İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - YuRY

961
Herkese selamlar yabancı bir sitede bulduğum harika bir yama programı ne kayıtlı oyuna zarar veriyor nede hata veriyor yapmanız gereken linkteki 10mb dosyayı inidirip ne yapmak istiyorsanız photoshop gibi programlarda resmedip uygun şekilde verdiğim programlarla yüklemek çok basit kullanımlıdır. Hemde içinde türkcell süperlig,ingiltere,ispanya,hollanda vs tüm ligler için çok özel popuplar hazır + 5 çeşit özel krampon hazır+ 4 çeşit çim hazır + Top ekleme yapabilirsiniz hemde türkcell süperlig topunu değiştirebilirsiniz tüm bunları yaparken kayıtlı oyuna hiçbir zarar vermemektedir bizzat kullanıyorum çünkü!!!!

Yama Yükleyiciler : 10 mb.

http://monkey.fifapoland.net/files/07-md-se.zip

BURNDRAGON TURKCELL SUPERLİG GS TOPU:

Şimdide GALATASARAY lılar için tamamen KENDİ YAPTIĞIM türkcell süperlig de kullandığım GS topunuda sizlere sunuyorum
Top yükleme detayları aşağıdaki resimlerde + topun resmini aşağıya ekliyorum!!!!!!

Türkcell ligine top nasıl eklenir:

Verdiğim programı yükledikten sonra masa üstünde bütün yama yükleme programlarının kısa yolları oluşacak benim yaptığım topu istediğiniz yere koyun , topu eklemek içinde BALL WORKING'i açın ve resimdeki işareteli yerleri aynen yazıyoruz select ıd yazan yere 61 giriyoruz bu türkcell liginin topudur!! mesela 61 yazıp VIEW a basın topu göreceksiniz şimdi sıra geldi topumuzu yüklemye 61 yazdıktan sonra LOAD yazan yere tıklıyoruz ,açılan pencereden benim size gönderdiğim GS topunu seçiyoruz,alt bölümden resimdeki gibi top dizaynınıda seçip  IMPORT a basıyoruz 2 sn işlem yapacak ve topumuz hazır oyuna girin artık turcell süperlig maçlarında GS topuyla oynayın!!!!Diğer yamalar için artık biraz kurcalayın ama basittir bir çoğunuz kullanmıştır bunları!!!!

2007 BURNDRAGON ÖZEL YAPIMI GS TOPU:

http://img100.imageshack.us/img100/5346/fifa072007031100161035ac8.jpg

http://img100.imageshack.us/img100/8345/fifa072007031100164228hf2.jpg

BEĞENDİYSENİZ BUDA GS TOPU BU RESMİ YÜKLEYECEKSİNİZ:

http://img187.imageshack.us/img187/20/aslan42pg1.png

Top Yükleme anlatım resim:

http://img59.imageshack.us/img59/6040/topfis7.jpg   

oyunun içinden başka top seçmek isteyenler yukarıdaki programı açıp tek tek SELECT ID lere basıp VİEW tuşuna basınca topun resmini çokacaktır beğendiniz topu Türkcell ligine koymak isterseniz topun resmine gelip SELECT ID sini 61 yapıp İMPORT edin artık lig topunuz oldu!!!!

POPUPS YÜKLEME:

Şimdi de herkesin hoşuna gidecek pop up yükleme işlemini anlatyım, Yüklemeyi yapmak için öncelikle
c:/programfiles/fifa07/data/gui/popups a girip exporta basıoyruz birkaç dosya açılacak ve masaüstüne dönüp 07 Popups Manager ı açıyoruz ve küçük kutucukta ligler var onları tek tek seçip ADDPOPUPS a basıyoruz ve kırmızı şerit üzerinde POPUPS READY yazısı belirecek her lig için ADDPOPUPS yapıyoruz tüm ligleri ekledikten sonra, yukarıdaki EXPORT yaptığımız klasöre gelip bu kez IMPORT yapıyoruz ve artık mühteşem popupslarınız oyunda sizi bekliyor.......

Türkcel Süperlig Popup'sı:

http://img187.imageshack.us/img187/2592/popbg3.jpg

962
FIFA 2007 / World League 2007
« : 13 Mart 2007, 13:51:30 »
Fifa Poland tarafından yapılan bu yama da 27 adet ligin en iyi oyuncularından oluşmuş takımlar bulunuyor. Aynı takımlarla oynamaktan sıkılanlar için

Yamayı indirmek için tıklayın

Yamanın hatalarını gideren ekleme için tıklayın

963
FIFA ŞAMPİYONLAR LİGİ 06-07 / Lisanssız Takımlar
« : 13 Mart 2007, 13:46:19 »
Arkadaşlar oyunda bazı lisanssız takımların olacağının bilgisini vermek istiyorum.Rus takımlarından Uefa Kupasını kazanma başarısını göstermiş CSKA Moskova ve Romanya Ligi'nin önde gelen takımlarının(Steau Bükreş gibi) lisansı çok büyük bir ihtimalle olmayacak.Hollanda Ligi takımlarından olan ve son yıllarda ülkemiz takımlarıyla sık sık eşleşen PSV Eindhoven takımınında lisansı olup olmayacağı şüpheli durumda.
Kaynak:EA SPORTS resmi forumu

964
BEYLER LİGİMİZ ÇOK KÖTÜ BİR DURUMDA GİTMEKTEDİR. BUNA BİR ÇARE BULMAK GEREKİYORDU VE LİGİMİZDEN BAZI KİŞİLERİ YANİ ONLİNE OLMAYAN ARKADAŞLARIMIZI ÇIKARAK BAŞLAMAK ÇOK DOĞRU OLACAĞINA İNANIYORUM. BU YOLLA LİGİMİZ İYİ BİR DÜZEN ALCAKTIR VE ZEVKLİBİR BİÇİMDE LİGİ YÜRÜTECEĞİMİZE İNANIYORUM. AŞAĞIDA LİGİMİZDEN ÇIKARILAN VE YERİNE KİMLERİN GETİRİLDİĞİ YER ALMAKTADIR :

METEHAN ==== > FURKAN

GFB_SEROO ==== > BİG SEXY

APPİAH_4 ==== >  DEVİL

AMETT ==== > NİGHTMARE

NOT : TURNUVAMIZA YENİ KATILAN ARKADAŞLARIMIZ MAÇLARINIZI 3. HAFTADAN İTİBAREN YAPMAYA BAŞLIYABİLİRSİNİZ BAŞARILAR DİLERİM.

ÇIKARILAN ARKADAŞLAR LÜTFEN DARILMAYIN AMA LİGİMİZİN YÜRÜMESİ İÇİN BUNU YAPMAK ZORUNDA KALDIM.

965
OYUNSİTENİZ KNOCKOUT CUP / !!! FİNAL !!!
« : 10 Mart 2007, 19:13:34 »

MAÇ RÖVANŞLI OLCAKTIR. BAŞARILAR DİLERİM

966
OYUNSİTENİZ FİFA 07 128 KİŞİLİK AVRUPA FUTBOL ŞAMPİYONASI TURNUVASI 1. TUR EŞLEŞMELERİ BELLİ OLMUŞTUR. BU TURDA MAÇINI KAZANAN KİŞİLER ŞAMPIYONLAR LİGİNDE ÖN ELEME OYNAMAYA HAK KAZANACAKLARDIR. KAYBEDENLER İSE UEFA KUPASINDA ÖN ELEME OYNAYARAK TURNUVAYA DEVAM EDECEKLERDİR. TÜM KARŞILAŞMALAR RÖVANŞSIZ VE MAÇ SONUÇLARI BU TOPİC ALTINDA YER ALCAKTIR. MAÇLARIN OYNANMASI İÇİN VERİLEN SON TARİH 19 MART PAZARTESİ GÜNÜDÜR. TÜM KATILIMCILARIMIZA BİR ÜST TURA ÇIKMA YOLUNDA BAŞARILAR DİLERİM !!!

Hamza - Mertfenerim

CapsLock - Huseyin_1905

Fuis - Tikli

Masumtilki - BORA

Amett - Utku29

UltrAslan54 - Kemal

Nadir - Metin oktay

METEHAN 7 - 4 Kayserigucu

Sihirbaz - MUSTİ

Appiah_4 - MADTHİNG

Korsan06 - Slayer213

Erdogan_sas 5 - 6 Dj_system

Reaper 6 - 4 NURULLAHGS

Burqi - Mvp623

Bedmun - JackasS

Golcü_halo - Ozan715

Endyyy - Kiwanch

Hakan1989 - Hyper_Fifa

Eko 8 - 0 Zagata

Sony_harun  - Polat197

SADIK - İskorpitx

Fehmi1903 - Fear

Yekta - DEAD

Gfb_sero  - SAMED2194

Furkankirik - BEHCET

BeŞiKtAşLı EmRe  - MONN_BUGY

Hopeful - TUGAY

Novasiska - CEMAXX

Tugkan - PİRANA

Mansiz26s - EMREYİGİT05

Bigsexyn - Cral86

Egee17 - Kemal35

Nightmare - Expert

Crash 1 - 3 Cregon

Batugs1 - IRON MAN

Cisse 4 - 1 YİGİTALP

SİR.SAFAK - Emirhan17

Mert961 3 - 2 CRAZYBOY_GURAY

j@m - Göksel

Devil - HAKAN_AYSABİR

Harunakgül - 1903

Barut - Pars

HASANKLKN 2 - 3 Sezerinho

Oltan16 - ENES_KATRAN

DARKACHİLLES - MARCOSCİMBOM

Eses24 1 - 0 Ada_sahilleri

OuZKaaN  - Rebelboy

XSİDEBOY - GFB_MURAT

Omercolak - Hunter_tako

President 2 - 1 Furqi

CEMALAKKO 1 - 4 Rapank

Roben06 5 - 4 Mehdi

Blaze_of_zaza  - Anooo06

Mertboztepe - j i x b o s s

LegendSNeveRDiE - rohanlı

ibrahim024 2 - 1 Bestgamer

Zehir - Caner12

ByKıLaVuZ - Forzakartallı

Sahmander - Kemal12

Ummit - Aaaaa

Abdullah 2 - 5 Suatkaya

Lazmaniax - Lazine

DarkLegen - Burakhan

Ömer07 - Wizardkaan59

967
Statü:Yeni!!!!
Yayınlanma Tarihi:9 Mart 2007
Açıklama: Demo konusunda çok telaşlı gördüm sizleriDemo elbet çıkacak fakat çıkmadan önce heyecanınızı almak ve sizi sakinleştirmek için bu yeni gördüğüm videoyu sizlere sunuyorum
Videoda Göze Çarpan Özellikler:
1-Oyuncuların eldiven takması,
2-Oyuncuların formalarının dışarı çıkabilmesi
3-Hakemlerin bu sezon birkaç ligde ve şampiyonlar liginde olduğu gibi kulaklık takması!!!
Kulaklık Takan Hakemin Olduğu Videonun Download
Linki: http://rapidshare.com/files/19681375/uefa_030507_PS2_PC_PSP_wmvlow.wmv.html
Diğer videoların downloadını henüz bulamadım sadece izleyebilirsiniz.İzlemek için http://www.gamespot.com/ps2/action/uefachampionsleague20062007/news.html?sid=6166816&om_act=convert&om_clk=newlyadded
adresini ziyaret edin.Sağ tarafta gameplay movie 1i bulduktan sonra watchı tıklayın.Bunu izlerken zaten üstte gameplay movie 2 var.Buda son videomuz.Heyecandan biraz karışık yazdım kafanıza bişey takılırsa lütfen yazın...
Yorumları alayım...

968
OMFFC 17 / KAYDINIZI BURDAN YAPINIZ
« : 09 Mart 2007, 20:19:02 »
OYUNSİTENİZ FİFA 07 OYUNSİTENİZ MİNİ FAST FUTBOL CUP 17 [ OMFFC 17 ] TURNUVASİ KAYİTLARİ AÇİLMİŞTİR . KAYDİNİZİ BU TOPİC İÇERİSİNE NİCK VE MSN ADRESLERİNİZİ AŞAĞİDAKİ GİBİ ALT ALTA YAZARAK YAPTİRABİLİRSİNİZ . TAKİM SEÇMEK SERBEST OLDUĞUDAN ÖTÜRÜ TAKIM ADI YAZMANIZA GEREK YOKTUR . TÜM KATİLİMCİLARİMİZA BAŞARİLAR DİLİYORUM

NİCK :

MSN :

NOT : OYUNSİTENİZ MİNİ FAST FUTBOL CUP [ OMFFC ] TURNUVALARİMİZA İLK DEFA KATİLACAK OLAN ARKADAŞLARİMİZ İÇİN SÖYLÜYORUM ; BU TURNUVAMIZ ADI ÜSTÜNDE MİNİ FAST CUP YANİ HIZLI TURNUVA OLACAKTİR VE ÇOK BÜYÜK BİR SORUN ÇİKMAZ İSE BELİRLİ SAAT DİLİMLERİ İÇERİSİNDE BİTİRİLECEKTİR . AYRİCA TÜM KATİLİMCİLARİMİZİN TURNUVAMIZ BAŞLADİKTAN HEMEN SONRA SOHBET YERİNE GİRMESİ ZORUNLUDUR . SOHBET - MUHABBET TOPİCİ İÇERİSİNDEN RAKİBLERİMİZ BİRBİRLERİYLE İLETİŞİM KURACAKLARDİR . HEPİNİZE ŞİMDİDEN BOL ŞANS DİLİYORUM

969
Big sexy - Korsan06 YARI FİNAL KARŞILAŞMASİNİ SİZCE KİM KAZANİR ?

SKOR TAHMİNLERİNİZİ BEKLİYORUM

970
Fabregas - Nightmare YARI FİNAL KARŞILAŞMASİNİ SİZCE KİM KAZANİR ?

SKOR TAHMİNLERİNİZİ BEKLİYORUM

971
OMFFC 16 / YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ VE MAÇ SONUÇLARI
« : 09 Mart 2007, 15:07:35 »
OYUNSİTENİZ ONALTINCI FİFA 07 MİNİ FAST FUTBOL CUP TURNUVASI BİRİNCİ TUR EŞLEŞMELERİ AŞAĞİDAKİ GİBİDİR . TÜM KARŞILAŞMALAR RÖVANŞSIZ OYNANİP , MAÇ SONUÇLARİ BU TOPİC ALTİNA YAZİLACAKTİR . HEPİNİZE BİR ÜST TURA ÇIKMA YOLUNDA GÖNÜLDEN BAŞARİLAR DİLERİM !!!

FURKAN - ROBEN06

MERT961 - CEMALAKKOO

972
OMFFC 16 / KAYDINIZI BURDAN YAPINIZ
« : 09 Mart 2007, 14:23:01 »
OYUNSİTENİZ FİFA 07 OYUNSİTENİZ MİNİ FAST FUTBOL CUP 16 [ OMFFC 16 ] TURNUVASİ KAYİTLARİ AÇİLMİŞTİR . KAYDİNİZİ BU TOPİC İÇERİSİNE NİCK VE MSN ADRESLERİNİZİ AŞAĞİDAKİ GİBİ ALT ALTA YAZARAK YAPTİRABİLİRSİNİZ . TAKİM SEÇMEK SERBEST OLDUĞUDAN ÖTÜRÜ TAKIM ADI YAZMANIZA GEREK YOKTUR . TÜM KATİLİMCİLARİMİZA BAŞARİLAR DİLİYORUM

NİCK :

MSN :

NOT : OYUNSİTENİZ MİNİ FAST FUTBOL CUP [ OMFFC ] TURNUVALARİMİZA İLK DEFA KATİLACAK OLAN ARKADAŞLARİMİZ İÇİN SÖYLÜYORUM ; BU TURNUVAMIZ ADI ÜSTÜNDE MİNİ FAST CUP YANİ HIZLI TURNUVA OLACAKTİR VE ÇOK BÜYÜK BİR SORUN ÇİKMAZ İSE BELİRLİ SAAT DİLİMLERİ İÇERİSİNDE BİTİRİLECEKTİR . AYRİCA TÜM KATİLİMCİLARİMİZİN TURNUVAMIZ BAŞLADİKTAN HEMEN SONRA SOHBET YERİNE GİRMESİ ZORUNLUDUR . SOHBET - MUHABBET TOPİCİ İÇERİSİNDEN RAKİBLERİMİZ BİRBİRLERİYLE İLETİŞİM KURACAKLARDİR . HEPİNİZE ŞİMDİDEN BOL ŞANS DİLİYORUM