İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - ***ALfoNSo***

733
Güzel oyuncu Tuba Ünsal, balıkçı çıkışı yanlış arabaya binmesinin nedenini açıkladı.

Tuba Ünsal, "Bir dizide tecavüz sahnesinde rol aldığımı öğrendim, sonra gazetecileri görünce heyecanlanıp yanlış arabaya bindim" dedi..

Tuba Ünsal, geçtiğimiz gece bir balıkçıda dizi ekibiyle yaptığı toplantının ardından çıkışta arabasını karıştırmış, başka birine ait araçla 5 kilometre gittikten sonra yanlışlığı fark edip geri dönmüştü. Ünsal bu karışıklığın çıkışta gazetecileri görüp heyecanlanması üzerine gerçekleştiğini söyledi. Ünsal, bu eşine az rastlanır olayın dizide bir tecavüz sahnesinde oynayacağını öğrenip, çıkışta da gazetecilerle karşılaşınca, duyduğu heyecandan kaynaklandığını öne sürdü.

Ünsal, şunları söyledi: "Hiç alkol kullanmadım. O gece gazetecileri beklemiyordum. Çok bilinen bir mekan değildi. 'Yemin' adlı dizide tecavüz sahnesinde oynayacağımı öğrendim. İlk defa böyle bir sahnede rol alacağım. Ancak soyunmuş olarak göremeyeceksiniz.

734
MAGAZİN HABERLERİ / Canli Yayinda Dayak Yedİ!
« : 09 Eylül 2007, 16:57:45 »
Ekranların başarılı programlarından “Güldür Bakalım” her hafta ayrı bir komediye sahne oluyor. Jüri üyeleri Müjdat Gezen, Levent Kırca, Kadir Çöpdemir, Peker Açıkalın ve bu hafta dahil olan Tuba Ünsal’la oldukça başarılı bir ekip oluşturan “Güldür Bakalım”a bu hafta Levent Kırca damgasını vurdu.
Jüri üyelerinin, Hande Yener’in “Romeo” isimli şarkısı ile ilgili olarak konuşmaya başladıkları sırada Peker Açıkalın, usta sanatçı Müjdat Gezen’e “zıbıttın” dedi. Bu lafın ardından şakayla karışık kızan Levent Kırca önce Peker’e sataştı ardından da, “Rating mi istiyorsunuz?” diyerek, yanında oturan Kadir Çöpdemir’e tokat attı. Bununla yetinmeyen Kırca, Çöpdemir’in üstüne birde su atarak izleyenleri kahkahaya boğdu.
Usta oyuncu, zor duruma Kadir Çöpdemir’le uğraşmaya devam edince izleyenler oldukça hoş dakikalar geçirdi.

735
İbrahim Tatlıses'in başlattığı "Assolist kim?" tartışması tüm hızıyla sürüyor. Tatlıses'in açıklamalarından sonra, geçtiğimiz günlerde ayaküstü bir açıklama yapan Ebru Gündeş, oldukça iddialı konuşmuştu.
"Assolist olarak bir ben, bir de Sibel Can var" diyen Gündeş, diğer assolistlerin tepkisini alsa da, bu konudaki kararlılığını bozmadı. Yıllar önce de "Türkiye'de iki büyük ses var o da ben ve İbrahim Tatlıses'tir" diyen Ebru Gündeş'in sanırız ağzından çıkanı kulağı duymuyor.
Kendi doğrularıyla hareket eden Gündeş'e Sibel Can'dan da destek geldi. İki ünlü ismin ittifakı "Assolist kim?" tartışmalarını alevlendirirken başta Hülya Avşar, Gülben Ergen, Petek Dinçöz, Seda Sayan gibi bir çok ismi oldukça kızdıracak.
Herkes kendince iddialar ortaya atıp duruyor. "Assolist benim" demekle assolist olunmuyor. İyiye ve kötüye, bırakalım da halk karar versin!

736
OMFFC 202 / FİNAL
« : 09 Eylül 2007, 14:57:39 »
^^^ OMFFC 202 ^^^

____.:: FİNAL ::.____

!!!MUMI V.s YUSUFIGO !!!

737
GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU / SEX KARDEŞ BENİ TAHRİK EDİYOR
« : 09 Eylül 2007, 14:24:20 »
Cüneyt görmedi sanırım bu konuyu  :D :D
evet force görmemiştim daha şimdi görüyorum ya ne diyim ki apo işte ben durup dururken mi gönderdim kendi bana özelden atmıştı bende silerken cevap gönder dedim karşılık verdim apo da engin zekasıyla konu açmış kendi çapında eğleniyo siz de ortak oluyosunuz ne güzel işte  :D :D

738
SERBEST BÖLGE / ss
« : 09 Eylül 2007, 00:17:43 »
s

739
SERBEST BÖLGE / s
« : 09 Eylül 2007, 00:17:37 »
s

740
SERBEST BÖLGE / ss
« : 09 Eylül 2007, 00:17:29 »
s