Gönderen Konu: AĞUSTOS AYI HABERLERİ  (Okunma sayısı 114593 defa)

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: AĞUSTOS AYI HABERLERİ
« Yanıtla #672 : 31 Ağustos 2006, 15:04:32 »
Luciano şoku

--------------------------------------------------------------------------------

Güngören ile oynanan maçta Brezilyalı oyuncunun sakatlığı nüksetti. Kasığındaki ağrılar süren Luciano'nun MR'ı çekilecek.

ZATEN AĞRILARI VARDI
F.Bahçe'nin sabırsızlıkla beklediği Luciano dünkü maçta sakatlandı. Samandıra'da Güngören ile oynanan hazırlık karşılaşmasında kasığını zorlayan Brezilyalı , maçı yarıda bıraktı. Zico'nun Kiev maçına yetiştirilmesini istediği Luciano'nun sahalara dönüşü uzayabilir.

KENDİNİ
FAZLA ZORLADI
Kasığındaki ağrılar sürmesine rağmen maça çıkan Luciano, 17. dakikada rakibiyle girdiği ikili mücadelede kendini fazla zorladı. Brezilyalı oyuncu maça devam etmek istedi ama ağrıları çok olunca kenara alındı. Luciano'nun durumu MR'dan sonra belli olacak.

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #673 : 31 Ağustos 2006, 15:04:54 »
Anelka'dan FenerbahÇe'ye Şok SuÇlamalar

--------------------------------------------------------------------------------

Fransız Televizyon Kanalı TV5’TE yayınlanan bir spor programına önceki akşam telefonla bağlanan Anelka şok açıklamalarda bulundu.

Nicolas Anelka, ‘Fenerbahçe’den mutlaka ayrılmam gerekiyor. Burada hiç mutlu değilim. İstanbul’a gelmekle hayatımdaki en büyük hatayı yapmışım. Kendimi çok kötü ve yanlız hissediyorum’ şeklinde konuştu. Elinde doktor raporu olduğunu savunan Anelka, ‘Sakatlığımı belgeliyorum ancak buna rağmen beni oynatmaya çalışıyorlar. Bunları anlamış değilim. Takım içinde bazı arkadaşlar bana karşı büyük bir tavır içinde. Oynadığım veya kampa katıldığım zaman kendimi hep yanlız hissediyorum. Kimse benimle konuşmuyor’ dedi. Artık dayanacak gücü olmadığını Fransız ekranlarında haykıran sorunlu yıldız, ‘O kadar çok bunaldım ki bunu kelimelerle anlatamam. Parasal hiç bir sıkıntım yok ama huzursuzum. Bazen her şeyi göze alıp, Fransa’ya dönmeyi düşünüyorum. Ne olacaksa olsun diyorum’ diyerek sözlerine nokta koydu. (Kaynak:Uçankuş)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #674 : 31 Ağustos 2006, 15:05:07 »
 Sıralarını bekliyorlar

Zico'nun Can ve Kerim'e şans vermesi Olcan ile Gürhan'ın da umudunu artırdı. İki genç oyuncu, " Hocamız gençlere güveniyor ve forma veriyor. Bu şansı en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz" diye konuşuyorlar. Dünkü maçta forma giyen Gürhan futboluyla beğenildi.

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #675 : 31 Ağustos 2006, 15:05:15 »
İŞte Melek YÜzÜn İlk Demecİ

İŞTE MELEK YÜZÜN İLK DEMECİ
Neden ona Melek yüz diyorlar?, Hakan Şükür'ü nerden tanıyor?, Fenerbahçe taraftarı için düşüncesi ne?, Neden Fenerbahçe'ye geldi?, Forvetler neden ondan korksun?...
Diego Lugano’nun açıklamaları...
Sao Paolo'dan ayrılacak olursam, doğru kararı verdiğimden sonuna kadar emin olmalıyım derdim her zaman. Sao Paolo takımının benim hayatımda çok önemli bir yeri var. 2003 yılının Nisan ayında, henüz 22 yaşındayken ve Montevido’nun Nacional takımında yalnızca bir kaç maç oynamışken, Sao Paulo FC ekibinin teklifini kabul edip, bavulunu toplayarak ve Brezilya’ya geldim. Sonraki üç yıl boyunca Sao Paulo ’da takımının önemli, başarıya doymayan oyuncularından birisi olarak ün kazandım. Geçen yıl Avrupa’nın çeşitli büyük kulüplerinin bana ilgi göstermesine karşın, Brezilya Devlet Şampiyonası, Copa Libertodores ve FIFA Club Dünya Şampiyonasını kazandığım takımıma sadık kaldım. Bu yüzden vereceğim kararda pişman olmamam lazımdı. Ve Fenerbahçe benim için doğru kararın verildiği bir kulüp... Avrupa’da futbol oynamak gibi bir planım yoktu ama Fenerbahçe'nin yaklaşımı ve istekleri benim bu kararı vermemde etkili oldu. Benim için önemli olan beklentiler. Hedefleri olan bir takıma geldim, çünkü ben hedefsiz yaşayamam. Çünkü ben başarıya doymayan bir futbolcuyum. Gerek sahada, gerekse saha dışında verdiğim eşit derecedeki akılcı kararlarımla tanınırım. Melek yüzlü defans oyuncusu derler bana ama forvetlerin korkulu rüyasıyımdır. Yorulmak bilmeyen bir yapım vardır. 186 cm’lik boyumu havada en etkili şekilde kullanırım, özellikle rakibinin her hareketini sezebilme yeteneğine sahibim. İşler zora girdiğinde kendini geri çekecek bir oyuncu değilim. Türkiye'den Hakan Şükür ismini duydum. Ama artık maçlarımızda beni tanıyacak. Fenerbahçe'de görev yapan Alex, Luciano ve Appiah'ı çok iyi tanıyorum. Hocamız Zico ile defalarca görüştüm. Fenerbahçe taraftarını bana çok övdüler atmosferi ve tafartarı merak ediyorum. Fenerbahçe’ye gitmemeyi aklımdan hiç geçirmedim. Suskun kalmamın tek sebebi Sao Paulo’ya saygısızlık etmek istemediğim içindir. Türkiye’nin en büyük takımına transfer oldum ve tam 1 ay önce sözleşme imzaladım. Fenerbahçe ile her konuda anlaştım. Kulüp yetkililerine Libertadores kupasında Sao Paulo’nın maç kazandığımız müddetçe burada bulunacağım konusunda anlaşmaya varmıştım. Bu konuda bana son derece anlayışla yaklaştılar. Gazeteciler kupa devam ettiği müddetçe benden Fenerbahçe ile ilgili bilgiler almaya çalıştılar ama ben Sao Paulo’ya zarar vermemek için suskun kalmayı tercih ettim.Sao Paulo’da önemli işler başardığını söyleyerek bu başarılarım Fenerbahçe’de devam edecek. Çünkü orada arkadaşlarım var" şeklinde konuştu
Öte yandan, Brezilya'da sabaha karşı iki Brezilya takımı arasında oynanan final rövanş karşılaşması 2-2 bitti. Fenerbahçe'nin yeni transferi Diego Lugano'nun da oynadığı Sao Paulo'nun gollerini Fabao ve Lenilson kaydetti. Internacional takımını zafere götüren golleri de Fernando ve Tinga attı.
Açıklamalar 1907haber.com'a aittir

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #676 : 31 Ağustos 2006, 15:05:20 »
Zico'nun gözü her yerde!

F.Bahçe, Güngören ile hazırlık maçı oynarken, Semih, Kerem, Alex, Mehmet, Önder ve Ümit de yarı sahada özel idman yaptı. Teknik direktör Zico, hem sahada Güngören ile oynayan oyuncularını izledi, uyarılar yaptı, hem de antrenman yapan futbolcularını takip etti.

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #677 : 31 Ağustos 2006, 15:05:39 »
Lugano ve Sao Paulo ile imzalar atıldı

Diego Lugano ve kulübü Sao Paulo ile gerekli anlaşmalar yapılarak karşılıklı sözleşmeler imzalanmış, karşılıklı taahhütler yerine getirilmiştir. Lugano final maçından sonra (yarın) İstanbul'a gelecek.

Lugano şovu

Uruguaylı yıldızın UEFA'nın sitesindeki sözleri 'gelmiyor' diye yorumlanınca kıyamet koptu.

Yorum yanlış
Lugano'nun dün UEFA'nın resmi internet sitesine yaptığı açıklama bomba etkisi yaptı. Lugano, "Dünyanın en büyük futbol ülkesinin en büyük takımında oynuyorum. Ailem ve ben burada mutluyum" dedi. Açıklamalar ajanslara ve internet sitelerine, "Lugano şoku. Uruguaylı oyuncu F.Bahçe'ye gelmiyor" diye yer buldu.

Jet açıklama
F.Bahçe yönetimi ise jet hızıyla resmi internet sitesinde, "Hangi Lugano şoku" diyerek Sao Paulo'da oynayan Uruguaylı oyuncunun resmen F.Bahçeli olduğunu açıkladı. Sitedeki açıklamada, "Lugano'nun UEFA'nın resmi sitesine yaptığı açıklamaların, 'F.Bahçe'ye gelmiyor' diye yorumlanması büyük hata' diye verildi.

Bekleniyor
Açıklamada, "Lugano ve kulübü Sao Paulo ile gerekli anlaşmalar yapılarak karşılıklı sözleşmeler imzalanmış, taahhütler yerine getirilmiştir. Lugano, İnternacional maçından sonra İstanbul'a gelecektir" denildi. Lugano'nun Dinamo Kiev maçının rövanşında oynayabilmeki için FIFA'ya başvurulmuştu.

FOTOMAÇ

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #678 : 31 Ağustos 2006, 15:05:45 »
Zafer golsüz gitti

Gol Kralı olarak gelen Zafer Biryol'un F.Bahçe macerası sadece bir sezon sürdü. Zafer 33 dakika forma giydiği sarı-lacivertli kulüpte gol bile atamadan Bursaspor'un yolunu tuttu.

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #679 : 31 Ağustos 2006, 15:06:02 »
 İkinci müjde

Sao Paulo ile son maçına çıkan Brezilyalı oyuncu için kulübü Real Betis ile son pazarlıklar yapılıyor.

F.Bahçe, Lugano ile anlaşıldığını resmi olarak açıklarken, ikinci müjde de Oliveira'dan geldi. Lugano ile Sao Paulo'da oynayan golcü futbolcu, "Brezilyal bizi konuşuyor. Lugano ile F.Bahçe'de oynayacağımız için mutluyuz. Cuma günü (yarın) Türkiye'ye gidiyoruz" açıklaması yaptı. F.Bahçe yönetimi ise Oliveira konusunda Real
Betis ile son pazarlıkları yapıyor. İspanyol ekibi Oliveira'yı bonservisiyle birlikte vermek istiyor.

BEN İKNA EDERİM
Geçen sezon ağır bir sakatlık geçiren golcü oyuncu için 12 milyon euro'da ısrar eden Real Betis kiralık formülünü de reddetti. Yarın Lugano ile İstanbul'a gelecek olan Oliveira'nın, "F.Bahçe'de oynamak istiyorum. Real Betis'i ikna ederim. Yeniden Avrupa'da kendimi kanıtlamak istiyorum. Şampiyonlar Ligi'nde oynayacak olan F.Bahçe benim için büyük şans" dediği belirtiliyor. Transferin hafta sonuna kadar bitmesi bekleniyor.

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #680 : 31 Ağustos 2006, 15:06:06 »
Herkes Murat Hacıoğlu'nun peşinde!

Fenerbahçe'de Teknik Direktör Arthur Zico'nun kadroda tutmaya karar verdiği Murat Hacıoğlu ilginç bir rekora imza attı. Geçen sezon Konyaspor formasını kiralık olarak giyip, sarı - lacivertli takıma geri dönen tecrübeli futbolcuya tam 16 kulüp transfer teklifinde bulundu.

Süper Lig'de yer alan Ankaraspor, Kayserispor, Kayseri Erciyesspor, Vestel Manisaspor, Konyaspor, Gaziantepspor, Sivasspor, Gençlerbirliği, Ankaragücü, Sakaryaspor ve Antalyaspor'un, Fenerbahçe'ye Murat için teklifte bulunup, "hayır" yanıtı aldıkları ortaya çıktı. Hacıoğlu iki sezon önce Daum'un isteğiyle Diyarbakırspor'dan transfer edilmişti.

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #681 : 31 Ağustos 2006, 15:06:25 »
Kaleci Volkan İstanbulspor'da

FENERBAHÇE'DE forma şansı bulamayan futbolcular kiralandı. Sarı-lacivertli yönetim, kaleci Volkan Babacan ile Mustafa Cevahir'i, Saffet Sancaklı'nın sahibi olduğu İstanbulspor'a kiralık olarak verdi. Fenerbahçe, Onur'u da 2. Lig A Kategorisi takımlarından Mardinspor'a kiraladı. Recep de daha önce Karşıyaka'ya
kiralık gitmişti.

FOTOMAÇ

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #682 : 31 Ağustos 2006, 15:06:31 »
 R.olİverİa'dan Yalanlama

Ricardo Oliveira'dan Sarı-Lacivertliler'e kötü haber!.. Brezilya’nın Sao Paulo takımında kiralık olarak futbol oynayan Ricardo Oliveira, Fenerbahçe’ye transfer olacağı yönündeki haberleri yalanladı!.. Yıldız futbolcu, tercihinin kulübü Betis'te kalmak olduğunu açıkladı!..

Sao Paulo’nun Internacional takımı ile oynadığı final karşılaşması sonrası Brezilya basınına açıklamalarda bulunan Ricardo Oliveira, Fenerbahçe ile ilgili haberleri sadece basından takip ettiğini belirterek, kendisine şu ana kadar bu kulüpten hiçbir resmi teklif gelmediğini söyledi.

Oliveira, bu konuda haberlerin çoğalması üzerine menajeriyle bir görüşme yaptığını kaydederek, "Menajerim bana, ’Fenerbahçe’den teklif almadık, başka teklifler var’ dedi. Haftasonu İspanya’ya dönerek kulübüm Real Betis ile ile görüşeceğim. Öncelikli tercihim Betis ile devam etmek" diye konuştu.

Brezilyalı sol kanat futbolcusu Oliveira, Real Betis ile anlaşamaması durumunda satış listesine konulacağını da hatırlatarak, bu durumun önumüzdeki hafta netleşeceğini söyledi.

1907haber.com

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #683 : 31 Ağustos 2006, 15:06:47 »
Tarihi takas

Anelka ile sorun yaşayan F.Bahçe'nin, Zenit Kulübü'ne Fransız yıldızını teklif edip, karşılığında Fatih artı 5 milyon euro talep edeceği belirtildi.

Fatih mutlu değil...
F.Bahçe'nin Fatih Tekke sevdası bitmiyor... Geçen sezon sonunda Fatih için Trabzon'a teklifte bulunan ancak olumlu cevap alamayan sarı-lacivertliler, şimdi de Zenit Kulübü ile masaya oturmayı planlıyor. Zenit formasıyla iki maça çıkan ve gollerini atan Fatih'in, "Zenit, benim hedeflerime uygun bir takım değil" sözleri,
F.Bahçe'yi yeniden harekete geçirdi.

EN GEÇ OCAK 2007'DE
ANELKA ile çok büyük sorun yaşayan sarı-lacivertlilerin, Rusya'nın Zenit Kulübü'ne Nicolas Anelka'yı önererek, karşılığında Fatih Tekke artı 5 milyon euro istemeyi planladıkları öğrenildi. Sarı-lacivertli kulübe yakın çevrelerden sızan bilgilere göre, Fatih Tekke'nin en geç Ocak 2007'deki ara transfer döneminde Fenerbahçe'ye gelebileceği belirtiliyor.

FOTOMAÇ