsun. Kalede sorun yaşanmaz" diye konuştu.

508
FENERBAHCE / Kezman'a destek azalıyor
« : 09 Eylül 2007, 09:27:36 »

Kezman'a destek azalıyor

İNTERNETTE F.Bahçe ile ilgili haberler yayınlayan ''www.1907haber.com'' sitesinde süren, ''Sizce Kezman başarılı mı? Basına yüklenmesi doğru mu?'' konulu ankete katılanların yüzde 65'i ''Kezman başarılı değil ve açıklamaları yersiz'' şıkkını işaretlerken, ''Kezman başarılı, basına yüklenmesi doğru'' diyenlerin oranı yüzde 35'te kaldı.

509
FENERBAHCE / Fener'e saygı duyuyorlar
« : 09 Eylül 2007, 09:27:02 »

Fener'e saygı duyuyorlar

F.BAHÇE Teknik Direktörü Zico, katıldığı UEFA Elit Antrenörler Forumu'yla ilgili "F.Bahçe'yi böyle önemli bir organizasyonda temsil etmek gurur vericiydi. Orada şampiyonluğumuz ve Şampiyonlar Ligi'ne katıldığımız için bizi kutladılar. F.Bahçe'yi tanıyorlar. Bize büyük saygı duyuyorlar" dedi.

510
FENERBAHCE / 4.5 milyar ceza ödendi
« : 09 Eylül 2007, 09:26:19 »

4.5 milyar ceza ödendi

F.BAHÇE, geçen sezon Beşiktaş'la İnönü'de oynadığı maçta taraftarının neden olduğu hasar nedeniyle yaklaşık 4 bin 500 YTL ceza ödedi. Tribünde 400 koltuk, 3 lavobo, 1 lavobo aynası, 2 tuvalet musluğu, 1 sifon musluğunun tahrip edildiğini bildiren yönetim, taraftarlardan daha dikkatli olmalarını
istedi.

511
FENERBAHCE / Vederson göreve hazır
« : 09 Eylül 2007, 09:25:52 »
Vederson göreve hazır

UĞUR Boral'ın formundaki düşüş nedeniyle ilk onbir şansı doğan Gökçek Vederson, göreve hazır olduğunu söyledi. Ankaraspor'dan transfer edilen Brezilyalı futbolcu, "Fenerbahçe'ye kulübede oturmak için gelmedim. Sezon başından beri sabırla çalışıp forma bekliyorum. Hocam bir fırsat verirse bunu en iyi şekilde değerlendiririm. Uyum sürecimi tamamladım.
Göreve hazırım" dedi.

512
FENERBAHCE / Lincoln'le yarışmam
« : 09 Eylül 2007, 09:25:29 »

Lincoln'le yarışmam

ALEX, G.Saraylı Lincoln'le kıyaslanması ve kendisinden daha iyi olduğu yorumlarına saygı duyduğunu söyledi: "Bunlar sizin düşünceniz. Benim futbolum ortada, herkes izliyor. Ayrıca 'Ben daha iyiyim, o daha iyi' gibi bir endişem yok."

513
FENERBAHCE / Kezman'a mesaj
« : 09 Eylül 2007, 09:25:07 »

Kezman'a mesaj

KAPTAN Alex Kezman'ın basına tavır almasını da üstü kapalı eleştirdi. Sambacı, "Basın ve futbol iç içe kavramlar, ayrılmazlar. Her iki tarafın da dikkatli olması gerekiyor. Basın da futbolcu da durması gerektiği yeri bilirse problem olmaz" dedi.

514
FENERBAHCE / Lugano: Açığı kapatırız
« : 09 Eylül 2007, 09:24:52 »
Lugano: Açığı kapatırız

F.Bahçe'nin Uruguaylı yıldızı Lugano, camiaya umut dağıttı. Sezona kötü başlamalarının taraftarlar arasında huzursuzluğa neden olduğunu vurgulayan savunma oyuncusu, "Buna hiç gerek yok. Şampiyonluk yolundaki rakiplerimizin sadece 3 puan gerisindeyiz. Bu açığı da kısa sürede kapatırız" ifadelerini
kullandı.

515
FENERBAHCE / Appiah rahatlattı
« : 09 Eylül 2007, 09:24:27 »

Appiah rahatlattı

Sakatlığı nedeniyle ayrı kaldığı formasına kavuşmak için artık gün sayan Appiah, kendisini çok iyi hissettiğini söyledi. Devler Ligi'ndeki İnter maçında sahada olması beklenen Ganalı oyuncu, "Futbolu özledim. Bomba gibi döneceğim" açıklamasını yaptı.

516
FENERBAHCE / Her rakibe farklı taktik
« : 09 Eylül 2007, 09:23:45 »
Her rakibe farklı taktik

Zico, PAF takımıyla yapılan çift kale maçta, 3'lü savunmadan oluşan takım dizilişinde, Lugano'ya, arkadaşlarını yönlendirebilecek bir pozisyon verdiğini ifade etti. Brezilyalı hoca, "Oyuncularımıza farklı taktikler uygulayabileceğimizi göstermek istedik. Çünkü her rakibe karşı farklı bir taktik uygulamamız gerekebilir. Oyuncularımız her türlü dizilişe
hazır olmalı" dedi. Zico, maçlarda yaptırmayacağı bir taktiği antrenmanlarda denetmeyeceğinin de altını çizdi.