İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - Nightmare

601
ŞARKİ SÖZLERİ / Ceza - Efkar Perdesi
« : 25 Mart 2007, 21:14:40 »
diskografiyle insanlık mı ölçülürmüş, ne metreler yeter bu ritmime ne de metronomlar, sabrımda taştı kimi zaman fakat alıştım,
bazen tek dolaştım çoğu zaman bir it dalaştı sokakta okulda, her karemde yanmış ağzım, şimdi bir kalemde sildim attım,
her gün iki kitap var okuduğum, birisi sağ öteki sol gözüm, bir kürsüm yok ulaştım herkese özetlerimle geldim,
yaşama sade gözlerimle bakmadım ve kimse bilmez bir çok sır var hırsızlardan sakladığım ve çok sıkıldılar konuşmadım,
beynimde oynar her bir film unutmadım aklımda, eğer kafaya takarsam yavaşlatır, aynalar kırıldı aynalara inanmadım aynalar kandırdı her zaman ben hiç kırılmadım, zamansız öttü bir kesim, zararlılarla değil işim, sıkıldım yazdı sağ elim, beynimde gizli mağbedim.

nakarat

boşluğa bakarken buldum birçok kez kendimi, volta attım amaçsızca baktım kol kırıldı yen içinde kaldı,
keşke dedim kendi kendime şu arabanın, birde geri vitesi olsaydı boş hayal bu, geçmişi sadece dikiz aynasından görebilirsin,
eski dükkanında kalmış mazi sende yoluna bak, bir espirisi de kalmamış hayatın boş ver,
hatasıza yakın kusursuz olmak için çalış seçim senin, döndükçe dünya beklemek zarar, kazanmak için uyan,
başarmak için inan, yenilmek ise kader eğilme boş ver, önüne bak en büyük güç sende, her bir çöküş unutulur kayıtsız şartsız,
hayat yolu fay hatlarıyla doludur herkesin, bilekle gücünü gösterene beyinle gücünü göstermektir doğru,
gene de bir dilek tut boş ver yıldız kaymasın  parlarsan anlarlar eğer güneş misin ay mısın

nakarat

olmak yada olmamak mı yoksa olamamak mı, yazan kalem mi, el mi yoksa ben mi, herkes haklıdır kendince herkes haksız,
işitme görme boş ver, sesin yükselsin her zaman içinde gerçekler, yararın olsun herkese yük olma kimseye,
cezalar falakadan acı, sorun büyük yada küçüktür, dertler asla bitmez, gene de sen sarıl hayata boş ver, ser ver ama sakın ola sır verme, her şeye rağmen yaşıyoruz birbirimize rağmen, bir can hakkımız var akla gelmez, üzmeyin, kırmayın, yakmayın,
şeytan he rbir yönden akıl çeler siz uymayın sakın, kural bu saygı gösterin, sularda iyilik gizlenir, insanca yaşamak ister her bir insan,
ama amaçsız olmamak gerek, yararlı olmak şart kötüyü tart iyiyle çarp ve öğren, başaramazsın inanmazsan gerçekten sen...

nakarat
bak açıldı perde gene başım efkar, dağıldım bir zaman fakat birleştim tekrar,
yürekli ol düşün be kardeş ben inandım, sende inan, sende sabret, sende de bu güç var..

602
ŞARKİ SÖZLERİ / Ceza - Dur Diyen Yok
« : 25 Mart 2007, 21:14:23 »
büyük bir mercedes altında karılar kızlar ama işin içine girdiğin zaman uyuşturucu eroin kölesi olduğun zaman bunlara hiç bir zaman ulaşamazsın çünkü hayal olur herşey ama normal çalışırsan belki hayal geç olur ama temiz olur onun için boşver bize yakışmaz gençliğe yakışmaz bunlar bizi çökerttiren herşeyi yapan milletin karısını sattıran insanlara bu uyuşturucu tozu bize yaramaz bu zehir ölümdür zaten ölüm ismi beyaz ölüm diye..bize beyaz olmaz...

Gelip gecici zevkler,
            Durmadan degisen renkler,
            Damarlarindaki asil kani zehirler katiller,
            Akip giden nehirlere benzer günler,
            Dönüsü yok cözüm degil sahte beklentiler,
            Zehirlerin satin aldiklarin,
            On yasindaki cocuk gibiydin kandin,
            Yapmacik dünyaya baliklama daldin,
            Calmana sebeb vurmana sebeb,
            Birakmadan edep aldi seni senden,
            Ailen bildiklerinden baska kimse senin icin üzülmez,
            O gözler aglamaz annenden baska kimsenin yüregi daglamaz,
            Toplumlarda senin gibiler icin aglamaz,
            Hicsin mutlu oldugunu sanma,
            Yasayan bir ölüden pek bir farkin yok korku icindesin,
            Iradesi tavana vuran yanlisi gören ama dur diyemeyen acizsin.

Dur diyen yok,
            Cünkü tozpembe bir yasam,
            Dur demek degil iradendir seni asan,
            Ucan degil yere batansin sen pasam,
            O senin damarlarinda dolasan bir yilan.

Dur diyen yok,

Dertlerin cözümü bir dumanda yada bir siringada sanma,
            Kazanan bu isi yapan satan zehirleyen patrondan sorulmakta,
            Mariuana Crack eroin kimyasallar kicini sattirir erkek adama,
            Yatak odandaki namusunu tattirir el aleme,
            Dostu sandigin maddeden uzak kaldiginda,
            Seni bu duruma itenler kendi evlatlarini elletmezler,
            Yanlisi kendileride bilirler senin gibi kerizler zehirlenirler,
            Ailelerini soyarlar zaten dur diyen yok,
            Dikkat et bunlar yüzünden bu dünya oldu bok,
            Ok cikti yaydan cok can yakan hep tok olan,
            Kral adam kolay kazanan,
            Kendi iradenle savasi kazan kazanda kaynayan hindi olma,
            Dur de dur diyemeyenlerede.

Dur diyen yok,

Dur diyen yok,
            O senin damarlarinda dolasan bir yilan

603
ŞARKİ SÖZLERİ / Ceza - Doğru Olan Zordur
« : 25 Mart 2007, 21:14:03 »
Ceza)

Bir kelebeğin ömrü kadar mutluluk yeter kimisine yetmez dünya toz pembe kimi gelene ölmeyecek gibi yaşamını sürene alnı ak sırtı pek karnı tok şükretmek lüksü aramamak zor gelir masum hayaleri karalamamak yasaklanan kapıları aralamamak düşen gençlik art niyet arayamamak aradığı zaman hiç dost bulamamak iyi günde ve zor günde aranmak zor günde insana yaranmak açılan yaraları kapatarak acaba sonuna kadar ne kadar kar kalacak hayali ile beklemek maddi değil manevi düşünmek tek gerek ama zor kor hor kullanılan kalbi almak çok zor icra edilen her kötülük şerle sonuçlanacaktır bunu biliniz ekşimiş lokum tarzı fikirler değişmez örümcek beyinler bunlara karşı antitez doğruluk en büyük silahtır  en güçlü savunma zoru yazmak zoru kazanmak zoru başarmaktır doğru olan zordur

(Ayben)

Doğru olan zordur anladım ....
Zoru başarmaktır doğruluk ...

(Ceza)

Tek denemede olabilecek kapıları açabilecek aydınlığı bulacak köşe bucak gezip bulunamayan bir anahtar örneği olmayan karşılıksız işlere bakamayanları kilitlemek gereken engerek yılanları gibi etrafımı saran yalan zincirini kıracak çilingiri buldum işte hip hop boş düşünceler boş kitap gibi hakarete benzeyen hitap gibi şeylerden uzak olayım ben şairim ben ressamım zor olanı başaranım dikkat edin haram olmasın hayat keyfi çatmak artık oldu bayat
(Dr . Fuchs)

Das leben ist ein Spiel
Ein Rätsel pass` auf du hast so viele
Fragen.Du kannst vielleicht weglaufen aber
vergiss` nicht,das schwierige ist das
Richtige im leben.Willst immer nur
das gute,keine Qual keine Wahl. Das schlechte verfolgt dich.
Schaut nicht nach hinten. Es bringt nichts. Du musst weiter streben. Morgen ist ein neuer Tag.
Neues spiel, neue Welt neues Leben alles ist schmutzig, ist schmutzig.
Na loss leute wir müssen weiter gehen.

Nakarat

(Dr . Fuchs)

Asıl hayat gerçek bir bilmece kulaklarımda bir yankı hece hece saatlerce işkence sürüncü 365 günü görünce düşününce başarmak var aklımda günler yıllar geçti hayatım neredeyse bitti indi sıfırı sindirdi giydirdi bu günlere nasıl gelindi sorma sakın akın gibi gelen sorunlar var peşimde bırakmak kolay kaçmak kolay başarmaksa gerçekten olan olay saçma sapan hayatım baktım ki uçurumun ucunda yüksek tepelerden bakan bir kartal gibiyim süzülmek var aslında ama hayır geri dönüp basarmak var aklımda tam bu sırada gene arkamdan esen bir rüzgar uçuruma itmekte
bana seçme şansı yok bana bu dünyada rahat yok . hayır yokmu?_ hayır yok
insanlar zaten şerefsiz olmuş boşversene hadi güvensene o zaman baksana lan bu dünyada kaç günlük ömrün kaldı göçen kuşlar gibi kısa bir macera bu dünya sana bana kalmaz bunu bil sil aklından geçen kötü şeyleri zarların üzerindeki rakamlar kadar ömrün kalmış olabilir her gün aynı yeni bir gün yeni bir pazarlık yeni bir oyun yeni bir pislik yeni bir dünya yeni bir hayat yeni bir batak olacak taki güneş batana dek sürecek hergün böyle mi devam edecek böyle mi sürecek dostum söylesene gözlerimin içine baksana herşey iyi olsun diye uğraşmaktayım ne kadar başaramayacağımı bilsemde devam etmeliyim bu sürgün yaşamın kölesi olmadığımı göstermeliyim
istediği gibi yönetemeyecegini hic olmazsa hissettirmeliyim bilmeli ki insanlar onların önlerindeki iyi veya kötü kapılardan seçme şansı oldugunu.Sislerin içersinde
Gerçek kimligini arayan ışıklarmış havasıyla dolasmayın
Bilin ki gerçek zoru basarmanın anahtarı,kendinizde saklıdır!!!

604
ŞARKİ SÖZLERİ / Ceza - Dejavu
« : 25 Mart 2007, 21:13:47 »
Seçkin insanlarin kurdugu galakside bir karadelik ben.
Gördügüm hersey silik bir fenomen
Hizla gelisen nesle sahip olmayan her ebeveyn
Süper emici bir zihniyetle kalici lekeler birakir en sonunda.
Bionic olmak ister ancak paranin tadi çok hos gelir
Rhyme'larimda beliren dünyamda paraya yer yok
Esas kavram insanizm Liriklerimde yansiyan global isteyisler
Bu med cezir dikkat etmek gerekir
Beyne hükmeder ve bitirir insanoglunun içindeki bu savasi
En iyi olmanin bir tadi var ancak siniri yok
Bosa kürek çeken kagit geminin kaptanlarina çare yok
Gemiyi terkeden fare rolüne bürünen kahraman çok
Bosver sen kahramandan kork
Savasi seyreden bir kargayim ben Sesim duyulmaz
ölümü gökte görmeliyim gökten degil
Bozulan her düzen Zamanla asinir kökten degil
Gökten zembille inmedim ve nefret ettim öcden
Önceden çocuktum aklim ermedi tamam ya simdi
Geriye baktigimda yasadigim bütün olaylar tekerrür ediyor
Alemimde kötü bir günümü tekrar yasamak
Istemezken daha da kötüsü gelebilir
Beklemek rahatsiz edebilir
Ayni seyi mi yasayacagim bu paradox.
Beni yanıltan her fikir boşa yapılan her zikir havaya karışan tüm zehir zehirler Akilmi yoksa panzehir mi gerekir
Gündüzüm gecem esit gibi ve hergün ekinoks ve
Hersey büyülü her zaman ki hisse Dejavu

605
ŞARKİ SÖZLERİ / Ceza - Dark Places (feat. Tech N9ne)
« : 25 Mart 2007, 21:13:34 »
Ceza, Tech N9ne.. From Turkey to Missouri, very very dark places. Exodus, insanious, nocturnus.
İki arada bir deredeyim, iki ileri bir geri gözümü açtım ama nafile artık bırakın peşimi bana çatmayın, Tech N9ne ve Ceza en alt kattayız. İşte kaderim bu ya, güzel olan her şey bir rüya, bu karanlıkta yolumu bulamazsam gözümü kapatırım tanrımla konuşurum ben hallelujah, geriye dön bak, yol uzun hep dark, kararır her bir gün, nerede dostlar, kimsenin aklına gelmez ölüm ama hepimizi bekler kara bir toprak, ne önümü görürüm her yer karanlık nede yolumu bulurum ama sağlam bastım bana gözü kötü bakana damga bastım  haydi faka basmadan as varsa bas, biçimi bozulur rapine güvenen herkesin, biz şaşırtırız ötekileri boş verin. Missouri Kansas, İstanbul tam gaz, adımız anılır yere serilir atlas, ışığım rapti benim, ışığım annemdi, ışığım tekti benim, gerisi nefretti, karanlık yerler adreste belli, beni beklemeyin trene ben gittim.
Nakarat
When i open my eyes in the morning feel like i never had�em open the room is hella dim,  and can�t see i am looking infront of me, dark as it wanna be, when i am gonna be free, stuck in a rut and can�t be, darkness gotta be the devil that be sparkin this could it be permanently navcalpetic, sleep but awake the weak marks a deathwish creep put the tweek to heat spark the methodİ don�t se nada i do not wanna suffer, no more if i don�t gotta, maybe i should get on my knees and talk to Allah,bismallah, then pop the medulla o blongotha rage, feel like i am in a cage, imma try to go back to my younger days mama way in the day when i was raised calmer now in present i wanna blaze the lama, Techa nina, everybody know i am sick in my encephalon, mentally lebennon, best step with pep if you can�t heaven on, cause my hell�s off the chain with to aim at the brain or get of the crane cause i�m awfully brane not the same man ashamed cause i share thoughts with sam hain, Sick in the head ways to blaze ya don�t wanna fuck with ttech n9ne and ceza wicked is the way that we kick it it gets major rip it up from missouri to turkey amaze ya, As dark as they come, bark and they run making they heart race a tech nina & ceza stuck in a daze we live in a dark place a   
Nakarat
Bizi dibe çeken ipi keselim, eselim hadi deli gibi, meselemi güzelim yürümek, önümüze geleni ezelim, ölümüne gezelim en dark yerde, kurşuna mı dizilelim, hayır pes etmek yok korku yok, kandık her gün aynı film aynı şov, kandık sanki hiç ders almadık karanlık yerler hep adres aynı, fala baktı medyum geleceğimi gördü, geçmişi yaşamadan anılar birikti, bir çok beat benim silinmemi ister, onları doktor kevorkian paklar, isimsiz kalmış, heryeri biçimsiz, salmış kendini verimsiz kıraç tarlalara sümbül ekilmez, Missouri�ye kadar elimize su dökülmez, çocuktum ufaktım benim korkum okuldu, önümüze gelene bir tekme vururduk, buz gibi geldi ve geçti soğuktu sabahçı olur yada dayak yerdik, bana alışamadı hiç kimse ne cüssesi yetti,  nede ben adam oldum ne kara bir tahta ne de bir tebeşir değil sadece bir mikrofon bana gerekir.

Nakarat: Her gün aynı, günün farkı yok, günden gün aynı gibi aynı şov, sizlerden önce gelir her bir flow, bizden söz edip durur her bir toyBak gene aynı karardı her yer, biz razıyız ama kaçın derler, gözle görülmez dikenli teller adresimiz aynı karanlık yerler.

Tech N9ne appears by kind permission of Strange Music Inc.

606
ŞARKİ SÖZLERİ / Ceza - Ceza Sahası
« : 25 Mart 2007, 21:13:10 »
Ceza çok bilinmeyenli denklem
Uzayin derinliklerindeyim ben
Eklemlerim ve dilim çelikten
Ben bir MC'yim karayelden esen
Kaplan sezgisiyle avini bekleyen
Çaylak Mc'ler altinizi bezleyip gelin karsima
Sizleri Bogaz Köprüsü'de düzmek borcum oldu
Hem Asya seyreder hemde Avrupa
Ceza mikrofonda yetti geçti üstünüzden
Ishal oldunuz pirlanta sözlerim yüzünden
Sizleri arkanizdan genislettim ki
Osurdugunuzda rüzgar essin
Basinizdan asagi guanoyu boca ettim
Ceza sahasi burasi
Sicak dikenli imkansiz girmek
Bana yönelen her yürek ulasamadan bitik
Burada yapilan acaba nedir ha dediniz
Anlatayim var olanin adini koydum Rap!
Gerisi filozofi Geride kalmis olana yazik
Her taraf çukur içi dolu kazik
içi dolu kazik

Önünü görmeden mi geldin acaba karsima 'lan'!
Anana babana bacina kanina, her kulakta ben 'lan'!
'C' ve 'E' ve 'Z' ve 'A' mikrofonu ve donunu indir
Bayanlar ve baylar hosgeldiniz sahama

Girme sahama kulampara pozisyon offside
Ben vezir sen piyon iyi bir hamle
'sah ve mat'
Politikacilari sevmem hile sevmedigim gibi
Gökte parlayan yildizim ayni çoban
Karsimda istilaci düsman Oscar'a aday
En iyi 'Domalma' dalinda ayni rolle hep nanay
Ordular yollayin bana tugay tugay
Inlesin karsimda hafif mesrep ruhlar
Mikrofonun Hannibal leckter'i konrtolde
Batidan fazla havlama
Rap'i ben kurtardim sen kendini kurtar
Döktügün bagirsagi yemisler kuslar ve kurtlar
Bosphorus underground benim sirtimda
Üsküdar saham,Sözleriniz ham
Ben senin pasan
Kilicimin ucunda kalacak kafan
Istilasi yok burasi benim saham

Önünü görmeden mi geldin acaba karsima 'lan'!
Anana babana bacina kanina, her kulakta ben 'lan'!
'C' ve 'E' ve 'Z' ve 'A' mikrofonu ve donunu indir
Bayanlar ve baylar hosgeldiniz sahama

607
seviyosan aşkına özgürlük ver
hayat seni terkedip gider geri gelirse bilki senindir
geri dönmezse hiçbir zaman senin değildir       
bir gün bir çılgınlık edip seni sevdiğimi söylesem
alay edip gülermisin yoksa sende severmisin
konuşmadan gözlerinle beni sevdiğini söylesen
yüreğime gözlerini ölene dek mühürlesen

..........................

birgün bir çılgınlık edip seni sevdiğimi söylesem

varmı cesaretin aşka bak şimdi kalbime param parça
göz yaşlarım karıştı yağmura damla damla sevdan kanıyor yüreğimde hala
kokun burnumda nereye baksam senin hayalin var orda
takılıp kaldım beraber geçirdiğimiz zamana bak  gökyüzündeki dolunaya
gözlerime bakarcasına söyle bana neyin uğruna kıydın aşkımıza haa

hani benden başka kimse yar olmazdı sana
yazıklar olsun terkedip bıraktın beni tek başıma
canın sağolsun varlığın yeter bana ama şimdi mutlumusun
uzaklarda yaşıtlarımızın hepsi oldu hatıra arada sırada hatırla unutma sen beni çoktan unutmuş olsanda sevdam sonsuza kalbimdesin hala paramparça resmine baktıkça damlıyorum uzaklara aklımdan çıkmıyorsun bebeğim ne olur anla anla karşılaştığımız ilk gün gibi geliyor adeta aşkın gözü kör ola öksüz kaldım yolunda senden sonra sevemedim bir daha bıraktın acılarla yalnız kaldım sonunda bir daha sev gülüm bir daha cesaretin varmı aşka varmı cesaretin aşka

........................

cesaretin varmı aşka çarpıyor kalbim bir başka
sende böyle sevsen keşke desen bana yar

cesaretin varmı aşka çarpıyor kalbim bir başka
senden böyle sevsen keşke desen bana yar

608
FFC 170 / TEKNİK KURALLAR
« : 24 Mart 2007, 19:20:54 »
1. MAÇ SÜRESİ BİR YARİSI 8 DAKİKA OLMAK ÜZERE TOPLAMDA 16 DAKİKA 'DAN OYNANACAKTİR.

2.MÜSABAKA OYNANİRKEN BİR TARAF TEKNİK OLARAK GÖRÜNTÜDE BOZUKLUK ( LAG OLMA ) KASILMA GÖRÜYORSA OYUNUN İLK 10 DAKİKASİNDA ÇİKMA HAKKI BULUNMAKTADİR . FAKAT 10.DAKİKADAN SONRA EĞER BİR TARAF GÖRÜNTÜ BOZUK DİYE OYUNU TERKEDERSE İLK İKAZİNİ ALİP İKİCİSİNDE UYARİ GELMEDEN DİREK DİSKALİFİYE OLACAKTİR.

3. KARTLAR VE OFSAYTLAR AÇİK OLMAK ZORUNDADİR

4. OYUN HİZİ = FAST GÖRÜNTÜ KALİTESİ = LOW ( en düşük ) OLACAKTİR .

5. EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ = 800  600 OLACAKTİR..

6. SEVİYE = WORLD CLASS

7. MAÇLAR DİREK İP İLE ( OLUYORSA ) OLMUYORSA HAMACHİ İLA OYNANACAKİR..

8. MAÇLARİN BİLGİSAYAR KLAVYESİ DİŞİNDA HERHANGİ BİR JOİSTİK İLA OYNANMASİ SERBESTTİR . HERHANGİ BİR KISITLAMAMIZ YOKTUR .

9. MAÇ SONU PRİNT - SCREEN ALMA ZORUNLUĞU YOKTUR . SONUCU YAZMANİZ YETERLİ OLACAKTİR

10.MAÇ KOPTUGU ZAMAN KOPTU YERDEN VE SKORDAN DEVAM EDECEKTİR

609
FFC 170 / SOHBET YERİ
« : 24 Mart 2007, 19:20:15 »
OYUNSİTENİZ 170. FİFA 07 FAST FUTBOL CUP TURNUVASI İLE İLGİLİ HER TÜRLÜ SORUNUZU ELEŞTİRİNİZİ BURADA YAPABİLİR . TURNUVA İLE ALAKALİ BU KONUDAN SOHBET EDEBİLİRSİNİZ .

NOT : FFC 170. TURNUVASİNA KATİLACAK OLAN HERKESİN SOHBET KONUSUNA GİRMESİ ZORUNLUDUR . BU TOPİC ALTİNDAN TURNUVA İLE ALAKALİ HER TÜRLÜ KONU KONUŞULACAKTİR.

610
FFC 170 / KAYDINIZI BURADAN YAPINIZ
« : 24 Mart 2007, 19:18:31 »
OYUNSİTENİZ FİFA 07 FAST FUTBOL CUP 171 [ FFC 171 ] TURNUVASİ KAYİTLARİ AÇİLMİŞTİR . KAYDİNİZİ BU TOPİC İÇERİSİNE NİCK VE MSN ADRESLERİNİZİ AŞAĞİDAKİ GİBİ ALT ALTA YAZARAK YAPTİRABİLİRSİNİZ . TAKİM SEÇMEK SERBESTTİR . HEPİNİZE BAŞARİLAR DİLERİM

NİCK :

MSN :

NOT : FAST FUTBOL CUP [ FFC ] TURNUVALARİMİZA İLK DEFA KATİLACAK OLAN ARKADAŞLARİMİZ İÇİN SÖYLÜYORUM ; BU TURNUVAMIZ ADI ÜSTÜNDE FAST CUP YANİ HIZLI TURNUVA OLACAKTİR VE ÇOK BÜYÜK BİR SORUN ÇİKMAZ İSE BİR GECE İÇERİSİNDE BİTİRİLECEKTİR . AYRİCA TÜM KATİLİMCİLARİMİZİN TURNUVAMIZ BAŞLADİKTAN HEMEN SONRA SOHBET YERİNE GİRMESİ ZORUNLUDUR . SOHBET - MUHABBET TOPİCİ İÇERİSİNDEN RAKİBLERİMİZ BİRBİRLERİYLE İLETİŞİM KURACAKLARDİR . HEPİNİZE ŞİMDİDEN BOL ŞANS DİLİYORUM

611
OMFFC 43 / 1.TUR EŞLEŞMELERİ VE MAÇ SONUÇLARI
« : 24 Mart 2007, 12:47:28 »
OYUNSİTENİZ 43.FİFA 07 MİNİ FAST FUTBOL CUP TURNUVASI 1.TUR EŞLEŞMELERİ AŞAĞİDAKİ GİBİDİR . TÜM KARŞILAŞMALAR RÖVANŞSIZ OYNANİP , MAÇ SONUÇLARİ BU TOPİC ALTİNA YAZİLACAKTİR . HEPİNİZE BİR ÜST TURA ÇIKMA YOLUNDA GÖNÜLDEN BAŞARİLAR DİLERİM !!!

SİHİRBAZ - BURQİ

CEMALAKKO - REAPER

612
FFC 169 / HOPEFUL - NIGHTMARE
« : 24 Mart 2007, 12:23:52 »
....YORUMLARINIZI BEKLİYORUM....