Gönderen Konu: AĞUSTOS AYI HABERLERİ  (Okunma sayısı 114539 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Ynt: AĞUSTOS AYI HABERLERİ
« Yanıtla #960 : 31 Ağustos 2006, 18:47:24 »
Kemal çok mutlu

--------------------------------------------------------------------------------

Uzun süren sakatlığı geçen Kemal, hazırlık maçı da olsa Eyüp'e attığı golle moral buldu. Tecrübeli oyuncu, "Artık oynamak istiyorum. Saracoğlu'na çıkmak rüyalarıma giriyor. Azimliyim, başaracağım" açıklamasını yapti

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #961 : 31 Ağustos 2006, 18:47:29 »
Bombalar PeŞ PeŞee

--------------------------------------------------------------------------------

Fenerbahçe transferde bombaları patlatmaya hazırlanıyor. Sarı-Lacivertlilerin Pazar günü 2 ya da 3 yabancı futbolcuyu İstanbul'a getirecekleri ileri sürüldü.

Şampiyonlar Ligine elendikten sonra camiadaki hayal kırıklığını gidermek isteyen ve Avrupa'da soluğu alan Sarı-Lacivertli yöneticilerin önceliği Real Betis'in Brezilyalı santrforu Ricardo Oliveria'ya verdiği öğrenildi.

Fenerbahçe yönetiminin Oliveria için Real Betis kulübüne yıllık 4 milyon dolar, Brezilyalı futbolcuyu da 2 milyon dolar teklif ettiği ancak sözleşmenin iki yılı opsiyonlu, 3 yıllık yapılmasını istediği ifade edildi.

Sarı-Lacivertliler bir yıl sonra Oliveria'dan memnun kaldıkları taktirde opsiyon hakkını kullanacağı, aksi taktirde sözleşmeyi feshederek hem Brezilyalı futbolcuya, hem de kulübü Betis'e hiçbir para ödemeyeceği de ileri sürüldü.

İspanyol kulübünün evet demesi halinde bu transferin yarın kesinlik kazanacağı belirtilirken, Sarı-Lacivertlilerin ayrıca Atletico Madrid'in yıldız futbolcusu Metaha Kezman'la da temas kurdukları ve anlaşma zemini aradıkları öğrenildi.

Fenerbahçe yönetimi bu transferlerin kesinleşmesi halinde iki futbolcuyu Pazar günü İstanbul'a getirecek ve resmi sözleşmeler imzalanacak.

Bu arada Luciano'nun sakatlığının belirsizliğini nedeniyle bu futbolcunun sözleşmesinin tek taraflı feshedilmesinin gündemde olduğu iddia edildi.

Sarı-Lacivertlilerin Luciano'nun yerine de arayışlara girdiği ve 3. bir yabancı transferinin her an gerçekleşebileceği ileri sürüldü
kaynak = maraton.com.tr

Çevrimdışı samed2194

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 14
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #962 : 31 Ağustos 2006, 18:47:35 »
Fenerbahce'nİn HÜznÜnÜ YaŞamak Da Bİr Şereftİr

Utanın utanın!!

Açılan başlıklara ve mesajlara şöyle bir baktım da;

Alıntı:
- Tek suçlu Aziz Yıldırım
- Tek suçlu Yönetim
- Tek suçlu Zico
- Tek suçlu Genç oyuncular
- Tek suçlu Ümit
- Tek suçlu Ruhsuz futbolcular

Oturduğunuz yerden saydırın... Şu halinize bir bakın!
Böyle taraftarlık mı olur???

Destek olmaya geldiği zaman yerinde oturanlar, köstek olmaya gelince tribünlerde ne de güzel koro halinde yuhlayıp ıslıklıyorsunuz...

Vay bee... Yazıklar olsun size...
Bunu buradan yazmıyorum sadece. Tribünde de bunu yapanlara dönüp böyle haykırdım gözyaşları içerisnde... Tüüü yazıklar olsun size!!! Allah sizleri kahretsin... Kahretsin Ümit'i yuhlayan ve kendini Fenerbahçe taraftarı zanneden o kitleyi...

Gelmeyin stada! Gelmeyin!!! Kendi evimizde deplasman maçı oynattınız bize!! Yazıklar olsun!!!

Bu takımda bunun sorumlusu aranıyorsa... Çök çökçüler ve evde maç izler gibi koltuğunda oturan... Takımının aleyhinde hareketlerde bulunan kitledir!! Evet tek sorumlusu sizlersiniz!!

Helal olsun Genç Fenerbahçeliler'e de! Sizleri saygıyla selamlıyor ve alkışlıyorum! Ne de güzel bağırdılar!!! " Taraftar uyuma, takımına sahip çık!! " diye...

Üzülme Genç Fenerbahçeliler.. Taraftarlar takımına sahip çıktı... Kendini taraftar sanan kitle ise ne olduğunu ortaya çıkardı...

Ey gerçek Fenerbahçe'li taraftarlar... Bu yuhcu kitlesine meydan vermeyin.. Gelin tribünde yerinizi alın...

Sözlerimi aşağıdaki satırlarla sona erdiriyorum... Yine tüylerim diken diken... Yine gözlerim dolu dolu...

Sadece taraftar olmak da yeterdi bana...
hüzünde göz pınarlarındaki bir damla yaş olmak isterdim,
sevinçte havaya kalkan bir yumruk...
bir damla alınteri,
bir damla kan olmak isterdim sarı lacivertin üzerine düşen...

Sarının yanında lacivert olmak isterdim,
ya da lacivertin yanında sarı...

Ben bir kez daha dünyaya gelsem,
gene Fenerbahçe'li olmak isterdim.

Daha da ötesinde dostum,
ben bir kez daha dünyaya,
sırf Fenerbahçe'li olabilmek için gelmek isterdim...

Bir defa daha söylüyorum...

Fenerbahçe'nin hüznünü yaşamak da şereftir!!!!

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #963 : 31 Ağustos 2006, 18:47:51 »
Randers FC'yi tanıyalım!

Fenerbahçemiz UEFA'da gruplara kalabilmek için Danimarka Superliga takımlarından Randers FC ile karşılaşacak. Geçtiğimiz yıl Danimarka'da sezonun büyük bir bölümünü önde ***ürmesine rağmen ligi ikinci bitiren Randers FC, Esbjerg'i Danimarka Kupası Finali'nde mağlup ederek sezonu tek kupayla kapatmıştı. Randers FC son 3 yıl içerisinde Danimarka'da çıkış yapan ekiplerin zirvesinde yer alan takımlardan biri.
Geçtiğimiz yıl Danimarka Milli Takımı orta sahasında da görev yapan Stig Tøfting'ı kadrosuna katan Randers FC maçlarını 18.000 kişilik Essex Park Randers stadyumunda oynuyor. Randers FC'nin menajerliğini Lars Olsen yapıyor.

Olsen Türkiye'ye yabancı bir isim değil. 1991-92 sezonunda Trabzonspor forması giyen 45 yaşındaki ismin teknik adamlık kariyerindeki tek başarısı geçtiğimiz yıl Randers FC ile kazandığı Danimarka Kupası.

1997-2002 arasında Brondby'i çalıştıran Olsen, 2003 yılında Randers'in başına geçti ve takımı Danimarka 1. Ligi'ne yükseltti. Randers FC'yi bir sezon sonra Danimarka Superliga'ya da çıkartma başarısı gösteren Olsen futbolculuk hayatında Køge BK, Basel, Brondby, R.F.C. Seraing takımlarında forma giydi.

Randers FC'nin kadrosu:

Mevkii Oyuncu
Kaleci Martin S. Jensen
Defans René Carlsen
Defans Ralf Pedersen
Defans Issah Ahmed
Defans John Sandberg
Orta saha Dennis Siim
Orta saha Alex da Silva
Orta saha Søren Pedersen
Forvet Jesper Christiansen
Forvet Karsten Johansen
Forvet Fabio Trindade da Silveira
Defans Jonas Damborg
Defans Søren Holdgaard
Orta saha Kenneth Møller Pedersen
Orta saha Rasmus Hansen
Orta saha Carsten Fredgaard
Defans Peter Christiansen
Orta saha Todor Yanchev
Forvet Rasmus Refsgaard
Orta saha Emil Antonsen
Kaleci Martin Pedersen
Forvet Lars Larsen
Forvet Nikolaj Kaas Nielsen
Kaleci Mads Toppel
Orta saha Kim Grunnet
Defans Jonas Andersen
Forvet Thomas Dalgaard
Forvet Baye Djiby Fall
Orta saha Tidiane Sane
Orta saha Stig Tøfting

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #964 : 31 Ağustos 2006, 18:48:00 »
Can izini istemedi

F.Bahçe'de, önceki akşam D.Kiev maçında oynayan futbolcular idmana çıkmazken sadece Can ve Appiah Samandıra'daydı. İki oyuncu düz koşuyla da olsa günü boş geçirmedi. F.Bahçe, pazar günü Sakaryaspor ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarına bugün başlayacak.

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #965 : 31 Ağustos 2006, 18:48:18 »
Lugano ayarı

Zico, Sakarya'da kadroya Lugano ayarı yapacak. Uruguaylı'nın pazar günü onbirde forma giymesi beklenirken, Önder sağ beke geçecek. Cezası süren Appiah'ın yerine ise orta sahada yine Yozgatlı forma giyecek.

Çevrimdışı samed2194

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 14
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #966 : 31 Ağustos 2006, 18:48:29 »
kezman fenerbahcede

Ünlu sırp ıyuncu artık fenerbahcelı fb tv nın verdıgı haberde yarın turkıyede olacagı bıldırıldı...4 yıllık sozlesmeye ımza atıcakmıs...

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #967 : 31 Ağustos 2006, 18:48:37 »
CAS'a gidiyoruz

Yönetim, Lugano için önce oynar, sonra oynayamaz faksı geçen UEFA'yı CAS'a (Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi) şikayet ediyor. Yönetici Şekip Mosturoğlu, "F.Bahçe mağdur olmuştur. CAS'tan talebimiz tazminat olacaktır" diye konuştu.

Çevrimdışı samed2194

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 14
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #968 : 31 Ağustos 2006, 18:48:43 »
Oliveira Milan'a, Edu FenerbahÇe'ye!..

Brezilya basını Fenerbahçe'nin Cruzeiro'nun defans oyuncusu Edu Dracena'ya talip olduğunu ileri sürdü!.. Alex'in menajeri Juan Figger'in, 25 yaşındaki futbolcu için Fenerbahçe'nin teklifini Brezilya kulübüne ilettiği ve yanıt beklendiği belirtildi!..

Asıl adı Eduardo Luis Abonizio de Souza olan Edu Dracena, 2002'de Yunanistan'ın Olympiakos kulübünde forma giymişti. Brezilya'nın sayılı savunma oyuncularından olarak kabul edilen Edu Dracena, İtalyan kulüplerinden de teklif almıştı.

1.86 boyundaki 25 yaşındaki oyuncu, kıvrak vücuduyla sağ bek mevkisinde oldukça başarılı performansıyla biliniyor.

Öte yandan Fenerbahçe'nin gündemindeki diğer Brezilyalı Ricardo Oliveira'nın Milan'la kesin anlaşmaya vardığı belirtildi.

Brezilya basını, Oliveira için Real Betis ve Milan'ın anlaştığını, golcü oyuncunun İtalya'da sağlık kontrolünden geçtikten sonra imzayı atacağını ileri sürdü.

Çevrimdışı samed2194

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 14
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #969 : 31 Ağustos 2006, 18:49:18 »
Amaciniz Ne??

Forumda biçoğu kişi hep ümitin rüştünün yönetimin ziconun vs.. kötü olduğunu söylüyor..
peki onlara inanıp da iyi yerlere gelebiliceğimiz neden hiç düşünmüyorsunuz..
hiç bir kimseyi 1 MAÇLA notunu veremezsiniz..
o gün morali iyi değildir ama diğer maçlarda BELKİ DÜZELEBİLİRDİ..
ama ben kaptanın yerinde olsam mahfolurdumm..
onca sene uğruna ter döktüğü takımın taraftarının maçın son 30dakikası tamamen yuhalamasıyla geçirdikten sonra onun p***olojisini düşünen yok..
yazık değil mi o adama!..
bu muydu bizim HEP DESTEK TAM DESTEK parolamız..
bu muydu bizi DİĞER TAKIMLARDAN AYIRAN FENERBAHCE SEVDAMIZ!!
siz böyle yapınca sizin diğer taraftarlardan HİÇBİR FARKINIZ YOK!!
Bu sene Fenerbahce'nin başarılı olucağına inananlar gelsin..
inanmayanlar ise oturdukları yerden ıslıklamaya yuhalamaya devam etsinn
sene sonunda hepsine İŞTE KAPTAN İŞTE RÜŞTÜ diyceğim anı sabırsızlıkla bekliyorunmm
biz onlara inandık..
Onlarda inanıcaklar..
İnanmayıp da Aziz başkana ...vs..küfür edip istifa diyenler Siz Taraftar değilsiniz..
bu tamamen şahsi düşüncem kusura bakmayın..

BİZ SENİ KUPALAR İÇİN SEVMEDİK KANARYAM..
BİZ SENİ SEN OLDUĞUN İÇİB SEVDİKK..

saygılar..

Çevrimdışı samed2194

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 14
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #970 : 31 Ağustos 2006, 18:49:44 »
Bombalar Pazartesİ AÇiklanacak

FENER'DE TRANSFER HAREKATI

Ve Fener düğmeye bastı. Anelka'dan tamamen kurtulan yönetim transfer döneminin bitmesine az bir zaman kala bazı isimlerle temasa geçti.

Fenerbahçe yönetimi bombayı patlatmak üzere.Bu isimler pazartesi açıklanacak. Sevilla'da forma giyen Luis Fabiano,Atletico Madrid'in yıldız futbolcusu Metaha Kezman ve Schalce'de forma giyen Hamit Altıntop. Bu futbolcularda bir aksilik olursa Milanlı Vogel ve Hırvat Simic, Zenit'de forma giyen Fatih Tekke yedekte bekletiliyor..

Öte yandan Zico Eduardo Luis Abonizio de Souza olan Edu Dracena'nı yakın takibe aldı. 2002'de Yunanistan'ın Olympiakos kulübünde forma giymişti. Brezilya'nın sayılı savunma oyuncularından olarak kabul edilen Edu Dracena, İtalyan kulüplerinden de teklif almıştı. 1.86 boyundaki 25 yaşındaki oyuncu, kıvrak vücuduyla sağ bek mevkisinde oldukça başarılı performansıyla biliniyor.

Fenerbahçe'nin kadrosunda şu an 4 yabancı Alex, Luciano, Appiah, Lugano yer alıyor. Aurelio TC vatandaşı, kalan 2 kontenjan için Fenerbahçe transfer dönemi bitmeden resmi sözleşme imzalatmak istiyor. Fatih Tekke ve Hamit Altıntop içinde kulüplerine resmi teklif yapıldı ve beklemeye çekildi.

27 yaşındaki golcü 1995 yılında FK Zemun’la başlayan futbol kariyerinde oynadığı 271 resmi maçta 169 gol attı…

İşte Kezman’ın kariyeri

Sezon/Takım/Maç/Gol
1995/96 FK Zemun 0 0
1997/98 FK Loznica 17 9
1997/98 Sartid 1913 Smederevo 17 9
1998/99 Partizan Belgrado 22 6
1999/00 Partizan Belgrado 38 28
2000/01 PSV 33 24
2001/02 PSV 27 15
2002/03 PSV 33 35
2003/04 PSV 29 31
2004/05 Chelsea 25 4
2005/06 Atlético Madrid 30 8
------------------------------------
Toplam 271 maç 169 gol

Fenerbahçelilerin bir diğer sürprizi ise Fransa’dan… Le Mans’ta forvet hattının sağında oynayan Edinaldo Batista Libano Grafite de Kezman gibi 27 yaşında… Her konuda anlaşılan oyuncu 1 metre 89 santim boyunda. Brezilyalı golcü geçtiğimiz sezon geldiği Le Mans’ta sadece 11 maç oynadı… Bu maçlarda 3 gol atan futbolcunun en başarılı sezonu Sao Paulo forması ile 38 maça çıktığı 2004 sezonu…

İşte Grafite’nin kariyeri

Sezon/Takım/Maç/Gol
2005/2006 Le Mans 11 3
2005/2005 Sao Paulo 6 0
2004/2004 Sao Paulo 38 17
2003/2003 Anyang LG 0 0
2003/2003 Goias 20 12
2002/2002 Gremio Porto Alegre 6 0
2001/2001 Recife Santa Cruz 22 5
------------------------------------------
Toplam 103 maç 37 gol

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #971 : 31 Ağustos 2006, 18:50:00 »
Reytingde F.Bahçe

F.Bahçe turu kaybetti ama izlenme oranında zirve yaptı. Önceki gün F.Bahçe-Dinamo Kiev maçı 100 program içinde birinci olurken, Boleslav- G.Saray mücadelesi ise ikinci sırada yer aldı. İki maç yayınından sonra atv günün şampiyonu oldu.