İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - m3t3d1nh0

901
TEKNO HABER / Tasarruf ve performans ASUS X48'de
« : 07 Haziran 2008, 07:20:49 »
Tasarruf ve performans ASUS X48'de

Performans ve enerji tasarrufu düşünülerek tasarlanan ürünler yüzde 80 oranında CPU gücü tasarrufu sağlayan EPU teknolojisine sahip.

902
TEKNO HABER / Robot kıyafet üretime geçiyor
« : 07 Haziran 2008, 07:20:35 »
Robot kıyafet üretime geçiyor

Cyberdyne Inc'in Tsukuba'daki yeni laboratuarı, Ekim ayından itibaren her sene 400-500 civarı kıyafet üretmeyi planlıyor.

903
TEKNO HABER / Sonuç: Apple daha üstün!
« : 07 Haziran 2008, 07:20:22 »
Sonuç: Apple daha üstün!

Popular Mechanics'in Mayıs sayısı Mac'leri ve PC'leri ayrıntılı bir şekilde karşılaştırdı. Karar Apple'ın abartılmış reklamlarından yana çıktı.

904
TEKNO HABER / 4 Milyon Dolar'lık Sims
« : 07 Haziran 2008, 07:20:11 »
4 Milyon Dolar'lık Sims

The Sims'in yayımcısı olan Electronics Arts; 2000'de ilk tanıtıldığından  itibaren serinin, genişleme paketleri de dahil olmak üzere 22 dilde ve 60 ülkede 100 milyon sattığını açıkladı.

909
TEKNO HABER / Apple fare deliklerini kapıyor
« : 07 Haziran 2008, 07:10:46 »
Apple fare deliklerini kapıyor

Safari 3.1.1; Windows XP ve Vista'daki iki Safari açığını, ayrıca Mac OS ve Mac OS X Server'daki iki WebKit açığını kapıyor.

910
TEKNO HABER / Gerçek bir yol arkadaşı
« : 07 Haziran 2008, 07:10:33 »
Gerçek bir yol arkadaşı

HTC, yeni akıllı telefonu HTC TyTN II'yi Türkiye'de satışa sundu. Özellikle iş kullanıcılarının yüksek hızda veri ve multimedia içerik ve uygulamalarından kolaylıkla yararlanmalarına olanak tanımak için özel olarak tasarlanan HTC TyTN II, global yüksek hızda HSDPA bağlantı, kişisel navigasyon için dahili GPS anteni ve yenilikçi ayarlanabilir ekran açısı ile benzersiz bir mobil arkadaş.

911
YEREL HABERLER / Adana'da aşk vaadiyle dolandırıcılık
« : 07 Haziran 2008, 07:08:47 »

Adana'da aşk vaadiyle dolandırıcılık

ADANA (İHA) - Adana'da bir kişi, kaldırımda arkadaşını beklerken yanına yaklaşıp aşk teklifinde bulunarak kendisine sarılan kadının içerisinde 600 dolar ile bin 800 YTL ile kimliklerinin bulunduğu cüzdanını çaldığını iddia etti.

Edinilen bilgiye göre, olay, Ziyapaşa Bulvarı'nda meydana geldi. İddiaya göre, SSK emeklisi 55 yaşındaki Ahmet E., kaldırımda beklerken yanına 25 yaşlarında esmer bir kadın gelerek aşk teklifinde bulundu. Kabul etmemesine rağmen kadının kendisine 2 kez sarılarak ısrar ettiğini belirten Ahmet E., "Arkadaşımın noterde işi vardı. Ben de kaldırımda onu bekliyordum. Bu esnada yanıma gelen kadın 'evin varsa gidelim' dedi. Ben de kabul etmedim. Ama kadın ısrar ederek bana 2 kez sarıldı. Yanımdan uzaklaştıktan sonra pantolonumun arka cebindeki cüzdanımın olmadığını fark ettim. İçerisinde 600 dolar, bin 800 YTL ile kimliklerim vardı. Yaktı beni kara kız" dedi.

Ahmet E., şikayetçi olmak üzere Adana Emniyet Müdürlüğü'ne giderken, polis ekipleri de eşkal doğrultusunda kadının yakalanması için çalışma başlattı.

912
HER TELDEN DUYURULAR / UFO GÖREN MASUM KÖYLÜ
« : 06 Haziran 2008, 21:29:14 »
ARKADASLAR KUZENİM MSNDE VE DİORKİ UZAYLI VAR BİZİM EVDE DİOR RUH GİBİ GİDİP GELİOR MELEK SANKİ DİOR KANATLARI VAR ALLAHININ ÜZERİNE YEMİN EDİOR EVİMİZ 50-100 METRE OLSA GİTCEMDE 3 KM VAR