İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - Nightmare

721
...YORUMLARINIZI BEKLİYORUM...

722

723

724

725

726
YERLİ MP3 / Mavi Işıklar - İyi Düşün Taşın
« : 10 Mart 2007, 16:31:53 »
Avrupa yakasında gaffurun katıldıgı katalog resmini çekimindeki çalan şarkı  hayrını görün ;)

727
Çeyrek final eşleşmeleri!
Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final eşleşmeleri bugün yapılan kura çekimi ile belli oldu. Çeyrek final'de ilk maçlar 3-4 Nisan, rövanş mücadeleleri ise 10-11 Nisan'da yapılacak. Final ise 23 Mayıs'ta Atina'da oynanacak.

Eşleşmeler şu şekilde oluştu;

AC Milan - Bayern Münih
PSV Eindhoven - Liverpool FC
AS Roma - M.United
Chelsea - Valencia

728
FFC 153 / YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ VE MAÇ SONUÇLARI
« : 08 Mart 2007, 21:26:52 »
OYUNSİTENİZ FİFA 07 153. FAST FUTBOL CUP TURNUVASI YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ AŞAĞİDAKİ GİBİDİR . TÜM KARŞILAŞMALAR RÖVANŞSIZ OYNANİP , MAÇ SONUÇLARİ BU TOPİC ALTİNA YAZİLACAKTİR . HEPİNİZE BİR ÜST TURA ÇIKMA YOLUNDA GÖNÜLDEN BAŞARİLAR DİLERİM !!! 

FABREGAS - NIGHTMARE

FERNANDO GAGO - HAMZA

729
OYUNSİTENİZ FİFA 07 153. FAST FUTBOL CUP TURNUVASI ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ AŞAĞİDAKİ GİBİDİR . TÜM KARŞILAŞMALAR RÖVANŞSIZ OYNANİP , MAÇ SONUÇLARİ BU TOPİC ALTİNA YAZİLACAKTİR . HEPİNİZE BİR ÜST TURA ÇIKMA YOLUNDA GÖNÜLDEN BAŞARİLAR DİLERİM !!! 

NİGHTMARE - SEZERİNHO

CEMALAKKO - BURQİ

CAHİT - FABREGAS

HAMZA - PARS

730
FFC 153 / TORBALAR
« : 08 Mart 2007, 20:23:20 »
OYUNSİTENİZ 149.FİFA 07 FAST FUTBOL CUP TURNUVASI TORBALARİ AŞAĞİDAKİ GİBİDİR . KURALARİMİZ HER BİR TORBADAN BİRER KİŞİ EŞLEŞMEK ÜZERE BELİRLENECEKTİR

BİRİNCİ TORBA :

FABREGAS

NİGHTMARE

HAMZA

BURQİ

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

İKİNCİ TORBA :

CEMALAKKO

Sezerinho

Pars

CAHİT

731