İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - ***ALfoNSo***

817
OMFFC 197 / ***ŞAMPİYON BIG SEXY***
« : 03 Eylül 2007, 15:58:28 »
^^^ OMFFC 197 ^^^

!!!    !!!

818
OMFFC 198 / ***ŞAMPİYON BIG SEXY***
« : 03 Eylül 2007, 15:40:34 »
^^^ OMFFC 198 ^^^

!!!  BIG SEXY  !!!

819
OMFFC 198 / FİNAL!!!
« : 03 Eylül 2007, 15:26:16 »
^^^ OMFFC 198 ^^^

____.:: FİNAL ::.____

!!!BİGSEXY V.s HALİLL !!!

820
Ronaldo’yu görünce ’Para almam’ dedim 

İngiltere’nin en köklü kulüplerinden Manchester United’ın Tottenham galibiyetini grup seks partisiyle kutlayan Ronaldo’nun yanındaki diğer yıldız futbolcular da belli oldu.

40 milyon sterlin değerindeki Ronaldo’nun 3 milyon sterlinlik evindeki grup seks partisine giden fahişeler, diğer iki Manchester United’lı futbolcunun yeni transferlerden 18 milyon sterlinlik Brezilyalı Anderson (19) ile 12 milyon sterlinlik Portekizli Nani (20) olduğunu açıkladılar.

MANCHESTER United’ın yıldız futbolcuları Christiano Ronaldo, Luis Anderson ve Nani ile seks yapan sarışın eskort kız Juliana Baltrusch (24), Sunday Mirror gazetesine açıklama yaptı. Baltrusch, sarışın eskort Hollie ve esmer Yasmina’nın Nani ve Anderson ile dörtlü grup seksi yaptığını, esmer Hannah (25) ile Ronaldo’nun ise seyrettiklerini söyledi. Juliana Baltrusch, Anderson’un seks yaparken müstehçen kelimeler kullanmaktan zevk aldığına da dikkat çekti. Ronaldo’nun çok güzel vücudu olduğunu anlatan eskort kız, "Ronaldo, Hannah ile yattı. Vücudü her bakımdan çekiciydi" dedi. Üç futbolcu dışında Ronaldo’nun iki arkadaşının da grup seksine katıldığı açıklayan kızlar, "Herkes çırılçıplak dolaşıyordu ve bu kimsenin umurunda değildi" diye konuştular. Dört saat süren grup seks partisinin Ronaldo ve arkadaşlarına 3 bin sterline malolduğu öğrenildi.

Akşam saat 18.00’de "Çok yüksek birine gideceksiniz" telefonu geldikten sonra Leeds’ten Manchester’a götürüldüklerini, buradan başka bir arabayla büyük bir malikanenin yolunu tuttuklarını anlatan Juliana Baltrusch şunları söyledi:

ÇOK YÜKSEK BİRİ

"Çok gizli olan müşterimizi öğrenmek için heyecanlıydık. Büyük beyaz bir sofada oturan kişilerin Ronaldo, Nani ve Anderson olduğunu görünce gözlerime inanamadım. Spor kıyafetliydiler ama kulaklarında elmas küpeleri ve kollarında altın zincirleri vardı. Geçen yıl Dünya Kupası’nı seyrettiğim için Ronaldo’yu hemen tanıdım. Ona hayrandım. Neredeyse ’Parasız da yaparım’ diyecek oldum. Ronaldo arkadaşlarından birine Portekizce ’Şu göğüslere bak’ dedi. Bize ’Burada olacakları kimseye söylememelisiniz. Gizlilik çok önemli. Alex Ferguson duyarsa hapı yutarız’ diye konuştular. Sonra bize Jack Daniels ikram ettiler. Kendileri içmiyor, enerji depolamak için Red Bull’u tercih ediyorlardı. Müzik koydular ve oturma odasında seksi dansa başladık. Ardından yüzme havuzuna ve jakuziye geçtik. Herkes üzerlerindeki çıkartıp çırılçıplak havuza atladı. Havuzdan sonra saunaya geçip seks yapmaya başladık." 

821
SERBEST BÖLGE / GS
« : 03 Eylül 2007, 02:42:00 »
GS

822
SERBEST BÖLGE / GS
« : 03 Eylül 2007, 02:41:48 »
GS

823
SERBEST BÖLGE / GS
« : 03 Eylül 2007, 02:38:45 »
GS